• 1.

    KMR Komárno
    0-0 0
  • 2.

    PDA Prievidza
    0-0 0
  • 3.

    LUC Lučenec
    0-0 0
  • 4.

    INT Inter
    0-0 0
  • 5.

    SVT Svit
    0-0 0
  • 6.

    HAN Handlová
    0-0 0
  • 7.

    LEV Levice
    0-0 0
  • 8.

    SNV Spišská N.V.
    0-0 0

Opäť na jednom mieste, prehľadne a pravidelne aktualizovaný nájdete prehľad prípravných zápasov účastníkov Niké Slovenskej basketbalovej ligy. Proti komu, kedy a kde bude váš obľúbený tím hrať, to sa dočítate v našom tradičnom súhrne pred začiatkom nového ročníka.

Poznámka: V prehľade sú len potvrdené zápasy. Program jednotlivých klubov sa môže meniť, upravovať, respektíve aktualizovať.

Spišskí Rytieri (1.)

BC Prievidza - Spišskí Rytieri 73:75 (42:38)

Body - Rytieri: Antoni 14, Dressler 13, Stevanovič 11, Baťka, Lužaič a Židzik po 8, Dennis 7, Krajňák 5, Hlivák 1

Federálny pohár - C-skupina (Spišskí Rytieri, BK Olomoucko/ČR, BK JIP Pardubice/ČR):

Spišskí Rytieri - BK Olomoucko (ČR) 70:68 (34:36)

Body - Rytieri: Dennis 16, Dressler 15, Baťka a Lužaič po 10, Antoni 8, Krajňák 5, Johnson 4, Židzik 2

Spišskí Rytieri - BK JIP Pardubice (ČR) 83:80 (38:45)

Body - Rytieri: Baťka 20, Dressler 18, Dennis a Lužaič po 14, Židzik 8, Antoni 6, Hlivák 3, Johnson a Krajňák 0

Federálny pohár - skupina o 1. - 4. miesto (BKM Lučenec, Spišskí Rytieri, BK Opava/ČR, BK Armex Děčín/ČR)

BKM Lučenec - Spišskí Rytieri 86:88 (32:43)

Body - Rytieri: Lužaič 25, Baťka 22, Dressler 17, Hlivák 13, Dennis 10, Židzik 1, Krajňák 0

BK Opava (ČR) - Spišskí Rytieri 95:68 (45:38)

Body - Rytieri: Dennis 22, Dressler 19, Lužaič 15, Baťka 8, Hlivák a Židzik po 2, Krajňák 0

Spišskí Rytieri - BC Raiffeisen Flyers Wels (Rak.) 70:72

Body - Rytieri: Lužaič 21, Dressler 17, Baťka 15, Krajňák 6, Židzik 5, Hlivák 4, Dennis 2

 

Patrioti Levice (2.)

MBK Baník Handlová - Patrioti Levice 79:97 (35:53)

Body - Patrioti: Freeman a Juríček po 18, Abrhám a Lacy po 13, Bachan a Krajčovič po 9, Volárik 7, Chaban a Pažický po 4, Adámik 2

Federálny pohár - A-skupina (Patrioti Levice, BKM Lučenec, BC Geosan Kolín/ČR):

Patrioti Levice - BKM Lučenec 77:88 (46:50) 

Body - Patrioti: Abrhám 16, Freeman 14, Lacy 10, Juríček 8, Pažický 7, Bachan, McCallum a Volárik po 6, Krajčovič 4, Chaban 0

Patrioti Levice - BC Geosan Kolín (ČR) 102:88 (52:52)

Body - Patrioti: Juríček 18, Abrhám, Freeman a McCallum po 13, Lacy 12, Bachan 11, Krajčovič a Volárik po 9, Chaban a Pažický po 2, Adámik 0

Federálny pohár - skupina o 5. - 7. miesto (Patrioti Levice, Iskra Svit, BK JIP Pardubice/ČR)

Patrioti Levice - BK JIP Pardubice (ČR) 78:86 (36:41)

Body - Patrioti: Lacy 18, Abrhám 17, Freeman a McCallum po 11, Volárik 9, Juríček 4, Bachan a Krajčovič po 3, Pažický 2, Chaban 0

Patrioti Levice - Iskra Svit 69:64 (38:42)

