Premiérový ročník Slovenskej basketbalovej ligy štartuje už túto sobotu, 4. októbra. Tímy svoju prípravu na sezónu začínali už v auguste, a okrem tréningových procesov sa na prvý ročník SBL pripravovali aj priateľskými zápasmi. My Vám prinášame prehľad výsledkov prípravných duelov všetkých účastníkov Slovenskej basketbalovej ligy.
BK Inter Incheba Bratislava
19.08.2014 Inter – VŠEMvs Karlovka BA 83:65
21.08.2014 Inter – VŠEMvs Karlovka BA 80:47
27.8. Inter – BK JIP Pardubice (ČR) 66:92 (38:47)
30.8. Inter – WBC Wels (Rak.) 65:73 (30:42)
2.9. Inter – BC Timisoara (Rum.) 73:76 (32:37
5.9. Inter – Metalac Valjevo 58:78 (25:44)
6.9. Inter – Szekesféhervár 77:58 (44:27)
7.9. CSM Oradea (Rum.) – Inter 82:66 (36:27)
17.9. WBC Wels (Rak.) – Inter 81:88 (39:36)
20.9. BC Zepter Viedeň (Rak.) – Inter 77:82 (45:32)
30.9. Inter – Atomerőmű SE Paks (Maď.) 80:62 (49:37)
BC Prievidza
27.8. Prievidza – VŠEMvs Karlovka Bratislava 96:68 (44:39)
30.8. VŠEMvs Karlovka Bratislava – Prievidza 74:89 (40:49)
3.9. Prievidza – BK JIP Pardubice (ČR) 54:56 (23:27)
10.9. Prievidza – BK Děčín (ČR) 61:89 (27:45)
13.9. CSM Oradea (Rum.) – Prievidza 89:81 po predĺžení (73:73, 33:37)
14.9. Alba Fehervár Székesfehérvár (Maď.) – Prievidza 100:60 (50:24)
19.9. Prievidza – KK Rogaška (Slov.) 71:66 (38:33)
20.9. Prievidza – BG Göttingen (Nem.) 73:82 (33:31)
21.9. Prievidza – Alba Fehervár Székesfehérvár (Maď.) 75:50 (42:22)
27.9. Prievidza – MAFC Budapešť (Maď.) 86:70 (48:38)
BK Iskra Svit
5.9. Svit – BK JIP Pardubice (ČR) 88:77 (48:39)
11.9. Svit – Lions Jindřichův Hradec (ČR) 86:83 (41:43)
12.9. Svit – Marso NYKK Nyíregyháza (Maď.) 56:57 (31:33)
Svit – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 91:61 (49:26)
18.9. Lions Jindřichův Hradec (ČR) – Svit 94:76 (48:39)
19.9. Svit – BC Geosan Kolín (ČR) 74:67 (37:32)
20.9. WBC Raiffeisen Wels (Rak.) – Svit 77:56 (34:29)
25.9. Alba Fehervár Székesfehérvár (Maď.) – Svit 97:70 (48:31)
26.9. Marso NYKK Nyíregyháza (Maď.) – Svit 104:110 po dvojnásobnom predĺžení (99:99, 85:85, 37:41)
MBK Rieker COM-therm Komárno
21.8. Győr-Szol Széchenyi Egyetem (Maď.) – Komárno 66:97 (23:26)
27.8. JB Mmcité Brno (ČR) – Komárno 68:79
3.9. Oroszlányi SE (Maď.) – Komárno 59:87 (26:47)
10.9. Komárno – Győr-Szol Széchenyi Egyetem (Maď.) 112:45 (51:25)
12.9. Komárno – BK Děčín (ČR) 100:91 (53:44)
16.9. Šopron KC (Maď.) – Komárno 77:83 (37:50)
19.9. Szolnoki Olaj KK (Maď.) – Komárno 88:87 (46:42)
20.9. Komárno – FACLO-SZOVA KC Szombathely (Maď.) 91:112 (44:45)
21.9. Atomerőmű SE Paks (Maď.) – Komárno 95:68 (51:45)
26.9. Komárno – FACLO-SZOVA KC Szombathely (Maď.) 64:82 (29:27)
MBK SPU Nitra
22.8. Nitra – ŠKB Zlín (ČR) 83:66 (41:34)
3.9. Nitra – MBK AŠK Slávia Trnava 92:41 (35:18)
