Alpsko-jadranský pohár
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1 | ||||||||||||
26.9.2018 | 18:00 |
Škrljevo |
78:74 |
Brno |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1 | ||||||||||||
27.9.2018 | 18:00 |
Děčín |
77:70 |
Levice |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1 | ||||||||||||
2.10.2018 | 19:00 |
Polzela |
82:76 |
Osijek |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 2 | ||||||||||||
2.10.2018 | 19:00 |
Škrljevo |
83:75 |
Zalakerámia |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 1 | ||||||||||||
2.10.2018 | 19:00 |
Gliwice |
98:80 |
Šenčur |
||||||||
3.10.2018 | 18:00 |
Ústí nad Labem |
106:79 |
Šenčur |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2 | ||||||||||||
9.10.2018 | 18:00 |
Polzela |
93:91 |
Praha |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2 | ||||||||||||
10.10.2018 | 18:00 |
Levice |
95:67 |
Děčín |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 2 | ||||||||||||
10.10.2018 | 18:00 |
Brno |
77:76 |
Dukes |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2 | ||||||||||||
10.10.2018 | 18:00 |
Ústí nad Labem |
76:78 |
Gliwice |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1 | ||||||||||||
16.10.2018 | 18:00 |
Graz |
71:84 |
Körmend |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3 | ||||||||||||
16.10.2018 | 18:00 |
Praha |
76:68 |
Polzela |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3 | ||||||||||||
22.10.2018 | 18:00 |
Zalakerámia |
88:70 |
Brno |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2 | ||||||||||||
23.10.2018 | 18:00 |
Osijek |
86:69 |
Praha |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3 | ||||||||||||
24.10.2018 | 00:00 |
Viedeň |
80:93 |
Ústí nad Labem |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2 | ||||||||||||
30.10.2018 | 18:00 |
Traiskirchen |
65:77 |
Osijek |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3 | ||||||||||||
30.10.2018 | 18:00 |
Viedeň |
92:115 |
Gliwice |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 3 | ||||||||||||
31.10.2018 | 19:00 |
Graz |
76:81 |
Levice |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 4 | ||||||||||||
31.10.2018 | 18:00 |
Dukes |
66:59 |
Brno |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4 | ||||||||||||
6.11.2018 | 18:00 |
Traiskirchen |
47:77 |
Praha |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2 | ||||||||||||
7.11.2018 | 18:00 |
Děčín |
87:70 |
Körmend |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3 | ||||||||||||
7.11.2018 | 18:00 |
Zalakerámia |
101:86 |
Dukes |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4 | ||||||||||||
7.11.2018 | 18:00 |
Ústí nad Labem |
92:66 |
Viedeň |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4 | ||||||||||||
13.11.2018 | 18:00 |
Körmend |
106:81 |
Levice |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5 | ||||||||||||
13.11.2018 | 18:00 |
Praha |
78:67 |
Osijek |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1 | ||||||||||||
13.11.2018 | 19:00 |
Traiskirchen |
72:82 |
Polzela |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5 | ||||||||||||
13.11.2018 | 18:00 |
Dukes |
72:89 |
Zalakerámia |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 3 | ||||||||||||
14.11.2018 | 18:00 |
Děčín |
86:76 |
Graz |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3 | ||||||||||||
14.11.2018 | 18:00 |
Šenčur |
94:66 |
Viedeň |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4 | ||||||||||||
20.11.2018 | 18:00 |
Körmend |
101:69 |
Graz |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3 | ||||||||||||
20.11.2018 | 18:00 |
Zalakerámia |
79:72 |
Škrljevo |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5 | ||||||||||||
21.11.2018 | 18:00 |
Viedeň |
99:102 |
Šenčur |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 6 | ||||||||||||
27.11.2018 | 18:00 |
Praha |
87:45 |
Traiskirchen |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4 | ||||||||||||
27.11.2018 | 18:00 |
Osijek |
110:86 |
Polzela |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6 | ||||||||||||
27.11.2018 | 18:00 |
Brno |
71:73 |
Škrljevo |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6 | ||||||||||||
27.11.2018 | 18:00 |
Šenčur |
87:101 |
Gliwice |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5 | ||||||||||||
1.12.2018 | 18:00 |
Škrljevo |
100:91 |
Dukes |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6 | ||||||||||||
1.12.2018 | 18:00 |
Brno |
86:83 |
Zalakerámia |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5 | ||||||||||||
1.12.2018 | 18:00 |
Gliwice |
81:83 |
Ústí nad Labem |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5 | ||||||||||||
2.12.2018 | 18:00 |
Polzela |
84:42 |
Traiskirchen |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 6 | ||||||||||||
3.12.2018 | 18:00 |
Osijek |
87:61 |
Traiskirchen |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5 | ||||||||||||
4.12.2018 | 18:00 |
Graz |
85:91 |
Děčín |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6 | ||||||||||||
5.12.2018 | 18:00 |
Körmend |
103:78 |
Děčín |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6 | ||||||||||||
5.12.2018 | 18:00 |
Šenčur |
103:77 |
Ústí nad Labem |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5 | ||||||||||||
11.12.2018 | 18:00 |
Levice |
82:79 |
Körmend |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6 | ||||||||||||
18.12.2018 | 18:00 |
Levice |
90:68 |
Graz |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6 | ||||||||||||
19.12.2018 | 18:00 |
Dukes |
71:61 |
Škrljevo |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6 | ||||||||||||
19.12.2018 | 18:00 |
Gliwice |
95:70 |
Viedeň |
Tabuľka
A-skupina | ||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Kormend | 6 | 4-2 | 543:468 | 10 | |
2. | Levice | 6 | 4-2 | 499:473 | 10 | |
3. | Děčín | 6 | 4-2 | 486:499 | 10 | |
4. | Graz | 6 | 0-6 | 445:533 | 6 |
B-skupina | |||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | |||
1. | Osijek | 6 | 4-2 | 503:441 | 10 | ||
2. | Praha | 6 | 4-2 | 478:406 | 10 | ||
3. | Polzela | 6 | 4-2 | 495:467 | 10 | ||
4. | Traiskirchen | 6 | 0-6 | 332:494 | 6 |
C-skupina | ||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Škrljevo | 6 | 4-2 | 467:461 | 10 | |
2. | Zalakerámia | 6 | 4-2 | 495:469 | 10 | |
3. | Klosterneuburg | 6 | 2-4 | 462:487 | 8 | |
4. | Brno | 6 | 2-4 | 437:444 | 8 |
D-skupina | ||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Gliwice | 6 | 5-1 | 568:488 | 11 | |
2. | Ústí | 6 | 4-2 | 527:487 | 10 | |
3. | Šenčur | 6 | 3-3 | 545:547 | 9 | |
4. | Viedeň | 6 | 0-6 | 473:591 | 6 |