Body - Patrioti: Freeman 17, Bachan 13, Krajčovič a Volárik po 10, McCallum 9, Juríček 5, Lacy 3, Pažický 2, Adámik a Chaban 0

Medzinárodný turnaj v Handlovej (MBK Baník Handlová, Patrioti Levice, SKN St. Pölten/Rak., BKM SPU Nitra):

BKM SPU Nitra - Patrioti Levice 72:94 (37:36)

Body - Patrioti: Solčanský 15, Volárik 14, Juríček 12, Lacy a Pažický po 11, Chaban 10, Adámik a Bojanovský po 7, Freeman 6, McCallum 1, Špaňo 0

MBK Baník Handlová - Patrioti Levice 74:85 (37:45)

Body - Patrioti: Krajčovič, Lacy a McCallum po 16, Abrhám 9, Juríček a Volárik po 8, Bojanovský, Freeman a Pažický po 4, Adámik 0

SKN St. Pölten (Rak.) - Patrioti Levice 65:76 (33:34)

Body - Patrioti: Abrhám 15, Lacy 14, McCallum 13, Freeman 11, Juríček 10, Krajčovič 5, Bojanovský a Volárik po 4, Chaban 0

 

Iskra Svit (3.)

Federálny pohár - D-skupina (Inter Bratislava, Iskra Svit, BK Opava/ČR):

BK Opava (ČR) - Iskra Svit 104:67 (53:33)

Body - Svit: Avramovič 18, Mokráň a Walker po 10, Walton 9, Holloman a Turza po 7, Monček 6, Harabin 0

Inter Bratislava - Iskra Svit 79:80 (45:38)

Body - Svit: Walton 18, Holloman 17, Avramovič 15, Mokráň 11, Kinard 9, Walker 7, Turza 3, Monček 0

Federálny pohár - skupina o 5. - 7. miesto (Patrioti Levice, Iskra Svit, BK JIP Pardubice/ČR)

BK JIP Pardubice (ČR) - Iskra Svit 81:76 (38:35)

Body - Svit: Avramovič, Kinard a Mokráň po 14, Monček 9, Walker 8, Holloman 7, Turza 5, Walton 3, Harabin 2

Patrioti Levice - Iskra Svit 69:64 (38:42)

Body - Svit: Walton 16, Avramovič a Kinard po 13, Holloman 9, Monček 5, Walker 4, Mokráň a Turza po 2, Harabin 0

Iskra Svit - BC Raiffeisen Flyers Wels (Rak.) 98:83 (46:47)

Body - Svit: Avramovič a Walton po 22, Walker 15, Mokráň 13, Kinard 10, Holloman 7, Monček 4, Turza 3, Harabin 2, Kester, Lysák a Václav 0

23. - 25. septembra: Medzinárodný turnaj vo Svite (Iskra Svit, Inter Bratislava, BKM Lučenec, Kapfenberg Bulls/Rak.)

 

Inter Bratislava (4.)

Federálny pohár - D-skupina (Inter Bratislava, Iskra Svit, BK Opava/ČR):

Inter Bratislava - BK Opava (ČR) 70:84 (26:39)

Body - Inter: Blondin a Gandia-Rosa po 16, Zubac 12, Slavinska 10, Fusek 8, Boros 6, M. Malovec 2, Borodovčák, D. Koller, Minarovjech a Randuška 0

Inter Bratislava - Iskra Svit 79:80 (45:38)

Body - Inter: Gandia-Rosa 25, Slavinskas 13, Blondin 10, Fusek a Zubac po 9, M. Malovec 8, Randuška 5, Boros a M. Koller 0

Federálny pohár - skupina o 8. - 11. miesto (BK Geosan Kolín/ČR, BK REDSTONE Olomoucko/ČR, Inter Bratislava, BC Prievidza)

Inter Bratislava - BK REDSTONE Olomoucko (ČR) 58:61 (33:28)

Body - Inter: Blondin 19, Slavinskas a Zubac po 15, Fusek 3, Boros, M. Koller, a M. Malovec po 2, Borodovčák, D. Koller a Minarovjech 0

Inter Bratislava - BC Prievidza 62:67 (29:38)

Body - Inter: Slavinskas 21, Zubac 14, Fusek 13, M. Malovec 6, Boros a Minarovjech po 4, Borodovčák, D. Koller a M. Koller 0

23. - 25. septembra: Medzinárodný turnaj vo Svite (Iskra Svit, Inter Bratislava, BKM Lučenec, Kapfenberg Bulls/Rak.)

