Federálny pohár
Federálny pohár - skupina A 1 | ||||||||||||
3.9.2021 | 19:00 |
Levice |
77:88 |
Lučenec |
||||||||
Federálny pohár - skupina B 1 | ||||||||||||
3.9.2021 | 18:00 |
Děčín |
81:83 |
Praha |
||||||||
Federálny pohár - skupina C 1 | ||||||||||||
3.9.2021 | 17:00 |
Rytieri |
70:68 |
Olomoucko |
||||||||
Federálny pohár - skupina D 1 | ||||||||||||
3.9.2021 | 18:00 |
Inter |
70:84 |
Opava |
||||||||
Federálny pohár - skupina A 2 | ||||||||||||
4.9.2021 | 19:00 |
Lučenec |
100:99 |
Kolín |
||||||||
Federálny pohár - skupina B 2 | ||||||||||||
4.9.2021 | 18:00 |
Praha |
90:64 |
Prievidza |
||||||||
Federálny pohár - skupina C 2 | ||||||||||||
4.9.2021 | 17:00 |
Olomoucko |
74:88 |
Pardubice |
||||||||
Federálny pohár - skupina D 2 | ||||||||||||
4.9.2021 | 18:00 |
Opava |
104:67 |
Svit |
||||||||
Federálny pohár - skupina A 3 | ||||||||||||
5.9.2021 | 18:00 |
Levice |
102:88 |
Kolín |
||||||||
Federálny pohár - skupina B 3 | ||||||||||||
5.9.2021 | 17:00 |
Děčín |
89:53 |
Prievidza |
||||||||
Federálny pohár - skupina C 3 | ||||||||||||
5.9.2021 | 11:00 |
Rytieri |
83:80 |
Pardubice |
||||||||
Federálny pohár - skupina D 3 | ||||||||||||
5.9.2021 | 18:00 |
Inter |
79:80 |
Svit |
||||||||
Federálny pohár - semifinále 1 | ||||||||||||
10.9.2021 | 16:00 |
Kolín |
84:71 |
Prievidza |
||||||||
10.9.2021 | 17:30 |
Lučenec |
86:88 |
Rytieri |
||||||||
10.9.2021 | 15:00 |
Opava |
103:75 |
Děčín |
||||||||
10.9.2021 | 19:00 |
Inter |
58:61 |
Olomoucko |
||||||||
10.9.2021 | 18:00 |
Levice |
78:86 |
Pardubice |
||||||||
11.9.2021 | 17:00 |
Pardubice |
81:76 |
Svit |
||||||||
Federálny pohár - finále 1 | ||||||||||||
11.9.2021 | 17:30 |
Kolín |
67:66 |
Olomoucko |
||||||||
11.9.2021 | 17:30 |
Opava |
95:68 |
Rytieri |
||||||||
Federálny pohár - o 3.miesto 1 | ||||||||||||
11.9.2021 | 14:30 |
Inter |
62:67 |
Prievidza |
||||||||
11.9.2021 | 15:00 |
Lučenec |
101:63 |
Děčín |
||||||||
Federálny pohár - semifinále 1 | ||||||||||||
12.9.2021 | 11:00 |
Levice |
69:64 |
Svit |
Tabuľka
A - skupina | ||||||
Poz. | Z. | V-P | Skóre | B | ||
1. | Lučenec | 2 | 2-0 | 188:176 | 4 | |
2. | Levice | 2 | 1-1 | 179:176 | 3 | |
3. | Kolín | 2 | 0-2 | 187:202 | 2 |
B - skupina | ||||||
Poz. | Z. | V-P | Skóre | B | ||
1. | Praha | 2 | 2-0 | 173:145 | 4 | |
2. | Děčín | 2 | 1-1 | 170:136 | 3 | |
3. | Prievidza | 2 | 0-2 | 113:183 | 2 |
C - skupina | ||||||
Poz. | Z. | V-P | Skóre | B | ||
1. | Rytieri | 2 | 2-0 | 153:148 | 4 | |
2. | Pardubice | 2 | 1-1 | 168:157 | 3 | |
3. | Olomoucko | 2 | 0-2 | 142:158 | 2 |
D - skupina | ||||||
Poz. | Z. | V-P | Skóre | B | ||
1. | Opava | 2 | 2-0 | 188:137 | 4 | |
2. | Svit | 2 | 1-1 | 147:183 | 3 | |
3. | Inter | 2 | 0-2 | 149:164 | 2 |