Vytlačiť
Kategória: Extra

Prípravy vrcholia, už o niekoľko hodín sa opäť rozbehne zápasový kolotoč Slovenskej basketbalovej ligy. Ešte pred ostrým štartom sme sa snažili všetky letné a aktuálne novinky zhrnúť do nášho ligového podcastu. Hosťom bol riaditeľ súťaže Peter Mičuda, ktorý prezradil viaceré zaujímavé informácie.

Slovenská basketbalová liga odštartuje v sobotu 26. septembra svoj šiesty rok fungovania. Čaká nás najzaujímavejší, ale určite aj najnáročnejší súťažný ročník. S čím všetkým sa kluby museli, respektíve musia popasovať, to nám povedal najpovolanejší hosť - riaditeľ SBL Peter Mičuda. Tradičnou súčasťou ligového podcastu bol aj tentoraz šéfredaktor basketliga.sk Michal Duchovič. V podcaste prišla reč na hodnotenie aktuálnej situácie, jednotlivých tímov a tiež noviniek v sezóne 2020/2021.

Náš podcast si môžete vypočuť na platformách SpotifyApple Podcasts a Google Podcasts. Nájdete nás aj na YoutubeAk chcete, aby vám neunikla žiadna nová epizóda, prihláste sa na odber na niektorej z dostupných platforiem, kde náš podcast počúvate. Nájdete ho pod názvom SBL POD - BASKETLIGA.SK

Dajte nám vedieť, ako sa vám druhé vydanie nášho podcastu páčilo.