• 1.

    INT Inter
    20-2 42
  • 2.

    LUC Lučenec
    13-9 35
  • 3.

    LEV Levice
    13-8 34
  • 4.

    PDA Prievidza
    12-10 33
  • 5.

    ZIL Žilina
    11-10 32
  • 6.

    SVT Svit
    10-11 31
  • 7.

    HAN Handlová
    8-13 29
  • 8.

    SNV Spišská N.V.
    5-16 26
  • 9.

    KOM Komárno
    4-17 25

Prehľad kôl

Vyberte kolo prosím

Základná časť
1.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
2.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
3.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
4.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
5.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
6.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
7.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
8.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
9.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
10.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
11.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
12.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
13.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
14.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
15.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
16.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
17.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
18.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
19.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
20.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
21.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
22.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
23.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
24.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
25.kolo (0 / 4 odohrané zápasy)
26.kolo (0 / 4 odohrané zápasy)
27.kolo (0 / 4 odohrané zápasy)
28.kolo (0 / 4 odohrané zápasy)
29.kolo (0 / 4 odohrané zápasy)
30.kolo (0 / 4 odohrané zápasy)
31.kolo (0 / 4 odohrané zápasy)
32.kolo (0 / 4 odohrané zápasy)
33.kolo (0 / 4 odohrané zápasy)
34.kolo (0 / 4 odohrané zápasy)
35.kolo (0 / 4 odohrané zápasy)
36.kolo (0 / 4 odohrané zápasy)
Slovenský pohár - štvrtfinále
1.kolo (0 / 3 odohrané zápasy)
Európsky pohár FIBA - skupina A
1.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
2.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
3.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
4.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
5.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
6.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
Alpsko-jadranský pohár - skupina A
1.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
2.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
3.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
4.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
5.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
6.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
Alpsko-jadranský pohár - skupina B
1.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
2.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
3.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
4.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
5.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
6.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
Alpsko-jadranský pohár - skupina C
1.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
2.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
3.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
4.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
5.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
6.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
Alpsko-jadranský pohár - skupina D
1.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
2.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
3.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
4.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
5.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
6.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
Alpsko-jadranský pohár - štvrtfinále
1.kolo (0 / 1 odohrané zápasy)
2.kolo (0 / 1 odohrané zápasy)
Liga Majstrov - predkolo
1.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
2.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
1.liga Základná časť
1.kolo (3 / 3 odohrané zápasy)
2.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
All Star Game
1.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)