• 1.

    SNV Spišská N.V.
    7-1 15
  • 2.

    LUC Lučenec
    6-3 15
  • 3.

    LEV Levice
    4-4 12
  • 4.

    INT Inter
    3-6 12
  • 5.

    PDA Prievidza
    3-5 11
  • 6.

    SVT Svit
    3-4 10
  • 7.

    HAN Handlová
    2-5 9

Samozrejmosťou v rámci nášho letného servisu je prehľadný a pravidelne aktualizovaný prehľad prípravných zápasov účastníkov Slovenskej basketbalovej ligy. Na jednom mieste tak nájdete, kde, kedy a proti komu bude váš obľúbený tím hrať.

Poznámka: V prehľade sú len potvrdené zápasy. Program jednotlivých klubov sa môže meniť, upravovať, respektíve aktualizovať.

Inter Bratislava

Inter Bratislava - mmcité1 Basket Brno (ČR) 63:79 (36:46)

Body - Inter: Körner 17, Lopez 14, M. Malovec 11, Beručka 7, Fusek 5, Galata, Hansen a Randuška po 3, Borodovčák, Koller a T. Malovec 0

Inter Bratislava - BK Olomoucko (ČR) 75:78 (34:36)

Body - Inter: Körner 20, Musil 16, Hansen 14, Beručka 13, Fusek a Galata po 4, Koller a T. Malovec po 2, Lopez, M. Malovec a Randuška 0

BK Olomoucko (ČR) - Inter Bratislava 83:64 (39:30)

Body - Inter: Lopez 16, Beručka a Musil po 10, Fusek 8, Hansen 7, Körner a Randuška po 5, T. Malovec 2, Koller 1, Borodovčák, Galata a M. Malovec 0

BK JIP Pardubice (ČR) - Inter Bratislava 84:85 (50:44)

Body - Inter: Körner 24, Beručka 22, Lopez 16, Fusek 12, Galata 5, T. Malovec 3, Musil 2, Koller 1, Boros a Randuška 0

USK Praha (ČR) - Inter Bratislava 74:61 (48:45)

Body - Inter: Musil 14, Lopez 10, Beručka a Körner po 8, Fusek 7, Galata 6, Kollet 5, M. Malovec 3, Randuška 0

Turnaj vo Svite (Iskra Svit, Inter Bratislava, Patrioti Levice, BKM Lučenec):

Iskra Svit - Inter Bratislava 84:76 (43:33)

Body - Inter: Musil 22, Lopez 21, Beručka 14, Fusek 9, Galata 6, T. Malovec 3, Koller 2, Körner a Randuška 0

Patrioti Levice - Inter Bratislava 69:79 (48:43)

Body - Inter: Beručka 20, Lopez 19, Körner 14, Musil 13, Galata 10, Koller 3, Boros, T. Malovec a Randuška 0

Inter Bratislava - BKM Lučenec 62:79 (31:45)

Body - Inter: Musil 20, Körner 15, T. Malovec 7, Beručka, Boros a Koller po 5, Galata 3, Randuška 2, Lopez 0

Inter Bratislava - Swans Gmunden (Rak.) 85:72 (45:40)

Body - Inter: Musil 29, Beručka 17, Lopez 13, Galata 11, Körner 8, Boros 3, Borodovčák a Koller po 2, T. Malovec a Randuška 0

 

Patrioti Levice

Patrioti Levice - mmcité1 Basket Brno (ČR) 67:80 (33:48)

Body - Levice: Juríček 19, Krajčovič 13, Danielič 10, Wade-Chatman 8, Abrhám a Bojanovský po 5, Chaban 3, Černokojev a Volárik po 2, Adámik, Pažický, Szabó a Špaňo 0

ERA Basketball Nymburk (ČR) - Patrioti Levice 94:64 (50:34)

