• 1.

  INT Inter
  21-4 46
 • 2.

  LEV Levice
  15-10 40
 • 3.

  LUC Lučenec
  14-11 39
 • 4.

  ZIL Žilina
  14-11 39
 • 5.

  PDA Prievidza
  14-11 38
 • 6.

  SVT Svit
  12-13 37
 • 7.

  HAN Handlová
  8-16 32
 • 8.

  KOM Komárno
  7-18 32
 • 9.

  SNV Spišská N.V.
  7-18 32

Aj druhý zápas Final Four Budiš Slovenského pohára sľubuje dramatickú zápletku. Súboj tabuľkových susedov, ktorý v aktuálnom ročníku neskončil nikdy viac ako 5-bodovým rozdielom. To všetko majú zápasy Lučenca s Levicami. Pôjde ďalej obhajca trofeje alebo bude pokračovať rozprávková jazda „Novohradčanov“?

Final Four Budiš Slovenského pohára otvorí zaujímavý a atraktívny duel. Domáca Prievidza sa pokúsi zlomiť sériu prehier s Interom Bratislava a o možnosť obrať úradujúceho majstra v boji o prvú trofej sezóny. Podarí sa jej to?

Štvrťfinálový program Slovenského pohára sa uzatvorí dvoma zápasmi. Líder tabuľky a najvyššie nasadený tím Inter Bratislava si v rámci bratislavského derby zahrá s prvoligovou Petržalkou. Oveľa napínavejší basketbal sa očakáva v Leviciach, kam pricestuje Iskra Svit.

Aj druhý štvrťfinálový zápas Slovenského pohára ponúka svoj zaujímavý príbeh. O miestenku sa totiž popasuje nabudená a sebavedomá Žilina, proti nej sa postaví organizátor Final Four turnaja Prievidza. Bude sa z celok Hornej Nitry prizerať v Niké aréne na zápolenia o prvú trofej sezóny v pozícii diváka alebo mu podarí vyradiť tabuľkovo vyššieho postavené družstvo?

Slovenskú basketbalovú ligu čaká 28. kolo, ktoré bude záverečným testom pred Slovenským pohárom a zároveň posledným kolom pred takmer mesačnou prestávkou. Pred televíznymi kamerami si tentoraz zmerajú sily Levice s Prievidzou. V dolnej časti tabuľky to bude zaujímavý boj, Komárno privíta Lučenec a Spišská Nová Ves sa popasuje so Žilinou. Pod Tatrami pricestuje do Svitu tabuľkový líder Inter Bratislava.

Kolotoč Slovenskej basketbalovej ligy si síce dal pauzu, ale v basketbalovom kalendári je teraz priestor pre Slovenský pohár. Začínajú sa totiž štvrťfinálové zápasy, v ktorých je cieľ jasný - získať miestenku na Budiš Final Four Slovenský pohár v Prievidzi. Bude prvým účastníkom podujatia Lučenec alebo Handlová?

Slovenská basketbalová liga uzatvorí 27. kolom tretiu štvrtinu základnej časti. Ťahákom bude priamy súboj o druhé miesto medzi Levicami a Lučencom. Zaujímavý duel sa očakáva v dolnej časti tabuľky Spišská Nová Ves privíta Handlovú, ktorú povedie po odvolaní trénera dvojica hráčov. Zápas Žiliny s Komárnom prinesie stopku pre jednu víťaznú sériu a pod Tatrami sa stretnú tabuľkoví susedia - Svit a Prievidza.