• 1.

  LEV Levice
  22-14 58
 • 2.

  SNV Spišská N.V.
  22-14 58
 • 3.

  SVT Svit
  20-16 56
 • 4.

  INT Inter
  19-17 55
 • 5.

  LUC Lučenec
  18-18 54
 • 6.

  PDA Prievidza
  14-22 50
 • 7.

  HAN Handlová
  11-25 47

Máme pred sebou ďalší diel finálovej bitky Spišských Rytierov s Patriotmi Levice. Domáci majú ďalšiu možnosť spečatiť historickú sezónu, hostia majú v pláne odvrátiť ďalší majstrovský mečbal. Komu napokon tento plán vyjde?

Jeden krok od konca sezóny 2020/2021 a vypuknutia majstrovských osláv, pred touto výzvou stoja Spišskí Rytieri. Majú šancu napísať históriu a získať double, proti však bude húževnatý súper. Patrioti Levice musia na vlastnej palubovke odvracať mečbal, ak nechcú skončiť so striebrom na krku. Tretí finálový zápas Niké SBL sľubuje pravé basketbalové divadlo.

Do druhého dejstva sa dostáva finálová séria Spišských Rytierov s Patriotmi Levice. Vybojujú si domáci majstrovský mečbal alebo zrovnajú hostia stav finále Niké SBL?

Sezóna 2020/2021 Niké SBL dospela do svojej záverečnej fázy. Zostali už len dvaja v boji o majstrovskú trofej. Patrioti Levice majú na dosah tretí titul v histórii klubu, Spišskí Rytieri premiérový a po 11 rokoch môžu byť prvým družstvom, ktorému sa podarí vyhrať obe trofeje. Finálová séria začína!

Semifinálové série Niké SBL pokračujú svojou treťou kapitolou. Na východe sa bude rozhodovať o tom, kto z dvojice Spišskí Rytieri - Iskra Svit získa postupový mečbal a vytvorí tak tlak na toho druhého. Na západe máme možnosť spoznať prvého tohtoročného finalistu, Patrioti Levice môžu v domácom prostredí uzatvoriť sériu s Interom Bratislava.

Pre Iskru Svit ide o všetko, na domácej palubovke bude odvracať postupový mečbal súpera. Spišskí Rytieri majú naproti tomu šancu pokračovať v historickej sezóne a postúpiť do finále play off Niké SBL. Čaká nás zaujímavá štvrtá semifinálová bitka medzi týmito dvoma tímami.

Semifinálové série play off Niké SBL majú pred sebou druhé zápasy. Pred dvojicou Iskra Svit a Inter Bratislava je šanca vyrovnať stav v domácom prostredí, pred Spišskými Rytiermi a Patriotmi Levice naopak možnosť vybojovať si postupový mečbal. Komu sa podarí uspieť v stredu večer?