Body - Levice: Juríček 25, Bachan 11, Krajčovič 10, Bojanovský 9, Abrhám 8, Volárik 1, Adámik, Černokojev, Danielič, Chaban a Wade-Chatman 0

Medzinárodný turnaj v Brne:

Patrioti Levice - Atomerőmű SE Paks (Maď.) 71:92 (31:44)

Body - Levice: Černokojev a Wade-Chatman po 17, Abrhám 11, Bojanovský 9, Juríček 5, Krajčovič a Pažický po 4, Bachan a Volárik po 2, Danielič 0

Helios Suns Domžale (Slov.) - Patrioti Levice 72:79 (38:37)

Body - Levice: Krajčovič 20, Bojanovský a Černokojev po 10, Bachan, Juríček a Wade-Chatman po 9, Volárik 5, Abrhám 3, Adámik a Chaban po 2, Danielič 0

Patrioti Levice - DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR) 80:92 (35:49)

Body - Levice: Juríček 23, Bojanovský 18, Volárik 11, Černokojev 7, Krajčovič 6, Wade-Chatman 5, Danielič a Chaban po 3, Bachan a Pažický po 2, Adámik 0

Turnaj vo Svite (Iskra Svit, Inter Bratislava, Patrioti Levice, BKM Lučenec):

BKM Lučenec - Patrioti Levice 83:85 (42:45)

Body - Levice: Krajčovič 19, Juríček 15, Abrhám a Bojanovský po 12, Černokojev 9, Chaban 8, Wade-Chatman 7, Danielič 3, Pažický a Szabó 0

Patrioti Levice - Inter Bratislava 69:79 (48:43)

Body - Levice: Juríček 20, Černokojev 13, Krajčovič 10, Pažický 8, Bojanovský a Danielič po 6, Abrhám a Chaban po 3, Adámik a Szabó 0

Iskra Svit - Patrioti Levice 90:71 (41:35)

Body - Levice: Juríček 22, Černokojev 14, Bojanovský 8, Danielič, Krajčovič a Pažický po 6, Abrhám 4, Adámik 3, Chaban 2, Szabó 0

 

BKM Lučenec

BKM Lučenec - Spišskí Rytieri 68:72 (40:41)

Body - Lučenec: Anikienko 17, Siládi 11, Rób. Rožánek a Zorvan po 10, Jackuliak a Murray-Boyles po 9, Grenda 2, Ďuriš, Rich. Rožánek a Suja 0

BKM Lučenec - BKM SPU Nitra 147:59 (72:32)

Body - Lučenec: Rób. Rožánek a Zorvan po 22, Murray-Boyles 20, Siládi 19, Jackuliak 18, Anikienko 12, Brown a Rich. Rožánek po 11, Grenda 10, Čavoj 2

MBK Baník Handlová - BKM Lučenec 93:101 (46:57)

Body - Lučenec: Anikienko a Rób. Rožánek po 20, Brown 18, Murray-Boyles 17, Jackuliak a Zorvan po 10, Čavoj, Rich. Rožánek a Siládi po 2

Turnaj vo Svite (Iskra Svit, Inter Bratislava, Patrioti Levice, BKM Lučenec):

BKM Lučenec - Patrioti Levice 83:85 (42:45)

Body - Lučenec: Rób. Rožánek 22, Murray-Boyles 18, Brown 14, Holloway 10, Zorvan 8, Jackuliak 5, Siládi 3, Anikienko 2, Hawkins 1, Rich. Rožánek 0

Iskra Svit - BKM Lučenec 81:78 (46:42)

Body - Lučenec: Brown 16, Anikienko 15, Murray-Boyles 11, Hawkins a Jackuliak po 9, Rób. Rožánek 8, Holloway 4, Siládi a Zorvan po 3, Čavoj, Grenda a Rich. Rožánek 0

Inter Bratislava - BKM Lučenec 62:79 (31:45)

