• 1.

    KMR Komárno
    0-0 0
  • 2.

    PDA Prievidza
    0-0 0
  • 3.

    LUC Lučenec
    0-0 0
  • 4.

    INT Inter
    0-0 0
  • 5.

    SVT Svit
    0-0 0
  • 6.

    HAN Handlová
    0-0 0
  • 7.

    LEV Levice
    0-0 0
  • 8.

    SNV Spišská N.V.
    0-0 0

Tipsport Federálny pohár


Federálny pohár - skupina A 1
3.9.2021 19:00
Levice
77:88
Lučenec
Federálny pohár - skupina B 1
3.9.2021 18:00
CZ Děčín
81:83
Praha CZ
Federálny pohár - skupina C 1
3.9.2021 17:00
Spišská N.V.
70:68
Olomoucko CZ
Federálny pohár - skupina D 1
3.9.2021 18:00
Inter
70:84
Opava CZ
Federálny pohár - skupina A 2
4.9.2021 19:00
Lučenec
100:99
Kolín CZ
Federálny pohár - skupina B 2
4.9.2021 18:00
CZ Praha
90:64
Prievidza
Federálny pohár - skupina C 2
4.9.2021 17:00
CZ Olomoucko
74:88
Pardubice CZ
Federálny pohár - skupina D 2
4.9.2021 18:00
CZ Opava
104:67
Svit
Federálny pohár - skupina A 3
5.9.2021 18:00
Levice
102:88
Kolín CZ
Federálny pohár - skupina B 3
5.9.2021 17:00
CZ Děčín
89:53
Prievidza
Federálny pohár - skupina C 3
5.9.2021 11:00
Spišská N.V.
83:80
Pardubice CZ
Federálny pohár - skupina D 3
5.9.2021 18:00
Inter
79:80
Svit
Federálny pohár - semifinále 1
10.9.2021 15:00
CZ Opava
103:75
Děčín CZ
10.9.2021 17:30
Lučenec
86:88
Spišská N.V.
10.9.2021 18:00
Levice
78:86
Pardubice CZ
10.9.2021 16:00
CZ Kolín
84:71
Prievidza
10.9.2021 19:00
Inter
58:61
Olomoucko CZ
11.9.2021 17:00
CZ Pardubice
81:76
Svit
Federálny pohár - finále 1
11.9.2021 17:30
CZ Opava
95:68
Spišská N.V.
11.9.2021 17:30
CZ Kolín
67:66
Olomoucko CZ
Federálny pohár - o 3.miesto 1
11.9.2021 15:00
Lučenec
101:63
Děčín CZ
11.9.2021 14:30
Inter
62:67
Prievidza
Federálny pohár - semifinále 1
12.9.2021 11:00
Levice
69:64
Svit

Tabuľka

A - skupina
Poz. Z. V-P Skóre B
1. LUC Lučenec 2 2-0 188:176 4
2. LEV Levice 2 1-1 179:176 3
3. CZ BCK Kolín 2 0-2 187:202 2
B - skupina
Poz. Z. V-P Skóre B
1. CZ PR Praha 2 2-0 173:145 4
2. CZ DEC Děčín 2 1-1 170:136 3
3. Prievidza Prievidza 2 0-2 113:183 2
C - skupina
Poz. Z. V-P Skóre B
1. SNV Rytieri 2 2-0 153:148 4
2. CZ PAR Pardubice 2 1-1 168:157 3
3. CZ OLO Olomoucko 2 0-2 142:158 2
D - skupina
Poz. Z. V-P Skóre B
1. CZ OPA Opava 2 2-0 188:137 4
2. SVT Svit 2 1-1 147:183 3
3. INT Inter 2 0-2 149:164 2