Sixt Alpe Adria Cup
Alpe Adria Cup - Group D 2 | ||||||||||||
22.9.2022 | 19:00 |
Zabok |
63:88 |
Temešvár |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group D 3 | ||||||||||||
23.9.2022 | 19:00 |
Rogaška |
97:103 |
Temešvár |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group D 4 | ||||||||||||
24.9.2022 | 19:00 |
Zabok |
86:62 |
Rogaška |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group A 1 | ||||||||||||
11.10.2022 | 19:00 |
Oberwart |
74:71 |
Górnicza |
||||||||
12.10.2022 | 19:30 |
Furnir |
73:96 |
Pardubice |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group B 1 | ||||||||||||
12.10.2022 | 18:00 |
Šibenka |
61:94 |
Viedeň |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group C 1 | ||||||||||||
12.10.2022 | 17:45 |
Kolín |
91:68 |
Kapfenberg |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group D 1 | ||||||||||||
12.10.2022 | 17:30 |
Temešvár |
106:72 |
Rytieri |
||||||||
12.10.2022 | 19:00 |
Rogaška |
106:62 |
Zabok |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group A 2 | ||||||||||||
19.10.2022 | 18:00 |
Górnicza |
87:77 |
Furnir |
||||||||
19.10.2022 | 17:30 |
Pardubice |
93:63 |
Oberwart |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group B 2 | ||||||||||||
19.10.2022 | 19:00 |
Viedeň |
99:69 |
Olomoucko |
||||||||
19.10.2022 | 18:00 |
Ilirija |
67:85 |
Šibenka |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group C 2 | ||||||||||||
19.10.2022 | 18:00 |
Škrljevo |
73:84 |
Kolín |
||||||||
19.10.2022 | 19:00 |
Kapfenberg |
57:83 |
Komárno |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group B 3 | ||||||||||||
25.10.2022 | 18:00 |
Šibenka |
77:84 |
Olomoucko |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group D 3 | ||||||||||||
25.10.2022 | 19:00 |
Zabok |
80:88 |
Rytieri |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group A 3 | ||||||||||||
26.10.2022 | 18:00 |
Górnicza |
68:79 |
Pardubice |
||||||||
26.10.2022 | 19:30 |
Furnir |
71:67 |
Oberwart |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group B 3 | ||||||||||||
26.10.2022 | 18:00 |
Ilirija |
69:81 |
Viedeň |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group C 3 | ||||||||||||
26.10.2022 | 17:30 |
Škrljevo |
90:77 |
Kapfenberg |
||||||||
26.10.2022 | 17:45 |
Kolín |
79:91 |
Komárno |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group D 5 | ||||||||||||
27.10.2022 | 17:00 |
Rogaška |
75:96 |
Rytieri |
||||||||
12.11.2022 | 18:00 |
Temešvár |
92:65 |
Zabok |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group A 4 | ||||||||||||
22.11.2022 | 17:30 |
Pardubice |
90:77 |
Furnir |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group D 4 | ||||||||||||
22.11.2022 | 17:00 |
Rytieri |
95:88 |
Temešvár |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group A 4 | ||||||||||||
23.11.2022 | 18:00 |
Górnicza |
89:74 |
Oberwart |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group B 4 | ||||||||||||
23.11.2022 | 20:00 |
Ilirija |
90:81 |
Olomoucko |
||||||||
23.11.2022 | 19:00 |
Viedeň |
68:69 |
Šibenka |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group C 4 | ||||||||||||
23.11.2022 | 19:00 |
Kapfenberg |
76:83 |
Kolín |
||||||||
23.11.2022 | 18:00 |
Škrljevo |
69:76 |
Komárno |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group A 5 | ||||||||||||
30.11.2022 | 19:00 |
Oberwart |
76:85 |
Pardubice |
||||||||
30.11.2022 | 19:30 |
Furnir |
62:69 |
Górnicza |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group B 5 | ||||||||||||
30.11.2022 | 19:00 |
Olomoucko |
81:90 |
Viedeň |
||||||||
30.11.2022 | 18:00 |
Šibenka |
92:77 |
Ilirija |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group C 5 | ||||||||||||
30.11.2022 | 17:00 |
Komárno |
67:65 |
Kapfenberg |
||||||||
30.11.2022 | 17:45 |
Kolín |
66:65 |
Škrljevo |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group B 1 | ||||||||||||
6.12.2022 | 19:00 |
Olomoucko |
69:78 |
Ilirija |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group B 6 | ||||||||||||
13.12.2022 | 19:00 |
Olomoucko |
70:59 |
Šibenka |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group D 6 | ||||||||||||
13.12.2022 | 18:00 |
Rytieri |
86:81 |
Zabok |
||||||||
13.12.2022 | 17:30 |
Temešvár |
99:74 |
Rogaška |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group A 6 | ||||||||||||
14.12.2022 | 17:30 |
Pardubice |
69:78 |
Górnicza |
||||||||
14.12.2022 | 19:00 |
Oberwart |
85:76 |
Furnir |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group B 6 | ||||||||||||
14.12.2022 | 19:00 |
Viedeň |
67:80 |
Ilirija |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group C 6 | ||||||||||||
14.12.2022 | 19:00 |
Kapfenberg |
86:78 |
Škrljevo |
||||||||
14.12.2022 | 18:00 |
Komárno |
68:69 |
Kolín |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group C 1 | ||||||||||||
21.12.2022 | 18:00 |
Komárno |
88:79 |
Škrljevo |
||||||||
Alpe Adria Cup - Group D 2 | ||||||||||||
21.12.2022 | 17:00 |
Rytieri |
81:93 |
Rogaška |
Standings
A-skupina |
||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Pardubice | 6 | 5-1 | 512:435 | 11 | |
2. | Górnicza | 6 | 4-2 | 462:435 | 10 | |
3. | Oberwart | 6 | 2-4 | 439:485 | 8 | |
4. | Furnir | 6 | 1-5 | 436:494 | 7 |
B-skupina |
||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Viedeň | 6 | 5-1 | 499:429 | 11 | |
2. | Šibenka | 6 | 3-3 | 443:460 | 9 | |
3. | Ilirija | 6 | 3-3 | 461:475 | 9 | |
4. | Olomoucko | 6 | 2-4 | 454:493 | 8 |
C-skupina |
||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Komárno | 6 | 5-1 | 473:418 | 11 | |
2. | Kolín | 6 | 5-1 | 472:441 | 11 | |
3. | Škrljevo | 6 | 1-5 | 454:477 | 7 | |
4. | Kapfenberg | 6 | 1-5 | 429:492 | 7 |
D-skupina |
||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Temešvár | 6 | 5-1 | 576:466 | 11 | |
2. | Rytieri | 6 | 4-2 | 518:523 | 10 | |
3. | Rogaška | 6 | 2-4 | 507:527 | 8 | |
4. | Zabok | 6 | 1-5 | 437:522 | 7 |