• 1.

    PDA Prievidza
    0-0 0
  • 2.

    SNV Spišská N.V.
    0-0 0
  • 3.

    INT Inter
    0-0 0
  • 4.

    LEV Levice
    0-0 0
  • 5.

    LUC Lučenec
    0-0 0
  • 6.

    SVT Svit
    0-0 0
  • 7.

    HAN Handlová
    0-0 0
  • 8.

    KOM Komárno
    0-0 0
  • 9.

    ZIL Žilina
    0-0 0

Aj pred touto sezónou vám prinášame prehľad prípravných zápasov jednotlivých účastníkov  Slovenskej basketbalovej ligy, ako nám to nahlásili samotné kluby.

Poznámka: V článku sú len potvrdené zápasy. Program jednotlivých klubov sa môže zmeniť, respektíve aktualizovať.

BK Levickí Patrioti (1.)

BK Levickí Patrioti – DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR) 91:88 pp (46:34, 78:78)

Body - Levice: Žiak 18, Bojanovský a Katura po 12, Tomič 8, Davis 4 (Gačeša 19, Krajčovič a Alexander po 8, Bachan 2, Adámik, Danielič a Volárik 0)

Medzinárodný turnaj v Zalaegerszegu:

Egis Körmend (Maď.) - BK Levickí Patrioti 78:75 (42:41)

Body - Levice: Davis 11, Bojanovský 10, Tomič 5, Alexander a Katura po 4 (Žiak 18, Gačeša 12, Krajčovič 9, Bachan 2)

UBSC Raiffeisen Graz (Rak.) – BK Levickí Patrioti 79:82 (46:45)

Body - Levice: Žiak 17, Gačeša 12, Bojanovský a Katura po 7, Tomič 5 (Krajčovič 13, Davis 12, Bachan 9, Adámik a Štefek 0)

BK Levickí Patrioti – Zalakerámia ZTE KK (Maď.) 75:68 (47:30)

Body - Levice: Gačeša 15, Žiak 14, Bojanovský 11, Katura 9, Tomič 3 (Krajčovič 9, Bachan a Davis po 6, Štefek 2, Adámik 0)

21. – 23.09. – Medzinárodný turnaj v Leviciach (BK Levickí Patrioti, NH Ostrava/ČR, Helios Suns Domžale/Slov., GTK Gliwice/Poľ.)

BK Inter Bratislava (3.)

BK Inter Bratislava – BK JIP Pardubice (ČR) 71:77 (46:30)

Body - Inter: Skinner 11, Fusek 8, Bulatovič a Mrviš po 6, Barač 5 (Baťka 10, Páleník a Smith po 8, Abrhám 6, Grznár 3)

BK Inter Bratislava – DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR) 85:60 (44:28)

Body - Inter: Skinner a Smith po 14, Fusek 9, Grznár 2, Mrviš 0 (Kozlík 15, Abrhám 12, Bulatovič 10, Baťka 8, Páleník 1, Kuffa 0)

BK Olomoucko (ČR) – BK Inter Bratislava 84:81 (46:41)

Body - Inter: Skinner 17, Abrhám 14, Smith 6, Fusek 4, Mrviš 2 (Baťka a Bulatovič po 11, Kozlík 9, Grznár 3, Páleník 2)

BK Opava (ČR) – BK Inter Bratislava 85:79 (47:38)

Body - Inter: Skinner 20, Bulatovič 11, Abrhám 7, Fusek 6, Mrviš 4 (Baťka 20, Kozlík 8, Grznár 2, Páleník 1)

Medzinárodný turnaj vo Svite:

BK Inter Bratislava - KK Škrljevo (Chor.) 82:59 (39:25)

Body - Inter: Abrhám 17, Skinner 14, Bulatovič 12, Fusek 10, Mrviš 6 (Baťka 13, Kuffa a Páleník po 4, Kozlík 2, Praženka 0)

Iskra Svit - BK Inter Bratislava 56:100 (23:46)

Body - Inter: Abrhám a Skinner po 15, Bulatovič 11, Fusek 6, Mrviš 5 (Baťka 12, Kuffa, Kozlík a Páleník po 10, Praženka 6)

BK Inter Bratislava - BK Olomoucko (ČR) 76:77 (42:37)

Body - Inter: Skinner 19, Mrviš 12, Abrhám 11, Bulatovič 10, Fusek 7 (Baťka 13, Páleník 4, Kozlík a Kuffa 0)

20.09. - BK JIP Pardubice (ČR) - BK Inter Bratislava 

21. – 23.09. – Medzinárodný turnaj v Ostrów Wielkopolski (BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski/Poľ., BK Inter Bratislava, BK JIP Pardubice, ?)

