• 1.

  LEV Levice
  22-14 58
 • 2.

  SNV Spišská N.V.
  22-14 58
 • 3.

  SVT Svit
  20-16 56
 • 4.

  INT Inter
  19-17 55
 • 5.

  LUC Lučenec
  18-18 54
 • 6.

  PDA Prievidza
  14-22 50
 • 7.

  HAN Handlová
  11-25 47

Ahojte, som Lautaro Lopez z Chaca, Argentína. Mám 21 rokov, hrám za Inter Bratislava a v tejto sezóne vám prostredníctvom blogu budem sprevádzať svojou basketbalovou cestou na Slovensku.

Ahojte, som Lautaro Lopez z Chaca, Argentína. Mám 21 rokov, hrám za Inter Bratislava a v tejto sezóne vám prostredníctvom blogu budem sprevádzať svojou basketbalovou cestou na Slovensku.

Nový ročník SBL by mal vo veľkej miere patriť slovenským hráčom. Viaceré kluby sa rozhodli ísť domácou cestou, na súpiskách prišlo k zaujímavým rošádam. Pred mnohými je tak príležitosť, ktorá sa už pravdepodobne nebude v takejto miere opakovať. Koho sa oplatí sledovať a prečo, to sme sa rozhodli zanalyzovať.

Konečne začíname! Sezóna 2020/2021 - „covid sezóna“, bude určite špecifická, ťažká zo športového a finančného hľadiska pre veľa klubov. No hlavné je, že sa začne a aby sa dohrala. Veľmi rýchlo uvidíme, kto urobil čo cez prípravu, kto bude naháňať výsledok a kto bude len prežívať počas sezóny.

Je jeden z najdlhšie pôsobiacich legionárov v najvyššej súťaži. Saša Jankovič je s menšími prestávkami súčasťou najvyššej súťaže od roku 2006. Za ten čas prestriedal množstvo klubov, bol súčasťou početných basketbalových, ale aj súkromných úspechov. Svoju slovenskú etapu života sa nám rozhodol spísať do svojho blogu.

Dobrý deň fanúšikovia a priaznivci basketbalu. Tento víkend sa nám začne prvé kolo základnej časti Slovenskej basketbalovej ligy a musím Vám povedať, že sa nesmierne teším. Dlhá odluka od paluboviek sa priznám, mi vôbec neprospela. I keď v tejto sezóne nás čaká množstvo zmien, nie všetky podľa môjho gusta, no napriek tomu sa bude na čo pozerať. Ale poďme po poriadku.

Každý mesiac má na našom webe vyhradený svoj stĺpček hráč MBK Handlová Nikolas Skouen. V marci jeho tím bojoval v záverečných kolách základnej časti o čo najlepšiu pozíciu pred play off. Bol to boj doslova do poslednej sekundy, čo nám už priblíži samotný hráč.