• 1.

    PDA Prievidza
    0-0 0
  • 2.

    SNV Spišská N.V.
    0-0 0
  • 3.

    INT Inter
    0-0 0
  • 4.

    LEV Levice
    0-0 0
  • 5.

    LUC Lučenec
    0-0 0
  • 6.

    SVT Svit
    0-0 0
  • 7.

    HAN Handlová
    0-0 0
  • 8.

    KOM Komárno
    0-0 0
  • 9.

    ZIL Žilina
    0-0 0
  • 10.

    KAR Karlovka
    0-0 0

Aj pred touto sezónou vám prinášame prehľad prípravných zápasov jednotlivých účastníkov Eurovia Slovenskej basketbalovej ligy, ako nám to nahlásili samotné kluby.

Poznámka: V článku sú len potvrdené zápasy. Program jednotlivých klubov sa môže zmeniť, respektíve aktualizovať.

BK Levickí Patrioti (1.)

01.09. – BK Levickí Patrioti – DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR)

09.09. – NH Ostrava (ČR) – BK Levickí Patrioti

14. – 16.09. – Medzinárodný turnaj v Zalaegerszegu (BK Levickí Patrioti, Zalakeramia-ZTE KK/Maď., Egis Körmend/Maď., UBSC Raiffeisen Graz/Rak.)

21. – 23.09. – Medzinárodný turnaj v Leviciach (BK Levickí Patrioti, NH Ostrava/ČR, Helios Suns Domžale/Slov., GTK Gliwice/Poľ.)

BK Inter Bratislava (3.)

29.08. – BK Inter Bratislava – BK JIP Pardubice (ČR)

30.08. – BK Inter Bratislava – DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR)

06.09. – BK Olomoucko (ČR) – BK Inter Bratislava

07.09. – BK Opava (ČR) – BK Inter Bratislava

13. – 15.09. – Medzinárodný turnaj vo Svite (Iskra Svit, BK Inter Bratislava, BK Olomoucko/ČR, KK Škrljevo/Chor.)

21. – 23.09. – Medzinárodný turnaj v Ostrów Wielkopolski (BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski/Poľ., BK Inter Bratislava, BK JIP Pardubice, ?)

26.09. – BK Inter Bratislava - Atomerőmű SE (Maď.)

29.09. - Klosterneuburg Dukes (Rak.) – BK Inter Bratislava

 

MBK Rieker Com-Therm Komárno (3.)

26.08. - BKG DSE Szigetszentmiklós (Maď.) – MBK Rieker Com-Therm Komárno

29.08. – MBK Rieker Com-THerm Komárno - Alba Fehérvár (Maď.)

07.09. - MBK Rieker Com-Therm Komárno - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Maď.)

11.09. – MBK Rieker Com-Therm Komárno - Šopron KC (Maď.)

18.09. - Šopron KC (Maď.) – MBK Rieker Com-Therm Komárno

22.09. - Alba Fehérvár (Maď.) – MBK Rieker Com-Therm Komárno

26.09. - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Maď.) – MBK Rieker Com-Therm Komárno

29. – 30.09. – Medzinárodný turnaj v Grazi (UBSC Raiffeisen Graz/Rak., MBK Rieker Com-Therm Komárno, BSC Panthers Fürstenfeld/Rak., KD Hopsi Polzela/Slov.)

 

BC Prievidza (5.)

29.08. - Szolnok Olaj KK (Maď.) – BC Prievidza

31.08. – BC Prievidza – DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR)

05.09. - BC Prievidza - BKM Lučenec

09.09. - Basket Brno (ČR) - BC Prievidza

12.09. – VŠEMvs Karlovka Bratislava – BC Prievidza

14.09. - BC Prievidza - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

19.09. - Klosterneuburg Dukes (Rak.) – BC Prievidza

22.09. - BC Prievidza - DEAC (Maď.)

 

Iskra Svit (6.)

24.08. - Iskra Svit - Blue Sharks Nyíregyháza (Maď.)

01.09. - BKM Lučenec - Iskra Svit

06.09. – Basketbal Olomouc (ČR) – Iskra Svit

07.09. - NH Ostrava (ČR) – Iskra Svit

08.09. – UBSC Raiffeisen Graz (Rak.) – Iskra Svit

13. – 15.09. – Medzinárodný turnaj vo Svite (Iskra Svit, BK Inter Bratislava, BK Olomoucko/ČR, KK Škrljevo/Chor.)

22.09. - Iskra Svit - BKM Lučenec

27. – 29.09. – Medzinárodný turnaj v Chorvátsku (Iskra Svit)

 

VŠEMvs Karlovka Bratislava (7.)

05.09. - VŠEMvs Karlovka Bratislava - BCM Orli Prostějov (ČR)

08.09. – Basket Brno (ČR) – VŠEMvs Karlovka Bratislava

12.09. – VŠEMvs Karlovka Bratislava – BC Prievidza

14.09. – MBK Handlová – VŠEMvs Karlovka Bratislava

16.09. - Swans Gmunden (Rak.) - VŠEMvs Karlovka Bratislava

19.09. – VŠEMvs Karlovka Bratislava - BC Hallmann Vienna (Rak.)

22.09. – VŠEMvs Karlovka Bratislava - Raiffeisen Flyers Wels (Rak.)

26.09. – VŠEMvs Karlovka Bratislava – MBK Handlová

 

MBK Handlová (8.)

28.08. – MBK Handlová – BK JIP Pardubice (ČR)

30.08. – MBK Handlová – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

14.09. – MBK Handlová – VŠEMvs Karlovka Bratislava

15.09. – MBK Handlová - Klosterneuburg Dukes (Rak.)

20.09. – BK Opava (ČR) – MBK Handlová

26.09. – VŠEMvs Karlovka Bratislava – MBK Handlová

29.09. – MBK Handlová - BC Hallmann Vienna (Rak.)

 

PP & TV Raj Žilina (9.)

24.08. – PP & TV Raj Žilina - TJ Sokol Karviná (ČR)

28.08. – BK Opava (ČR) - PP & TV Raj Žilina

31.08. – BC Nový Jičín (ČR) - PP & TV Raj Žilina

08.09. - Klosterneuburg Dukes (Rak.) - PP & TV Raj Žilina

16.09. - PP & TV Raj Žilina - Klosterneuburg Dukes (Rak.)

21.09. - PP & TV Raj Žilina – Královští Sokoli (ČR)

25.09 – BK Olomoucko (ČR) - PP & TV Raj Žilina

28.09. - PP & TV Raj Žilina – GTK Gliwice (Poľ.)

 

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves (10.)

30.08. – MBK Handlová – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

07. - 08.09. - Medzinárodný turnaj v Maďarsku (Níreďháza/Maď., Jászberény KSE/Maď., Miškovec/Maď., BK 04 AC LB Spišská Nová Ves)

14.09. - BC Prievidza - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

18.09. – BK JIP Pardubice „U20“ (ČR) - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

19.09. – USK Praha (ČR) - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

23.09. - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BKM Lučenec

30.09. - BKM Lučenec - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

 

BKM Lučenec (nováčik)

25.08. – BKM Lučenec - Salgótarján KSE (Maď.)

01.09. - BKM Lučenec - Iskra Svit

05.09. - BC Prievidza - BKM Lučenec

14. – 16.09. – Medzinárodný turnaj v Lučenci (BKM Lučenec, Oberwart Gunners/Rak., Jászberény KSE/Maď., ?)

22.09. - Iskra Svit - BKM Lučenec

23.09. - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BKM Lučenec

29.09. - BKM Lučenec - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

Foto: Fiba.basketball