26.09. – BK Inter Bratislava - Atomerőmű SE (Maď.)

29.09. - Klosterneuburg Dukes (Rak.) – BK Inter Bratislava

 

MBK Rieker Com-Therm Komárno (3.)

BKG DSE Szigetszentmiklós (Maď.) – MBK Rieker Com-Therm Komárno 86:109 (47:51)

Body - Komárno: Delič 19, Goodman 18, O'Reilly 14, Hlivák 13, Hunter 5 (Jankovič 13, Miloševič 11, Marchyn 8, Smik 6, Stojanov 2, Kürthy 0)

MBK Rieker Com-THerm Komárno - Alba Fehérvár (Maď.) 77:79 (49:44)

Body - Komárno: O'Reilly 28, Goodman 19, Delič 9, Hunter 6, Miloševič 5 (Hlivák a Jankovič po 3, Bolek a Smik po 2)

MBK Rieker Com-Therm Komárno - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Maď.) 80:81 (46:37)

Body - Komárno: Delič 14, Goodman 12, Hlivák a O'Reilly po 8, Hunter 6 (Jankovič 15, Miloševič 11, Bolek a Stojanov po 3)

MBK Rieker Com-Therm Komárno - Šopron KC (Maď.) 75:69 (36:38)

Body - Komárno: Goodman 20, Delič 20, O'Reilly 8, Hunter 6, Hlivák 0 (Stojanov 6, Jankovič 5, Miloševič 3, Bolek 2)

Šopron KC (Maď.) – MBK Rieker Com-Therm Komárno 93:86 (54:30)

Body - Komárno:  O'Reilly 24, Goodman a Hunter po 14, Delič a Jankovič po 10, Stojanov 7, Hlivák 6, Bolek 1, Marchyn, Miloševič a Smik 0

22.09. - Alba Fehérvár (Maď.) – MBK Rieker Com-Therm Komárno

26.09. - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Maď.) – MBK Rieker Com-Therm Komárno

29. – 30.09. – Medzinárodný turnaj v Grazi (UBSC Raiffeisen Graz/Rak., MBK Rieker Com-Therm Komárno, BSC Panthers Fürstenfeld/Rak., KD Hopsi Polzela/Slov.)

 

BC Prievidza (5.)

Szolnok Olaj KK (Maď.) – BC Prievidza 95:72 

Body - Prievidza: Derksen, Körner a Scott po 13, Musil 10, Popovič 9, Glasgow 6, Zorvan 4, Jašš a Mokráň po 2

BC Prievidza – DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR) 94:86 (47:43)

Body - Prievidza: Derksen 27, Musil 16, Glasgow 15, Körner 14, Popovič 8, Scott a Zorvan po 5, Jašš 4, Mokráň a Rozenberg 0

BC Prievidza - BKM Lučenec 93:69 (48:29)

Body - Prievidza: Derksen 29, Scott 16, Körner 10, Jones 9, Glasgow 8, Popovič 7, Musil 5, Zorvan 4, Jašš 3, Mokráň 2, Rozenberg 0 

Basket Brno (ČR) - BC Prievidza 73:69 (28:37)

Body - Prievidza: Derksen 23, Scott 16, Körner 12, Jones 8, Musil a Popovič po 4, Mokráň 2, Glasgow, Rozenberg a Zorvan 0

BC Prievidza - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 82:54 (41:31)

Body - Prievidza: Popovič 18, Derksen 17, Körner 15, Zorvan 6, Jones a Rozenberg po 5, Musil a Scott po 4, Hromada a Mokráň po 3, Glasgow 2

19.09. - Klosterneuburg Dukes (Rak.) – BC Prievidza

22.09. - BC Prievidza - DEAC (Maď.)

 

Iskra Svit (6.)