Body - Lučenec: Murray-Boyles 16, Jackuliak 15, Brown 13, Anikienko 9, Rób. Rožánek 8, Grenda a Siládi po 6, Hawkins 4, Zorvan 2, Holloway a Rich. Rožánek 0

IMC Slovakia Považská Bystrica - BKM Lučenec 58:134 (31:67)

 

BC Prievidza

Iskra Svit - BC Prievidza 69:80 (30:36)

Body - Prievidza: Bjeletič 18, Louiserre a Majerčák po 17, Kincel 12, Pasovský 9, Vašl 5, Lukáč 2

BC Prievidza - Iskra Svit 73:83 (37:38)

Body - Prievidza: Vašl 22, Louiserre 13, Bjeletič 11, Majerčák 10, Robertin 9, Pasovský 5, Lukáč 3, Kincel a Matuška 0

BC Prievidza - MBK Baník Handlová 52:105 (27:50)

Body - Prievidza: Bjeletič 16, Louiserre 10, Vašl 9, Majerčák 6, Robertin 5, Pasovský 4, Lukáč 2, Kincel a Matuška 0

BC Prievidza - MBK SPU Nitra 97:48 (49:21)

Body - Prievidza: Bjeletič 23, Majerčák 19, Louiserre 17, Matuška 12, Lukáč 11, Kincel 8, Pasovský 3, Bakoš a Robertin po 2

BC Prievidza - Academic ŽU Žilina 96:62 (45:29)

Body - Prievidza: Kincel 22, Robertin 17, Louiserre 15, Lukáč 13, Bjeletič 10, Majerčák a Matuška po 7, Pasovský 5, Bakoš 0

 

Iskra Svit

Iskra Svit - BC Prievidza 69:80 (30:36)

Body - Svit: Avramovič 27, Miladinovič 15, Turza 11, Findura 8, Monček 6, Harabin 2, Kuzmiak a Lysák 0

BC Prievidza - Iskra Svit 73:83 (37:38)

Body - Svit: Avramovič 30, Mokráň 23, Miladinovič 11, Monček 10, Turza 9, Findura, Harabin a Kuzmiak 0

Medzinárodný turnaj v Spišskej Novej Vsi (Spišskí Rytieri, Iskra Svit, BK Opava/ČR, Rawlplug PTG Sokol Lancut/Poľ.):

Iskra Svit - BK Opava (ČR) 70:93 (31:50)

Body - Svit: Monček 14, Avramovič 13, Parsons 10, Mokráň 9, Green, Mladinovič a Turza po 7, Findura 3, Harabin 0

Spišskí Rytieri - Iskra Svit 70:57 (30:28)

Body - Svit: Green 19, Avramovič 10, Mokráň 9, Parsons 8, Miladinovič 7, Monček a Turza po 2

Iskra Svit - Rawlplug PTG Sokol Lancut (Poľ.) 99:104 (52:50)

Body - Svit: Green 36, Parsons 32, Turza 9, Miladinovič a Mokráň po 7, Findura 6, Harabin 2

Turnaj vo Svite (Iskra Svit, Inter Bratislava, Patrioti Levice, BKM Lučenec):

Iskra Svit - Inter Bratislava 84:76 (43:33)

Body - Svit: Avramovič 23, Green 18, Andrews 15, Mokráň 12, Parsons 10, Miladinovič 6, Harabin a Turza 0

Iskra Svit - BKM Lučenec 81:78 (46:42)

Body - Svit: Green 26, Parsons 19, Andrews 13, Mokráň 9, Avramovič, Miladinovič a Turza po 4, Bizub 2, Harabin a Findura 0

Iskra Svit - Patrioti Levice 90:71 (41:35)

Body - Svit: Parsons 36, Andrews 15, Turza 14, Green 11, Kuzmiak 7, Harabin 3, Bizub a Miladinovič po 2

 

MBK Baník Handlová

MBK Baník Handlová - Spišskí Rytieri 75:75 (33:43)

