#54Ladislav Stojanov0:000000000000000000000000
    Celkom200:00265349113531263087282149186144421241111350

#7Malik Story32:102633.35955.644100415142012423190
    #10Matúš Marchyn4:2100001012500000010001100
    #11Andrej Galád*16:400100000001121110130020
    #14Brandon Webster*30:195955.612504666.7729650004617200
    #15Vladimír Klár*26:312728.6142512501233200245830
    #21Maurizio Galata*31:214757.1347533100202001104220200
    #24Nemanja Miljković*40:004666.701034759211250304211180
    #33Željko Novak18:382366.7254022100101210004112100
    Celkom200:00193949122646182378258331518544252192920

Min - Odohrané minúty, 2D - Premenené strely za 2 body, 2S - Vystrelené pokusy za 2 body, 2% - Percentuálna úspešnosť streľby za 2 body, 3D - Premenené strely za 3 body, 3S - Vystrelené pokusy za 3 body, 3% - Percentuálna úspešnosť streľby za 3 body, THD - Premenené trestné hody, THS - Uskutočnené trestné hody, TH% - Percentuálna úspešnosť streľby trestných hodov, DO - Obranné doskoky, - Útočné doskoky, D - Doskoky, As - Asistencie, L- - Straty, L+ - Zisky, Bl - Bloky, Bl- - Obdržané bloky, F- - Fauly, F+ - Získané fauly, B - Body, - Užitočnosť, +- - Plus mínus body

• Bannister 42, Jankovič 21, Alawoya 15 - Story 23, Galata 20, Igrutinovič 17

Komárno splnilo úlohu domáceho favorita a postúpilo do semifinále Budiš Slovenského pohára, ktoré sa, spoločne s finále, bude konať práve na juhu Slovenska. Levičania však domácim basketbalistom víťazstvo nedarovali jednoducho a konečný výsledok vôbec neodpovedá priebehu celého stretnutia. Žlto-zeleným sa podarilo „lodiarov“ slušne potrápiť, dokonca to miestami vyzeralo, že do semifinále postúpia práve oni. Už v prvej štvrtine si Levice vypracovali osembodový náskok, ktorý však v druhej desaťminútovke zverenci Miljana Čurovića zmazali a po prvom polčase vyhrávali o tri body. Začiatok tretej štvrtiny opäť patril Patriotom, no osemčlenný káder Ladislava Lutovského už v závere nestačil so silami a domácemu celu podľahol až o 19 bodov. „Bol to ťažký zápas, súper nás prekvapil spôsobom obrany a niektorými hernými nácvikmi. Máme troch hráčov, ktorí majú chrípku, a ktorí dnes vybojovali toto víťazstvo. Ukázali sme, že toto družstvo má charakter. Dvakrát sme boli v mínuse 10 – 15 bodov, ale otočili sme to. Bol to presný pohárový zápas. Musím pogratulovať družstvu Levíc, ktoré podalo výborný výkon,“ povedal Miljan Čurović, tréner Komárna.

Postupujúci: MBK Rieker COM-therm Komárno

V sobotu, 7. februára, nás v Komárne čakajú semifinálové zápasy. Prvý, už o 15:00, medzi Interom Bratislava a Svitom. V druhom semifinále, ktoré sa začína o 18:00, sa domáci basketbalisti Komárna postavia hráčom Banskej Bystrice.