Iskra Svit - Blue Sharks Nyíregyháza (Maď.) 89:78 (48:24)

Body - Svit: Galata 18, Guillory 13, Avramovič a Washburn po 10, Davis 9, Baldovský a Gajan po 8, Kubaský 7, Bizub 6   

BKM Lučenec - Iskra Svit 94:83 (60:47)

Body - Svit: Avramovič 26, Baldovský 15, Galata 11, Guillory 10, Bizub a Washburn po 9, Gajan 3

Basketbal Olomouc (ČR) – Iskra Svit 66:98 (33:51)

Body - Svit: Avramovič a Davis po 17, Gajan a Galata po 15, Washburn 10, Bizub 9, Guillory 7, Baldovský a Vučičevič po 4, Ščavnický 0

NH Ostrava (ČR) – Iskra Svit 84:85 (50:37)

Body - Svit: Avramovič 23, Guillory 14, Gajan 13, Vučičevič a Washburn po 8, Davis 7, Galata 6, Bizub 4, Baldovský 2

UBSC Raiffeisen Graz (Rak.) – Iskra Svit 86:94 (41:53)

Body - Svit: Vučičevič 22, Galata a Washnburn po 18, Gajan a Guillory po 12, Davis 5, Bizub 4, Baldovský 3, Ščavnický 0

Medzinárodný turnaj vo Svite:

BK Olomoucko (ČR) - Iskra Svit 81:94 (45:44)

Body - Svit: Guillory 23, Avramovič 20, Davis 17, Washburn 11, Gajan 8 (Vučičevič 12, Bizub 3, Ivan a Ščavnický 0)

Iskra Svit - BK Inter Bratislava 56:100 (23:46)

Body - Svit: Gajan a Guillory po 14, Davis 8, Washburn 6, Avramovič 2 (Bizub 6, Vučičevič 4, Kamenický 2, Ivan a Ščavnicky 0)

Iskra Svit - KK Škrljevo (Chor.) 87:77 (47:45)

Body - Svit: Guillory 26, Vučičevič 23, Gajan 11, Washburn 9, Davis 8 (Bizub 10, Findura a Ivan 0)

22.09. - Iskra Svit - BKM Lučenec

27. – 29.09. – Medzinárodný turnaj v Chorvátsku (KK Škrljevo/Chor., KK Pula 1981/Chor., Sonik Puntamika/Chor., Iskra Svit)

 

MBK Handlová (8.)

MBK Handlová – BK JIP Pardubice (ČR) 84:89 (36:42)

Body - Handlová: Tresač 24, Skouen 16, Goodwin a Hoferica po 9, Novysedlák a Petráš po 7, Darley a Haviar po 6

MBK Handlová – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 89:82 (47:38)

Body - Handlová: Petráš 24, Darley 17, Tresač 16, Novysedlák 10, Hoferica 8, Stehlík 6, Skouen 4, Haviar a Huljak po 2

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Handlová 75:79 (38:39)

Body - Handlová: Tresač 18, Hoferica 11, Skouen 10, Harris a Petráš po 8, Novysedlák 7, Čekovský 6, Darley a Goodwin po 4, Obert 3

MBK Handlová - Klosterneuburg Dukes (Rak.) 82:100 (41:47)

Body - Handlová: Čekovský a Tresač po 16, Petráš 10, Darley 9, Hoferica 8, Dolník 6, Skouen 5, Harris, Haviar, Huljak a Novysedlák po 3

20.09. – BK Opava (ČR) – MBK Handlová

22.09. - MBK Handlová - Flyers Wels (Rak.)

29.09. – MBK Handlová - BC Hallmann Vienna (Rak.)

 

PP & TV Raj Žilina (9.)

PP & TV Raj Žilina - TJ Sokol Karviná (ČR) 112:62 (53:30)

Body - Žilina: Dickson 24, Rožánek 16, Blagojevič a Krajina po 15, Turza 10, Ďuriš 8, Merešš 7, Tot 6, Mátych 5, Podhorský 4, Líška 2

BK Opava (ČR) - PP & TV Raj Žilina 84:80 (44:44)

Body - Žilina: Blagojevič 22, Dickson 17, Merešš 14, Krajina a Rožánek po 8, Tot 6, Turza 5, Ďuriš, Erben a Mátych 0

BK Klosterneuburg Dukes (Rak.) - PP & TV Raj Žilina 66:90 (35:47)

Body - Žilina: Dickson 23, Blagojevič 14, Joseph 13, Rožánek 10, Stanojevič 9, Merešš 8, Tot 7, Podhorský 6, Ďuriš a Mátych 0

PP & TV Raj Žilina - Klosterneuburg Dukes (Rak.) 92:70 (54:36)

Body - Žilina: Rožánek 21, Merešš 15, Blagojevič a Stanojevič po 14, Dickson 10, Jackson 7, Tot 6, Ďuriš 3, Podhorský 2, Líška a Mátych 0

21.09. - PP & TV Raj Žilina – Královští Sokoli (ČR)

25.09 – BK Olomoucko (ČR) - PP & TV Raj Žilina

28.09. - PP & TV Raj Žilina – GTK Gliwice (Poľ.)

