• 1.

  LEV Levice
  22-14 58
 • 2.

  SNV Spišská N.V.
  22-14 58
 • 3.

  SVT Svit
  20-16 56
 • 4.

  INT Inter
  19-17 55
 • 5.

  LUC Lučenec
  18-18 54
 • 6.

  PDA Prievidza
  14-22 50
 • 7.

  HAN Handlová
  11-25 47

Vedenie Patriotov sa postupne púšťa do budovania tímu pre sezónu 2021/2022. Dres Levíc si aj naďalej bude obliekať 25-ročný krídelník Martin Bachan, s klubom podpísal nový ročný kontrakt.

„Bachy“ prišiel do Levíc v lete 2017, celkovo si tak v žlto-zelenom dres odkrúti už piaty rok. Za ten čas si stihol obliecť reprezentačný dres Slovenska, získať majstrovský titul, Slovenský pohár a zahrať si vo finále Alpsko-jadranského pohára. V poslednom období ho síce sužovali zranenia, ale vedenie klubu mu ponúklo zmluvu aj na ďalšiu sezónu. „Som rád, že 'Bachy' bude súčasťou tímu aj v nasledujúcej sezóne. Verím a dúfam, že bude hlavne zdravý a počas celej sezóny nám pomôže. Myslím si, že aj v tejto práve skončenej sezóne nám jeho prínos veľmi chýbal,“ uviedol na jeho adresu tréner Michal Madzin.

V predchádzajúcom ročníku odohral len 11 zápasov, priemerne si do štatistík zapisoval 4,6 bodu a 2,1 doskoku. „S Levicami sme sa dohodli na pokračovaní spolupráce a podpísali sme nový ročný kontrakt. V Leviciach sa už po štyroch rokoch cítim ako doma a teším sa, že tam môžem pokračovať. Mám za sebou ťažkú sezónu, v ktorej ma pribrzdili zranenia, ale aj napriek tomu sa vedenie klubu zachovalo veľmi korektne. Po nevydarenom finále sme motivovaní do ďalšej práce, aby sa nám to v nasledujúcej sezóne podarilo napraviť. Momentálne sa už pripravujem na novú sezónu a verím, že budem pripravený na sto percent. Dúfam, že sa v Leviciach vytvorí opäť kvalitné družstvo a budeme mať úspešnú sezónu,“ povedal Bachan k podpisu novej zmluvy.

Tréner Patriotov Michal Madzin už má zaplnených päť miest na súpiske svojho tímu. Okrem Bachana pokračujú v Leviciach David Abrhám, Daniel Chaban, Patrik Pažický a Samuel Volárik. Všetci títo hráči mali podpísané dlhodobé kontrakty.

Zdroj: patriotilevice.sk

Foto: Lukáš Droppan