 

BKM Lučenec (5.)

DEAC Debrecín (Maď.) - BKM Lučenec 94:83 (54:64)

Body - Lučenec: Cokley 23, Castlin 13, Zorvan 10, Buie 9, Siládi 8, Bolek 5, Bob a Maričevič po 4, Grenda a Láštic po 3, Jackuliak 1, Valentíny 0

DEAC Debrecín (Maď.) - BKM Lučenec 92:70 (51:31)

Body - Lučenec: Cokley 16, Castlin 12, Jackuliak 8, Buie a Zorvan po 7, Maričevič 6, Bob a Bolek po 5, Grenda a Siládi po 2, Láštic a Valentíny 0

Federálny pohár - A-skupina (Patrioti Levice, BKM Lučenec, BC Geosan Kolín/ČR):

Patrioti Levice - BKM Lučenec 77:88 (46:50) 

Body - Lučenec: Cokley 19, Castlin 18, Maričevič, Siládi a Zorvan po 10, Bob 8, Buie 6, Jackuliak 4, Bolek 3, Grenda, Láštic a Valentíny 0

BKM Lučenec - BC Geosan Kolín (ČR) 100:99 (42:58)

Body - Lučenec: Castlin 20, Cokley 14, Bob a Buie po 13, Maričevič 12, Siládi 11, Bolek 7, Zorvan 6, Jackuliak 4, Láštic a Valentíny 0

Federálny pohár - skupina o 1. - 4. miesto (BKM Lučenec, Spišskí Rytieri, BK Opava/ČR, BK Armex Děčín/ČR)

BKM Lučenec - Spišskí Rytieri 86:88 (32:43)

Body - Lučenec: Cokley 19, Castlin 14, Bob, Jackuliak a Zorvan po 10, Siládi 8, Buie 7, Bolek a Maričevič po 4, Láštic 0

BKM Lučenec - BK Armex Děčín 101:63 (51:35)

Body - Lučenec: Castlin 20, Buie 14, Maričevič, Siládi a Zorvan po 12, Láštic 7, Cokley a Jackuliak po 6, Grenda 4, Bob 0

23. - 25. septembra: Medzinárodný turnaj vo Svite (Iskra Svit, Inter Bratislava, BKM Lučenec, Kapfenberg Bulls/Rak.)

 

BC Prievidza (6.)

BC Prievidza - Spišskí Rytieri 73:75 (42:38)

Body - Prievidza: Creammer a Daunys po 22, Majerčák 14, Matuška 7, Lukáč 6, Bakoš 2, Kielar a Králik 0

Federálny pohár - B-skupina (BC Prievidza, BK Armex Děčín/ČR, USK Praha/ČR):

USK Praha (ČR) - BC Prievidza 90:64 (47:27)

Body - Prievidza: Daunys 20, Majerčák 19, Creammer 13, Lukáč 6, Jašš 4 (Magdolen 2, Bakoš, Kielar a Matuška 0

BK Armex Děčín (ČR) - BC Prievidza 89:53 (50:27)

Body - Prievidza: Daunys, Lukáč a Majerčák po 11, Creammer 7, Matuška 6, Magdolen 5, Bakoš 2, Jašš a Kielar 0

Federálny pohár - skupina o 8. - 11. miesto (BK Geosan Kolín/ČR, BK REDSTONE Olomoucko/ČR, Inter Bratislava, BC Prievidza)

BC Geosan Kolín (ČR) - BC Prievidza 84:71 (45:28)

Body - Prievidza: Oshita 21, Creammer 20, Daunys 12, Majerčák 8, Lukáš 5, Jašš 3, Matuška 2, Magdolen 0

Inter Bratislava - BC Prievidza 62:67 (29:38)

Body - Prievidza: Jašš 15, Creammer a Majerčák po 12, Oshita 11, Daunys 8, Matuška 7, Lukáč 2

BC Komárno - BC Prievidza 68:72 (42:38)

Body - Prievidza: Creammer 31, Oshita 11, Majerčák 9, Lukáč 7, Daunys 6, Kincel 4, Jašš a Magdolen po 2

 

MBK Baník Handlová (7.)