 

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves (10.)

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Blue Sharks Nyíregyháza (Maď.) 72:64 (42:35)

Body - Spišská Nová Ves: Antoni 16, Rocca a Williams po 15, Ebinum 7, Majerčák, Presutti a Židzik po 5, Krajňák 4 

MBK Handlová – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 89:82 (47:38)

Body - Spišská Nová Ves: Williams 23, Rocca 19, Majerčák 14, Antoni 10, Židzik 9, Ebinum 5, Presutti 2

Medzinárodný turnaj v Maďarsku:

Miškovec (Maď.) - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 85:74 (39:38)

Body - Spišská Nová Ves: Ebinum 21, Williams 19, Krajňák 10, Rocca 8. Majerčák 7, Židzik 4, Rákai 3, Presutti 2, Antoni 0

Níreďháza (Maď.) - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 74:78

Body - Spišská Nová Ves: Williams 32, Ebinum 9, Antoni 8, Krajňák 7, Presutti a Židzik po 6, Majerčák a Rocca po 5

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Handlová 75:79 (38:39)

Body - Spišská Nová Ves: Williams 25, Antoni 12, Ebinum 11, Krajňák 10, Židzik 6, Marshall a Rocca po 4, Korfanta a Majerčák po 2

BC Prievidza - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 82:54 (41:31)

Body - Spišská Nová Ves: Ebinum a Rocca po 12, Williams 8, Židzik 7, Krajňák 5, Korfanta a Marshall 4, Rákai 2, Antoni 0

BK JIP Pardubice „U23“ (ČR) - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 71:82 (39:38)

Body - Spišská Nová Ves: Williams 23, Lošonský 19, Židzik 10, Rocca 7, Krajňák 6, Marshall 5, Juríček 4, Ebinum a Korfanta po 3, Rákai 2, Antoni 0

19.09. – USK Praha (ČR) - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

23.09. - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BKM Lučenec

30.09. - BKM Lučenec - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

 

BKM Lučenec (nováčik)

BKM Lučenec - Miškovec (Maď.) 110:51 (64:20)

Body - Lučenec: Shelton 21, Dratva 18, Griffin 16, Menashe 14, Agusi 13, Vranjes 11, Pipíška 8, Jackuliak 7, Kádaši 2, Grenda, Mederi a Suja 0

BKM Lučenec - Iskra Svit 94:83 (60:47)

Body - Lučenec: Vranjes 31, Shelton 18, Dratva 16, Griffin a Pipíška po 11, Menashe 5, Jackuliak 2, Agusi 0

BC Prievidza - BKM Lučenec 93:69 (48:29)

Body - Lučenec: Shelton 17, Vranjes 14, Agusi 13, Dratva a Menashe po 8, Griffin a Pipíška po 4, Jackuliak 1, Grenda a Kádaši 0

Medzinárodný turnaj v Lučenci: 

BKM Lučenec - Oberwart Gunners (Rak.) 63:69 (29:36)

Body - Lučenec: Vranješ 20, Agusi 18, Menashe 7, Griffin a Pipíška po 6, Shelton 3, Dratva 2, Kádaši 1, Jackuliak 0

BKM Lučenec - Jászberényi KSE (Maď.) KSE 59:69 (22:33)

Body - Lučenec: Vranješ 30, Agusi 18, Menashe 6, Pipíška 4, Griffin 1, Dratva, Kádaši a Jackuliak 0

BKM Lučenec - TF Budapešť (Maď.) 72:80 (47:41)

Body - Lučenec: Griffin a Vranješ po 20, Menashe 19, Shelton 6, Agusi 5, Pipíška 2, Dratva, Jackuliak a Kádaši 0

22.09. - Iskra Svit - BKM Lučenec

23.09. - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - BKM Lučenec

29.09. - BKM Lučenec - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

Foto: Lukáš Droppan