Alpsko-jadranský pohár
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1 | ||||||||||||
15.9.2017 | 18:00 |
Komárno |
85:74 |
Tajfun |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1 | ||||||||||||
25.9.2017 | 19:00 |
Brno |
90:84 |
Osijek |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 1 | ||||||||||||
26.9.2017 | 19:00 |
Helios |
74:81 |
Levice |
||||||||
27.9.2017 | 18:00 |
Ústí nad Labem |
93:44 |
Graz |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 2 | ||||||||||||
30.9.2017 | 18:00 |
Osijek |
85:82 |
Dukes |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2 | ||||||||||||
10.10.2017 | 18:00 |
Tajfun |
81:67 |
Komárno |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3 | ||||||||||||
10.10.2017 | 18:00 |
Šenčur |
80:59 |
Osijek |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1 | ||||||||||||
11.10.2017 | 18:00 |
Laško |
98:80 |
Prievidza |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2 | ||||||||||||
11.10.2017 | 19:45 |
Graz |
60:89 |
Levice |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1 | ||||||||||||
18.10.2017 | 18:00 |
Dukes |
66:63 |
Šenčur |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 4 | ||||||||||||
24.10.2017 | 18:00 |
Osijek |
75:79 |
Šenčur |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2 | ||||||||||||
25.10.2017 | 18:00 |
Prievidza |
78:73 |
Praha |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3 | ||||||||||||
25.10.2017 | 18:00 |
Komárno |
80:67 |
Děčín |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3 | ||||||||||||
25.10.2017 | 18:00 |
Ústí nad Labem |
69:72 |
Levice |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1 | ||||||||||||
31.10.2017 | 18:00 |
Děčín |
98:80 |
Tajfun |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1 | ||||||||||||
7.11.2017 | 19:30 |
Viedeň |
83:71 |
Praha |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3 | ||||||||||||
7.11.2017 | 18:00 |
Šenčur |
75:58 |
Dukes |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5 | ||||||||||||
7.11.2017 | 19:00 |
Osijek |
53:73 |
Brno |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2 | ||||||||||||
8.11.2017 | 18:00 |
Graz |
75:73 |
Ústí nad Labem |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 2 | ||||||||||||
14.11.2017 | 19:00 |
Brno |
95:79 |
Šenčur |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2 | ||||||||||||
16.11.2017 | 18:00 |
Laško |
107:80 |
Viedeň |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4 | ||||||||||||
16.11.2017 | 18:00 |
Levice |
79:75 |
Graz |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 3 | ||||||||||||
21.11.2017 | 18:00 |
Prievidza |
65:71 |
Laško |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5 | ||||||||||||
22.11.2017 | 18:00 |
Dukes |
71:77 |
Brno |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3 | ||||||||||||
22.11.2017 | 18:00 |
Graz |
59:101 |
Helios |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4 | ||||||||||||
23.11.2017 | 19:00 |
Körmend |
79:68 |
Komárno |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4 | ||||||||||||
24.11.2017 | 19:30 |
Viedeň |
96:73 |
Prievidza |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 3 | ||||||||||||
24.11.2017 | 18:00 |
Laško |
62:74 |
Praha |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2 | ||||||||||||
24.11.2017 | 18:00 |
Tajfun |
81:87 |
Děčín |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3 | ||||||||||||
25.11.2017 | 18:00 |
Körmend |
77:71 |
Děčín |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4 | ||||||||||||
25.11.2017 | 19:00 |
Helios |
85:78 |
Ústí nad Labem |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4 | ||||||||||||
29.11.2017 | 19:30 |
Viedeň |
90:83 |
Laško |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4 | ||||||||||||
2.12.2017 | 18:00 |
Děčín |
80:72 |
Körmend |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5 | ||||||||||||
12.12.2017 | 18:00 |
Körmend |
95:86 |
Tajfun |
||||||||
17.12.2017 | 18:00 |
Děčín |
84:70 |
Komárno |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6 | ||||||||||||
19.12.2017 | 19:00 |
Šenčur |
78:73 |
Brno |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5 | ||||||||||||
19.12.2017 | 18:00 |
Levice |
92:78 |
Ústí nad Labem |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5 | ||||||||||||
20.12.2017 | 18:00 |
Praha |
62:83 |
Laško |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5 | ||||||||||||
20.12.2017 | 19:00 |
Helios |
93:80 |
Graz |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 4 | ||||||||||||
22.12.2017 | 18:00 |
Brno |
78:49 |
Dukes |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5 | ||||||||||||
23.12.2017 | 18:00 |
Prievidza |
20:0 |
Viedeň |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 6 | ||||||||||||
8.1.2018 | 18:00 |
Tajfun |
93:77 |
Körmend |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6 | ||||||||||||
10.1.2018 | 18:00 |
Praha |
99:78 |
Viedeň |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6 | ||||||||||||
10.1.2018 | 18:00 |
Dukes |
87:78 |
Osijek |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6 | ||||||||||||
10.1.2018 | 18:00 |
Ústí nad Labem |
112:83 |
Laško |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 6 | ||||||||||||
14.1.2018 | 18:00 |
Komárno |
66:75 |
Körmend |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6 | ||||||||||||
16.1.2018 | 18:00 |
Levice |
95:72 |
Helios |
||||||||
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6 | ||||||||||||
17.1.2018 | 19:00 |
Praha |
107:49 |
Prievidza |
Tabuľka
A-skupina | ||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Laško | 6 | 4-2 | 504:451 | 10 | |
2. | Praha | 6 | 4-2 | 486:433 | 10 | |
3. | Viedeň | 6 | 3-3 | 427:433 | 8 | |
4. | Prievidza | 6 | 2-4 | 365:445 | 8 |
B-skupina | |||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | |||
1. | Děčín | 6 | 4-2 | 487:460 | 10 | ||
2. | Körmend | 6 | 4-2 | 475:464 | 10 | ||
3. | Šentjur | 6 | 2-4 | 495:509 | 8 | ||
4. | Komárno | 6 | 2-4 | 436:460 | 8 |
C-skupina | ||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Šenčur | 6 | 4-2 | 453:426 | 10 | |
2. | Brno | 6 | 4-2 | 490:420 | 10 | |
3. | Klosterneuburg | 6 | 2-4 | 413:456 | 8 | |
4. | Osijek | 6 | 2-4 | 440:485 | 8 |
D-skupina | ||||||
Poz. | Z | V-P | Skóre | B | ||
1. | Levice | 6 | 6-0 | 508:427 | 12 | |
2. | Domžale | 6 | 3-3 | 508:505 | 9 | |
3. | Ústí nad Labem | 6 | 2-4 | 503:451 | 8 | |
4. | Graz | 6 | 1-5 | 393:528 | 7 |