• 1.

    KMR Komárno
    0-0 0
  • 2.

    PDA Prievidza
    0-0 0
  • 3.

    LUC Lučenec
    0-0 0
  • 4.

    INT Inter
    0-0 0
  • 5.

    SVT Svit
    0-0 0
  • 6.

    HAN Handlová
    0-0 0
  • 7.

    LEV Patrioti
    0-0 0
  • 8.

    SNV Rytieri
    0-0 0

Tak ako každé leto, tak aj v tomto nesmie chýbať program prípravných zápasov pred sezónou 2022/2023. Kedy a proti komu nastúpi váš obľúbený tím? Na jednom mieste vám tradične prinášame prehľadne a pravidelne aktualizovaný prehľad tímov Niké SBL a ich prípravných stretnutí. 

Poznámka: V prehľade sú len potvrdené zápasy. Program jednotlivých klubov sa môže meniť, upravovať, respektíve aktualizovať.

Patrioti Levice (1.)

23. augusta: Patrioti Levice - BC Prievidza

1. septembra: Patrioti Levice - UBC St. Pölten (Rak.)

2. septembra: Falco Volvo Alpok Autó Szombathely (Maď.) - Patrioti Levice

9. - 11. septembra: Federálny pohár - A-skupina (Kutná Hora/ČR):

9. septembra: Patrioti Levice - Spišskí Rytieri

10. septembra: BC GEOSAN Kolín (ČR) - Patrioti Levice

11. septembra: Patrioti Levice - BK ARMEX Děčín (ČR)

16. - 17. septembra: Federálny pohár - zápasy o umiestnenie

 

BKM Lučenec (2.)

27. augusta: BKM Lučenec - BC Prievidza

2. - 3. septembra: Medzinárodný turnaj v maďarskom Miškolci (BKM Lučenec, MEAFC Miškovec/Maď., DEAC Debrecín/Maď., Jászberény KSE/Maď.)

9. - 11. septembra: Federálny pohár - B-skupina (Lučenec):

9. septembra: BKM Lučenec - Královští Sokoli Hradec Králové (ČR)

10. septembra: BKM Lučenec - BK REDSTONE Olomoucko (ČR)

11. septembra: BKM Lučenec - MBK Baník Handlová

16. - 17. septembra: Federálny pohár - zápasy o umiestnenie

24. septembra: BKM Lučenec - Iskra Svit

 

BC Komárno (3.)

29. augusta: BC Komárno - Óbudai Kaszások Kosárlabda Akadémia (Maď.)

2. septembra: Budapešť Honvéd Kosárlabda Szakosztály (Maď.) - BC Komárno

9. - 11. septembra: Federálny pohár - C-skupina (Komárno):

9. septembra: BC Komárno - BK KVIS Pardubice (ČR)

10. septembra: BC Komárno - SK Slavia Praha (ČR)

11. septembra: BC Komárno - BC Prievidza

16. - 17. septembra: Federálny pohár - zápasy o umiestnenie

23. septembra: MVM-Ose Lions (Maď.) - BC Komárno

 

Spišskí Rytieri (4.)

24. augusta: MKS Dabrowa Górnicza (Poľ.) - Spišskí Rytieri

28. augusta: Spišskí Rytieri - Iskra Svit

31. augusta: Spišskí Rytieri - Hübner Níreďháza BS (Maď.)

3. septembra: Hübner Níreďháza BS (Maď.) - Spišskí Rytieri 

9. - 11. septembra: Federálny pohár - A-skupina (Kutná Hora/ČR):

9. septembra: Patrioti Levice - Spišskí Rytieri

10. septembra: BK ARMEX Děčín (ČR) - Spišskí Rytieri

11. septembra: BC GEOSAN Kolín (ČR) - Spišskí Rytieri

16. - 17. septembra: Federálny pohár - zápasy o umiestnenie

 

Inter Bratislava (5.)

3. septembra: Inter Bratislava - BC GGMT Viedeň (Rak.)

9. - 11. septembra: Federálny pohár - D-skupina (Svit):

9. septembra: BK Opava (ČR) - Inter Bratislava

10. septembra: Inter Bratislava - NH Ostrava (ČR)

11. septembra: Inter Bratislava - Iskra Svit

16. - 17. septembra: Federálny pohár - zápasy o umiestnenie

24. septembra: Inter Bratislava - Královští Sokoli Hradec Králové (ČR)

 

Iskra Svit (6.)

28. augusta: Spišskí Rytieri - Iskra Svit

3. septembra: Iskra Svit - BC Prievidza

9. - 11. septembra: Federálny pohár - D-skupina (Svit):

9. septembra: NH Ostrava (ČR) - Iskra Svit

10. septembra: Iskra Svit - BK Opava (ČR)

11. septembra: Inter Bratislava - Iskra Svit

16. - 17. septembra: Federálny pohár - zápasy o umiestnenie

24. septembra: BKM Lučenec - Iskra Svit

 

MBK Baník Handlová (7.) 

9. - 11. septembra: Federálny pohár - B-skupina (Lučenec):

9. septembra: MBK Baník Handlová - BK REDSTONE Olomoucko (ČR)

10. septembra: MBK Baník Handlová - Královští Sokoli Hradec Králové (ČR)

11. septembra: BKM Lučenec - MBK Baník Handlová

16. - 17. septembra: Federálny pohár - zápasy o umiestnenie

 

BC Prievidza (8.)

23. augusta: Patrioti Levice - BC Prievidza

27. augusta: BKM Lučenec - BC Prievidza

3. septembra: Iskra Svit - BC Prievidza

9. - 11. septembra: Federálny pohár - C-skupina (Komárno):

9. septembra: SK Slavia Praha (ČR) - BC Prievidza

10. septembra: BC Prievidza - BK KVIS Pardubice

11. septembra: BC Komárno - BC Prievidza

16. - 17. septembra: Federálny pohár - zápasy o umiestnenie

22. septembra: BC Prievidza - Viedeň D.C. Timberwolves (Rak.)

Foto: Lukáš Droppan