Vytlačiť
Kategória: Blog

Každý mesiac má na našom webe vyhradený svoj stĺpček hráč MBK Handlová Nikolas Skouen. „Baníku“ sa na začiatku nového kalendárneho roka darilo, čo sa odzrkadlilo aj na pozitívach, ktoré prevládajú u reprezentanta Nórska. Čo teda priniesol január z pohľadu hráča Handlovej?

Ďalší mesiac je za nami, priniesol samé dobré správy a víťazstvá! Skvelo zapadla do seba kombinácia nového trénera s tým predchádzajúcim. Začali sme hrať sebavedomejšie, viac sa rozdelila minutáž a aj lepšie si posúvame v zápasoch loptu. Je to zábava hrať, keď všetci dôverujeme taktike a realizácii zápasového plánu. Toto nám prináša víťazstvá bez ohľadu na to, aký súper proti nám stojí. Tréneri odvádzajú výbornú robotu, snažia sa, aby sme boli neustále koncentrovaní a dôverovali tomu, že každý môže priniesť niečo, čo pomôže k tomu, aby sme zvíťazili. Zima, sneh a tma, to všetko robí basketbal trochu nudnejším, ale na druhej strane, vždy odrátame dni do ďalšieho zápasu, keďže v tomto čase nie je moc čo robiť. Verím, že sa nám podarí udržať motiváciu a hrať výborné stretnutia aj naďalej.

Hrali sme mnoho zápasov doma a často len raz týždenne, čo nám pomohlo k tomu, aby sme sa zžili s novými princípmi v tíme. Dobré je, že sa máme ešte stále čo učiť, takže môžeme byť ešte lepší.

Foto: Lenka Molnárová