• 1.

    INT Inter
    6-0 12
  • 2.

    LUC Lučenec
    3-1 7
  • 3.

    ZIL Žilina
    2-1 5
  • 4.

    PDA Prievidza
    2-2 5
  • 5.

    SVT Svit
    2-2 6
  • 6.

    LEV Levice
    2-2 6
  • 7.

    KOM Komárno
    1-3 5
  • 8.

    HAN Handlová
    0-3 3
  • 9.

    SNV Spišská N.V.
    0-4 4

Blaho Basket Zápas Hviezd nebol len prehliadkou slovenskej basketbalovej špičky, ale do podujatia v prievidzskej Niké aréne sa počas víkendu zapojili aj budúce hviezdy nášho basketbalu. Prinášame vám prehľad aj z týchto duelov.

BlahoBasket „White U24“ - BlahoBasket „Black U24“ 93:84 (46:39)

Herná produktivita BB „White“ U24: Zorvan 34, Mäsiar 20, Rozenberg 12, Hronský S. 8, Pasovský 4 (Schnierer 5, Sumer 4, Lacko 7, Hupka 3, Hrabovský -1, Zahradár -3)

Herná produktivita BB „Black“ U24: Pipíška 29, Lukáč 13, Dolník 12, Huljak 6, Štípala 5 (Gális 8, Mojžiš 5, Linder 4, Švarc 1, Kielar 1, Hrnčár 0, Hromada -4)

TH: 32/18 – 24/16, Fauly: 19 – 21, Trojky: 9 – 10, Rozhodovali: Szibilla, Pipíška, Bartoš

 

Skills Challenge (Súťaž o najzručnejšieho hráča):

Jakub Pasovský (BlahoBasket „White U24“)

 

Three Point Contest (Súťaž o najlepšieho strelca trojok):

Branislav Pipíška (BlahoBasket „Black U24“)

DSC 4117

All Star Tím:

Ján Zorvan (BB“White“ U24)

Branislav Pipíška (BB „Black U24“)

Marek Mäsiar (BB „White U24“)

Patrik Lukáč(BB „Black U24“)

Róbert Rozenberg (BB „White U24“)

 

MVP (Najužitočnejší hráč zápasu):

Ján Zorvan (BB“White“ U24)

DSC 4124

Mini turnaj v kategórii "U15":

Výber MBA Prievidza „U15“ - Výber BSProgress Camp „Black U14“ 88:63 (40:26)

Herná produktivita MBA „U15“: Gajdoš 24, Cmar 22, Kabina 19, Sýkora 13, Géczy -2 (Rybár 9, Králik 8, Pammer 6, Miklo 5, Teličák 4, Zeleniansky 3, Chlupis 1, Simonides -2)

Herná produktivita BSB „U14“: Valentíny 8, Lévay 2, Horák 0, Luttmerding -1, Bohuš -2 (Šimoniak 11, Blaško 7, Kašper 6, Broškovič 2, Urban 0, Makula -3, Kollár -6)

TH: 24/12 – 23/12, Fauly: 17 – 21, Trojky: 2 – 3, Rozhodovali: Bullo, Stopka, Bartoš

 

Výber BSProgress Camp „Orange U14“ - Výber MBA Prievidza „U15“ 79:60 (32:36)

Herná produktivita BSO „U14“: Holík 24, Paľo 12, Barnák 9, Čorba 3, Uboviak -8 (Gyuricsek 16, Šipula 16, Junek 6, Koller 6, Filo 3, Janura 2)

Herná produktivita MBA „U15“: Gajdoš 15, Kabina 8, Géczy 6, Miklo 4, Cmar -3, (Sýkora 13, Rybár 5, Pammer 2, Králik 0, Teličák 0, Chlupis -2, Simonides -1, Zeleniansky -4)

TH: 13/9 – 13/6, Fauly: 15 – 12, Trojky: 6 – 4, Rozhodovali: Bullo, Stopka, Bartoš

64310769 354375665269066 6746446508712787968 n

Výber BSProgress Camp „Black U14“ - Výber BSProgress Camp „Orange U14“ 68:51 (30:31)

Herná produktivita BSB U14: Šimoniak 21, Lévay 12, Urban 6, Broškovič 1, Valentíny -3 (Kašper 30, Horák 8, Kollár 5, Bohuš 3, Luttmerding 2, Heinz 0, Makula 0, Blaško -5)

Herná produktivita BSO U14: Holík 21, Uboviak 8, Paľo -3, Čorba -5, Šipula -7 (Gyuricsek 5, Janura 4, Koller 4, Barnák -2, Junek -3, Filo -5)

TH: 35/15 – 11/5, Fauly: 13 – 23, Trojky: 3 – 4, Rozhodovali: Bullo, Stopka, Pipíška

 

Konečné poradie mini turnaja „U15“:

  1. MBA Prievidza „U15“
  2. BSProgress Camp „Orange U14“
  3. BSProgress Camp „Black U14“

64297656 1541421595988235 5915246465785004032 n

Skills Challenge (Súťaž o najzručnejšieho hráča):

Pavol Gajdoš (MBA Prievidza „U15“)

Three Point Contest (Súťaž o najlepšieho strelca trojok):

Ľubomír Urban (BSProgress Camp „Black U14“)

 

All Star Tím:

Adam Gyuricsek (BSProgress Camp „Orange U14“)

Ivan Holík (BSProgress Camp „Orange U14“)

Daniel Koller (BSProgress Camp „Orange“ U14“)

Erik Šimoniak (BSProgress Camp „Black U14“)

Ľubomír Urban (BSProgress Camp „Black U14“)

64602682 428536984655999 1726369977302253568 n 

MVP - Radoslav Rančík Award (Najužitočnejší hráč turnaja):

Pavol Gajdoš (MBA Prievidza „U15“)

 

The Best defender - Anton Gavel Award (Najlepší obranca turnaja):

Jakub Kollár (BSProgress Camp „Black U14“)

Foto: Lukáš Droppan, archív MB