MBK Baník Handlová - Patrioti Levice 79:97 (35:53)

Body - Handlová: Talley 21, Čekovský 18, Skvašik 16, Abram 12, Sčekič 6, Krčmárik, Rožánek a Vojtek po 2, Mrviš 0

Medzinárodný turnaj v Zlíne (SKB Zlín/ČR, MBK Baník Handlová, NH Ostrava/ČR, BK IMMOunited Dukes Klosterneuburg/Rak.)

SBK Zlín (ČR) - MBK Baník Handlová 72:86 (32:46)

Body - Handlová: Abram 24, Mrviš 14, Milivojevič, Rožánek a Ščekič po 8, Skvašík a Šturcel po 5, Čekovský, Krčmárik a Talley po 4, Vojtek 2

NH Ostrava (ČR) - MBK Baník Handlová 90:76 (45:41)

Body - Handlová: Talley 19, Čekovský 16, Mrviš 12, Abram 10, Skvašik 7, Milivojevič 6, Rožánek a Vojtek po 3

MBK Baník Handlová - BK IMMOunited Dukes Klosterneuburg (Rak.) 77:67 (39:32)

Body - Handlová: Abram 23, Čekovský a Ščekič po 14, Talley 10, Milivojevič 8, Skvašik 3, Mrviš a Vojtek po 2, Rožánek 1

Medzinárodný turnaj v Handlovej (MBK Baník Handlová, Patrioti Levice, SKN St. Pölten/Rak., BKM SPU Nitra):

MBK Baník Handlová - SKN St. Pölten (Rak.) 64:83 (33:46)

Body - Handlová: Talley 13, Čekovský 11, Abram 10, Mrviš 8, Rožánek, Ščekič a Vojtek po 6, Skvašik 2, Krčmarik a Milivojevič po 1

MBK Baník Handlová - Patrioti Levice 74:85 (37:45)

Body - Handlová: Talley 27, Čekovský 13, Ščekič 9, Skvašik 8, Mrviš 7, Abram 6, Rožánek 4, Krčmárik 0

MBK Baník Handlová - BKM SPU Nitra 114:77 (69:29)

Body - Handlová: Abram a Skvašik po 25, Ščekič 16, Mrviš 13, Rožánek 12, Čekovský 11, Krčmárik 9, Beláň 3, Talley 0

23. septembra: MBK Baník Handlová - HOYA-Pannon Egyetem Vesprém (Maď.)

24. septembra: MBK Baník Handlová - HOYA-Pannon Egyetem Vesprém (Maď.)

 

BC Komárno (nováčik)

BC Komárno - Óbudai Kaszások Kosárlabda Akadémia (Maď.) 75:49 (32:27)

Body - Komárno: Duffy 15, Djordjevič a Gašič po 13, Ross 11, Danielič 10, Dolník 6, Kádaši 4, Foltín 3, Marchyn 1, Domsitz a Major 0

BC Komárno - BC GGMT Viedeň (Rak.) 80:84 (39:43)

Body - Komárno: Danielič 23, Ross 20, Gašič 16, Duffy 7, Djordjevič 6, Dolník a Marchyn po 3, Foltín 2

Alba Fehérvár (Maď.) - BC Komárno 83:74 (46:35)

Body - Komárno: Duffy 25, Gašič 19, Djordjevič 12, Marchyn a Ross po 5, Danielič a Dolník po 4

BC Komárno - Falco KC Szombathely (Maď.) 57:77 (32:37)

Body - Komárno: Johnson 16, Gašič 12, Ross 11, Djordjevč 8, Danielič 3, Domsitz, Duffy a Foltín po 2, Dolník 1, Marchyn 0

BC Komárno - BC Prievidza 68:72 (42:38)

Body - Komárno: Duffy a Gašič po 18, Johnson 16, Danielič a Dolník po 6, Djordjevič a Foltín po 2, Major a Stojanov 0

BC Komárno - Viedeň D.C. Timberwolves (Rak.) 73:63 (32:28)

Body - Komárno: Duffy 27, Johnson 24, Djordjevič 10, Danielič 5, Domsitz 3, Dolník a Foltín po 2, Kádaši, Major, Marchyn a Stojanov 0

Foto: Lukáš Droppan