• 1.

    LUC Lučenec
    2-0 4
  • 2.

    LEV Levice
    2-0 4
  • 3.

    INT Inter
    1-1 3
  • 4.

    SNV Spišská N.V.
    1-1 3
  • 5.

    PDA Prievidza
    0-2 2
  • 6.

    HAN Handlová
    0-1 1
  • 7.

    SVT Svit
    0-1 1

Alpsko-jadranský pohár


Alpsko-jadranský pohár - skupina D 1
24.9.2018 18:00
CZ Děčín
79:64
Graz AT
25.9.2019 18:00
CZ Ústí nad Labem
88:82
Osijek HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1
27.9.2019 19:00
SI Polzela
87:97
Levice
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2
28.9.2019 18:00
CZ Děčín
67:74
Ústí nad Labem CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2
1.10.2019 18:00
CZ Brno
79:84
Gmunden AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1
2.10.2019 18:00
AT Dukes
66:70
Gliwice PL
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2
8.10.2019 18:00
PL Gliwice
107:68
Škrljevo HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1
8.10.2019 18:00
SI Šenčur
88:68
Körmend HU
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2
16.10.2019 18:00
AT Dukes
67:80
Pardubice CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2
16.10.2019 18:30
AT Gmunden
85:76
Levice
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3
16.10.2019 18:00
CZ Opava
116:56
Körmend HU
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3
16.10.2019 18:00
AT Graz
74:94
Děčín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4
22.10.2019 18:00
CZ Děčín
98:83
Osijek HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 2
23.10.2019 18:00
SI Šenčur
98:100
Opava CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3
26.10.2019 18:00
Levice
93:82
Polzela SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 3
30.10.2019 18:00
HR Škrljevo
94:93
Dukes AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4
30.10.2019 19:00
Levice
82:75
Gmunden AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6
30.10.2019 18:00
HR Osijek
100:82
Graz AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 3
5.11.2019 18:00
PL Gliwice
72:80
Pardubice CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5
5.11.2019 18:00
HR Osijek
87:92
Děčín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4
6.11.2019 18:00
AT Dukes
73:79
Škrljevo HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5
6.11.2019 18:00
AT Gmunden
102:71
Polzela SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1
7.11.2019 18:00
AT Viedeň
86:71
Opava CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3
14.11.2019 18:00
AT Viedeň
109:97
Šenčur SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5
19.11.2019 20:00
CZ Brno
78:81
Levice
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5
20.11.2019 18:00
CZ Pardubice
87:66
Dukes AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 2
21.11.2019 18:00
AT Viedeň
110:74
Körmend HU
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5
26.11.2019 18:00
HR Škrljevo
21:1
Gliwice PL
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3
26.11.2019 18:00
HR Osijek
65:75
Ústí nad Labem CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1
27.11.2019 18:00
CZ Brno
20:1
Polzela SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4
28.11.2019 18:00
AT Graz
75:104
Ústí nad Labem CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1
3.12.2019 18:00
CZ Pardubice
88:67
Škrljevo HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 6
3.12.2019 18:00
Levice
82:62
Brno CZ
3.12.2019 18:00
SI Polzela
85:87
Gmunden AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6
3.12.2019 18:00
HU Körmend
75:94
Viedeň AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6
4.12.2019 18:00
PL Gliwice
1:21
Dukes AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 4
4.12.2019 18:00
CZ Opava
101:69
Viedeň AT
4.12.2019 18:00
HU Körmend
85:79
Šenčur SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6
4.12.2019 18:00
CZ Ústí nad Labem
76:72
Děčín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5
11.12.2019 18:00
HU Körmend
80:100
Opava CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6
17.12.2019 18:00
HR Škrljevo
66:77
Pardubice CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6
17.12.2019 18:00
CZ Opava
114:62
Šenčur SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3
18.12.2019 18:00
AT Gmunden
88:60
Brno CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2
18.12.2019 18:00
AT Graz
1:21
Osijek HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5
20.12.2019 18:00
CZ Ústí nad Labem
113:81
Graz AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5
26.12.2019 18:00
SI Šenčur
101:82
Viedeň AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4
5.1.2020 18:00
SI Polzela
85:70
Brno CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4
6.1.2020 10:00
CZ Pardubice
20:1
Gliwice PL

Tabuľka

A-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. CZ PAR Pardubice 6 6-0 432:338 12
2. HR SKR Škrljevo 6

3-3

395:438 9
3. AT DUK Klosterneuburg 6 1-5 385:410 7
4. PL GLI Gliwice 6 2-4 249:275 5
B-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. AT GMU Gmunden 6 5-1 521:453 11
2. LEV Levice 6 5-1 511:469 11
3. CZ BRN Brno 6 1-5 370:420 7
4. SI POL Polzela 6 1-5 410:470 6
C-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. CZ OPA Opava 6 5-1 602:451 11
2. AT VIE Viedeň 6 4-2 550:519 10
3. SI SEN Šenčur 6 2-5 525:558 8
4. HU KOR Körmend 6 1-5

438:587

7
D-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. CZ UST Ústí nad Labem 6 6-0 530:442 12
2. CZ DEC Děčín 6 4-2 502:458 10
3. HR OSI Osijek 6 2-4 437:435 8
4. AT GRZ Graz 6 0-6 376:510 5