• 1.

  LUC Lučenec
  4-1 9
 • 2.

  LEV Patrioti
  4-1 9
 • 3.

  HAN Handlová
  3-2 8
 • 4.

  SNV Rytieri
  3-2 8
 • 5.

  SVT Svit
  2-3 7
 • 6.

  INT Inter
  2-3 7
 • 7.

  KMR Komárno
  2-3 7
 • 8.

  PDA Prievidza
  0-5 5

Program 5. kola Niké SBL sľubuje zaujímavé súboje. Aktuálne tri najlepšie tímy súťaže sa predstavia vonku, kde sa pokúsia vylepšiť svoje víťazné série. Líder z Lučenca cestuje do Komárna, Levice sa predstavia v Prievidzi a Spišskí Rytieri hrajú v Handlovej. Svit sa pokúsi ukončiť šnúru prehier, v domácom prostredí sa postaví Interu Bratislava.

Počas týchto dní je hlavným bodom zápasového programu Alpsko-jadranský pohár, ale netreba nezabudnúť ani na Niké SBL. Na programe je totiž atraktívna dohrávka 3. kola, v tradičnom východniarskom derby sa proti sebe postaví v repríze semifinále Iskra Svit a Spišskí Rytieri.

Pred štvrtým kolom Niké SBL je množstvo otázok, na niektoré z nich sa diváci v sobotu večer dočkajú odpovede. Rozšíria zbierku víťazstiev Lučenčania alebo Handlová? Zastaví čakanie na výhru Inter alebo Komárno? Príde úspech Prievidze práve na Spiši? A dokáže si Svit zobrať body z palubovky Levíc?

Návrat derby zápasov Komárna s Levicami, 135. konfrontácia Prievidze s Handlovou a tiež pokus Lučenca si proti Interu Bratislava udržať stopercentnú bilanciu. To všetko prinesú tri zápasy 3. kola Niké SBL.

Prvé kolo nového ročníka Niké SBL uzatvorí mimoriadne atraktívna dohrávka. Pezinok sa opäť po rokoch dočká najvyššej súťaže, minimálne v tejto sezóne bude dočasným domovom Interu Bratislava. A hneď na úvod čaká na "žlto-čiernych" rovnaký súper, ako približne pred rokom. Do vinárskeho mestečka pricestuje aktuálny majster a víťaz Slovenského pohára, Spišskí Rytieri.

Prvýkrát nás v sezóne 2021/2022 čaká kompletná štvorzápasová porcia Niké SBL. V druhom kole vzbudzuje veľké očakávania konfrontácia majstra s nováčikom, Spišskí Rytieri privítajú Komárno. Lákadlom je určite aj repríza semifinále z predošlého ročníka, Levice narazia na Inter Bratislava. Na Lučenec čaká doma Prievidza, v Handlovej sa predstaví Svit.

Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše, po vyše štyroch mesiacoch sa rozbieha dianie v Niké SBL. Nový ročník štartuje aj s účasťou divákov, tešiť sa na úvod môžu v Komárne, vo Svite a v Leviciach.