6.9. Nitra – BK JIP Pardubice (ČR) 71:105 (37:51)
13.9. BK Levickí Patrioti – Nitra 91:60 (40:33)
14.9. Nitra – Győr-Szol Széchenyi Egyetem (Maď.) 100:71 (56:43)
18.9. MBK AŠK Slávia Trnava – Nitra 60:106 (28:52)
24.9. Nitra – ŠKP Banská Bystrica 72:90 (45:49)
MBK Handlová
29.8. ŠKB Zlín (ČR) – Handlová 98:104 (50:54)
30.8. JB Mmcité Brno (ČR) – Handlová 86:82 (48:44)
31.8. Dukes Klosterneuburg (Rak.) – Handlová 89:73 (50:45)
11.9. Handlová – BK Děčín (ČR) 81:88 (45:46)
13.9. Handlová – ŠKP Banská Bystrica 80:74 (39:42)
19.9. BK Prostějov (ČR) – Handlová 90:55
20.9. BK JIP Pardubice (ČR) – Handlová 102:86
27.9. Handlová – ŠKP Banská Bystrica 93:86 (39:34)
ŠKP Banská Bystrica
13.9. MBK Handlová – Banská Bystrica 80:74 (39:42)
16.9. MBK Lučenec – Banská Bystrica 67:94 (26:45)
18.9. MBK Lučenec – Banská Bystrica 64:100 (25:41)
24.9. MBK SPU Nitra – Banská Bystrica 72:90 (45:49)
27.9. MBK Handlová – Banská Bystrica 93:86 (39:34)
BK Levickí Patrioti
10.9. NH Ostrava (ČR) – Levice 81:80 (47:37)
13.9. Levice – MBK SPU Nitra 91:60 (40:33)
14.9. Levice – VŠEMvs Karlovka Bratislava 85:73 (52:43)
16.9. Levice – NH Ostrava (ČR) 67:72 (38:39)
20.9. TF Budapešť (Maď.) – Levice 94:54 (49:31)
20.9. Šopron MAFC NYME (Maď.) – Levice 78:67 (47:34)
27.9. FACLO-SZOVA KC Szombathely (Maď.) – Levice 107:84 (46:42)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
28.8. Spišská Nová Ves – Košice 78:56
11.9. Marso NYKK Nyíregyháza (Maď.) – Spišská Nová Ves 75:66 (42:42)
12.9. Spišská Nová Ves – Lions Jindřichův Hradec (ČR) 72:70 (23:37)
13.9. Iskra Svit – Spišská Nová Ves 91:61 (49:26)
24.9. Spišská Nová Ves – PU Akademik Prešov
26.9. Spišská Nová Ves – MBK Victoria Žilina
VŠEMvs Karlovka Bratislava
13.08.2014 Ariete Prostejov – VŠEMvs Karlovka BA 95:58 (44:29)
14.08.2014 Ariete Prostejov – VŠEMvs Karlovka BA 78:61 (59:32)
19.08.2014 BK Inter Incheba BA – VŠEMvs Karlovka BA 83:65
21.08.2014 BK Inter Incheba BA – VŠEMvs Karlovka BA 80:47
27.08.2014 BC Prievizda – VŠEMvs Karlovka BA 96:68 (44:39)
30.08.2014 VŠEMvs Karlovka BA – BC Prievidza 74:89 (40:49)
03.09.2014 Vienna Timberwolves – VŠEMvs Karlovka BA 65:90 (30:38)
05.09.2014 UKJ Mistelbach – VŠEMvs Karlovka BA 81:73 (42:38)
06.09.2014 UKJ Mistelbach – VŠEMvs Karlovka BA 73:69 (43:41)
10.09.2014 VŠEMvs Karlovka BA – Mmcité Brno 81:90 (37:41)
13.09.2014 VŠEMvs Karlovka BA – GYOR-SZOL-SZECHENYI EGYETEM 84:50 (41:23)
14.09.2014 BK Levickí Patrioti – VŠEMvs Karlovka BA 85:73 (52:43)
17.09.2014 VŠEMvs Karlovka BA – Vienna Timberwolves 87:63 (40:38)
19.09.2014 St. Pölten – VŠEMvs Karlovka BA 71:75 (36:35)
21.09.2014 VŠEMvs Karlovka BA – Turi Svitavy 69:84 (37:34)
01.10.2014 VŠEMvs Karlovka BA – St. Pölten 63:63