• 1.

  SNV Rytieri
  17-4 38
 • 2.

  LEV Patrioti
  14-6 34
 • 3.

  SVT Svit
  11-9 31
 • 4.

  KMR Komárno
  10-10 30
 • 5.

  INT Inter
  10-11 31
 • 6.

  LUC Lučenec
  9-11 29
 • 7.

  PDA Prievidza
  6-15 27
 • 8.

  HAN Handlová
  5-16 26

21. kolom sa uzatvorí tretia štvrtina základnej časti Niké SBL. Ťahákom je súboj Svitu s Interom o tretie miesto v tabuľke a priblíženie sa najlepšej dvojici súťaže. Spišskí Rytieri majú šancu na 9. víťazstvo v rade, ale Lučenec by sa po 2 prehrách rád vrátil k získavaniu väčšieho počtu bodov. Handlová už vyše mesiaca neuspela, dokáže to zlomiť proti rozbehnutému Komárnu?

Program 21. kola Niké SBL sa otvára netradične už v piatok a to hneď dvojzápasom. Levice a Prievidza si okrem ligového súboja zahrajú aj o miesto na Final Four Slovenského pohára. Kto si pripíše úspech s dvojnásobnou hodnotou?

Čo prináša 20. kolo? Súboj o 4. miesto medzi Lučencom a Svitom. Na hornej Nitre hrá Prievidza so Spišskými Rytiermi, Handlová s Levicami. V hlavnom meste Inter Bratislava privíta Komárno.

Highlightom programu 19. kola je televízny duel momentálne dvoch najlepších tímov Niké SBL - Spišských Rytierov a Levíc. Okrem toho sa hrajú aj celkom podstatné súboje o stred tabuľky, Komárno privíta Lučenec a Svit hrá s Prievidzou. Súperom Interu Bratislava bude Handlová, ktorá sa pokúsi vrátiť na víťaznú cestu. 

Nielen v Slovenskom pohári, ale aj v dohrávke 8. kola Niké SBL sa stretnú tímy, ktorý len prednedávnom zviedli boj o víťazstvo. Komárno v tomto prípade cestuje do Svitu.

Program 18. kola prináša zaujímavé súboje o umiestnenie. Prievidza hrá s Komárnom o 6. miesto. Na diaľku bude o 7. priečku bojovať Handlová, v ceste jej stojí rozbehutý líder súťaže, Spišskí Rytieri. O tretiu, respektíve štvrtú pozíciu si to pred televíznymi kamerami rozdajú Lučenec a Inter Bratislava. A nesmierne zaujímavý bude aj súboj druhých Levíc so štvrtým Svitom. 

Na začiatku nového roka sa rozohrá dvoma zápasmi štvrťfinále Slovenského pohára. V sobotu sa stretli v lige, teraz ich čaká v rovnakom garde ďalší duel, reč je samozrejme o Lučenci a Handlovej. Aj Spišskí Rytieri si prednedávnom zahrali s Interom Bratislava, len s tým rozdielom, že teraz to bude u lídra Niké SBL.