Body - Handlová: Bulatovič 17, Vicentič 15, Hlivák 10, Jašš a Zečevič po 7, Bolek 6, Mátych 5, Dolník a Jankovič po 4

MBK Baník Handlová - DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR) 67:87 (31:44)

Body - Handlová: Vicentič 16, Jankovič a Zečevič po 10, Krčmárik 8, Bulatovič 7, Dolník a Hlivák po 5, Mátych 4, Jašš 2

BC Prievidza - MBK Baník Handlová 52:105 (27:50)

Body - Handlová: Mátych 19, Jankovič 16, Zečevič 15, Dolník 11, Bolek 9, Bulatovič a Jašš po 8, Hlivák 7, Vicentič 6, Stehlík 3, Mikič 2, Krčmárik 1

MBK Baník Handlová - BKM Lučenec 93:101 (46:57)

Body - Handlová: Jašš 31, Jankovič 18, Bolek a Vicentič po 10, Dolník 7, Mátych a Stehlík po 6, Bulatovič 5

MBK Baník Handlová - BC Komárno 89:73 (44:35)

Body - Handlová: Jankovič 20, Vicentič 19, Bulatovič a Hlivák po 11, Mátych 8, Bolek 7, Dolník 6, Jašš 5, Stehlík 2

MBK Baník Handlová - Academic ŽU Žilina 109:68 (57:34)

Body - Handlová: Vicentič 22, Jašš 19, Bolek, Hlivák a Jankovič po 14, Dolník 11, Mátych 9, Bulatovič 4, Stehlík 2

BC Komárno - MBK Baník Handlová 56:72 (27:37)

 

Spišskí Rytieri

BKM Lučenec - Spišskí Rytieri 68:72 (40:41)

Body - Spišská Nová Ves: Nikolič a Spencer po 12, Garrett 11, Antoni 9, Čekovský 8, Baťka 7, Mrviš 6, Krajňák 3, Javorský a Židzik po 2, Hasaj a Tchúr 0

MBK Baník Handlová - Spišskí Rytieri 75:75 (33:43)

Body - Spišská Nová Ves: Baťka 16, Mrviš a Spencer po 13, Nikolič 12, Čekovský 10, Antoni 6, Garrett 5, Javorský, Krajňák a Tchúr 0

Medzinárodný turnaj v Spišskej Novej Vsi (Spišskí Rytieri, Iskra Svit, BK Opava/ČR, Rawlplug PTG Sokol Lancut/Poľ.):

Spišskí Rytieri - Rawlplug PTG Sokol Lancut (Poľ.) 81:73 (45:33)

Body - Spišská Nová Ves: Spencer 19, Čekovský a Nikolič po 14, Mrviš 9, Antoni 8, Baťka 6, Garrett 5, Židzik 4, Javorský 2

Spišskí Rytieri - Iskra Svit 70:57 (30:28)

Body - Spišská Nová Ves: Garrett 17, Spencer 16, Antoni 11, Javorský 7, Baťka 5, Mrviš a Židzik po 4, Čekovský a Nikolič po 3

Spišskí Rytieri - BK Opava (ČR) 63:73 (30:46)

Body - Spišská Nová Ves: Nikolič 21, Spencer 18, Čekovský 12, Antoni a Mrviš po 5, Baťka 2

Slask Vroclav (Poľ.) - Spišskí Rytieri 88:60 (44:29)

Body - Spišská Nová Ves: Spencer 16, Basabe 10, Garrett a Nikolič po 9, Antoni 5, Čekovský a Mrviš po 4, Židzik 3, Krajňák 0

Slask Vroclav (Poľ.) - Spišskí Rytieri 67:66 (33:41)

Body - Spišská Nová Ves: Čekovský a Spencer po 12, Basabe 11, Garrett 8, Antoni 7, Nikolič a Židzik po 5, Krajňák a Mrviš po 3 

Foto: Lukáš Droppan