#5Aleksandar Vlahovič*33:474944.4254000031443000351411-11
    #8Saša Avramovič*7:52000000000101010004000-1
    #10Stanislav Baldovský28:5345802366.700041502200021417-17
    #12Saša Jankovič21:2624501333.3000000020013071-20
    #13Branislav Járay0:000000000000000000000000
    #15Róbert Nuber0:000000000000000000000000
    #19Miloš Dimič*22:58458012505510021336000381614-3
    #20Maurizio Galata0:000000000000000000000000
    #24Peter Lechman0:000000000000000000000000
    #30Reginald Keely23:032728.60001333.3314210215255-7
    #41Michal Baťka*28:21020245055100516200305311182
    Celkom200:0017345011244614178221526171726227238182-75

Min - Odohrané minúty, 2D - Premenené strely za 2 body, 2S - Vystrelené pokusy za 2 body, 2% - Percentuálna úspešnosť streľby za 2 body, 3D - Premenené strely za 3 body, 3S - Vystrelené pokusy za 3 body, 3% - Percentuálna úspešnosť streľby za 3 body, THD - Premenené trestné hody, THS - Uskutočnené trestné hody, TH% - Percentuálna úspešnosť streľby trestných hodov, DO - Obranné doskoky, - Útočné doskoky, D - Doskoky, As - Asistencie, L- - Straty, L+ - Zisky, Bl - Bloky, Bl- - Obdržané bloky, F- - Fauly, F+ - Získané fauly, B - Body, - Užitočnosť, +- - Plus mínus body

PDA Igor Marič Odohrané minúty 34
  • Prievidza: Körner a Wisseh po 19, Marič 18, Stamenkovič 14, Batina 2 (Jašš 11, Rostampour 6, Stanojevič 5, Vojtek 2, Huljak, Hupka a Kádaši 0)

Košice: Dimič 16, Edwards a Vlahovič po 14, Baťka 11, Avramovič 0 (Baldovský 14, Jankovič 7, Keely 5)

TH: 20/14 – 17/14, Trojky: 10 – 11, Fauly: 23 – 27, Rozhodovali: Tomašovič, Zubák, Lamoš

Miljan Čurovič (tréner Prievidze): „Musíme byť spokojní po takomto víťazstve. Do druhého polčasu sme vybehli s nasadením a výsledok je, musím povedať, jednoznačný. Podali sme veľmi dobrý výkon a zaslúžene vyhrali o 15 bodov."

Marko Batina (hráč Prievidze): „Dnes rozhodla hlavne obrana, najmä obrana v druhom polčase, ktorá bola veľmi dobrá a agresívna. Pred poslednou štvrtinou sme mali náskok sedem bodov, ktorý sme ešte navýšili."

Richard Leško (asistent trénera Košíc): „Dnes vyhrala Prievidza zaslúžene. Zahrali sme veľmi slabo v obrane. Spravili sme veľké množstvo individuálnych chýb, a tak sme v dnešnom zápase nemohli pomýšľať na víťazstvo. Séria sa teraz sťahuje domov do Košíc. Všetci veríme, že sa nám podarí stav série vyrovnať."

Michal Baťka (hráč Košíc): „Dnešný zápas sme začali asi najlepšie v celej sérii, aj keď sme prvú štvrtinu nakoniec prehrali. Druhá štvrtina bola ešte lepšia, aj napriek tomu, že sme dostali vyše 40 bodov, tak sme polčas o šesť bodov vyhrali. Mali sme dobrú východiskovú pozíciu do druhého polčasu, ale tretia štvrtina nám ušla. V tej si vytvorili náskok, ktorý sme sa snažili do konca zápasu stiahnuť a zápas otočiť, ale spravili sme pár faulov, minuli niektoré strely spod koša a potom sa výsledok ťažko doťahoval, pretože ich hnalo dopredu fantastické publikum. Séria ešte nie je ukončená, ideme domov a budúcu sobotu sem chceme prísť na rozhodujúci zápas."