• 1.

    INT Inter
    4-0 8
  • 2.

    ZIL Žilina
    2-0 4
  • 3.

    LUC Lučenec
    2-1 5
  • 4.

    PDA Prievidza
    2-1 5
  • 5.

    SVT Svit
    1-2 4
  • 6.

    LEV Levice
    1-2 4
  • 7.

    KOM Komárno
    1-2 4
  • 8.

    HAN Handlová
    0-2 2
  • 9.

    SNV Spišská N.V.
    0-3 3

Alpsko-jadranský pohár


Alpsko-jadranský pohár - skupina D 1
24.9.2018 18:00
CZ Děčín
79:64
Graz AT
25.9.2019 18:00
CZ Ústí nad Labem
88:82
Osijek HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1
27.9.2019 19:00
SI Polzela
87:97
Levice
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2
28.9.2019 18:00
CZ Děčín
67:74
Ústí nad Labem CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2
1.10.2019 18:00
CZ Brno
79:84
Gmunden AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1
2.10.2019 18:00
AT Dukes
66:70
Gliwice PL
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2
8.10.2019 18:00
PL Gliwice
107:68
Škrljevo HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1
8.10.2019 18:00
SI Šenčur
88:68
Körmend HU
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2
16.10.2019 18:00
AT Dukes

Pardubice CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2
16.10.2019 18:30
AT Gmunden

Levice
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3
16.10.2019 18:00
CZ Opava

Körmend HU
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3
16.10.2019 18:00
AT Graz

Děčín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4
22.10.2019 18:00
CZ Děčín

Osijek HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 2
23.10.2019 18:00
SI Šenčur

Opava CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3
26.10.2019 18:00
Levice

Polzela SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 3
30.10.2019 18:00
HR Škrljevo

Dukes AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4
30.10.2019 18:00
Levice

Gmunden AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 3
5.11.2019 18:00
PL Gliwice

Pardubice CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5
5.11.2019 18:00
HR Osijek

Děčín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4
6.11.2019 18:00
AT Dukes

Škrljevo HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5
6.11.2019 18:00
AT Gmunden

Polzela SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1
7.11.2019 18:00
AT Viedeň

Opava CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5
19.11.2019 18:00
CZ Brno

Levice
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5
20.11.2019 18:00
CZ Pardubice

Dukes AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 2
21.11.2019 18:00
AT Viedeň

Körmend HU
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1
27.11.2019 18:00
CZ Brno

Polzela SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3
27.11.2019 18:00
AT Viedeň

Šenčur SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4
27.11.2019 18:00
AT Graz

Ústí nad Labem CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1
3.12.2019 18:00
CZ Pardubice

Škrljevo HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 6
3.12.2019 18:00
Levice

Brno CZ
3.12.2019 18:00
SI Polzela

Gmunden AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6
4.12.2019 18:00
PL Gliwice

Dukes AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 4
4.12.2019 18:00
CZ Opava

Viedeň AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6
4.12.2019 18:00
CZ Ústí nad Labem

Děčín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5
11.12.2019 18:00
SI Šenčur

Viedeň AT
11.12.2019 18:00
HU Körmend

Opava CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6
17.12.2019 18:00
HR Škrljevo

Pardubice CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6
17.12.2019 18:00
CZ Opava

Šenčur SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3
18.12.2019 18:00
AT Gmunden

Brno CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6
18.12.2019 18:00
HU Körmend

Viedeň AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5
1.1.2020 18:00
HR Škrljevo

Gliwice PL
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 4
1.1.2020 18:00
HU Körmend

Šenčur SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2
1.1.2020 18:00
AT Graz

Osijek HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3
1.1.2020 18:00
CZ Ústí nad Labem

Osijek HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5
1.1.2020 18:00
CZ Ústí nad Labem

Graz AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6
1.1.2020 18:00
HR Osijek

Graz AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4
5.1.2020 18:00
SI Polzela

Brno CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4
8.1.2020 18:00
CZ Pardubice

Gliwice PL

Tabuľka

A-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. PL GLI Gliwice 2 2-0 177:134 4
2. AT DUK Klosterneuburg 1 0-1 066:070 1
3. HR SKR Škrljevo 1 0-1 068:107 1
4. CZ PAR Pardubice 0 0-0 000:000 0
B-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. LEV Levice 1 1-0 097:087 2
2. AT GMU Gmunden 1 1-0 084:079 2
3. CZ BRN Brno 1 0-1 079:084 1
4. SI POL Polzela 1 0-1 087:097 1
C-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. SI SEN Šenčur 1 1-0 088:068 2
2. HU KOR Körmend 1 0-1 068:088 1
3. CZ OPA Opava 0 0-0 000:000 0
4. AT VIE Viedeň 0 0-0 000:000 0
D-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. CZ UST Ústí nad Labem 2 2-0 162:149 4
2. CZ DEC Děčín 2 1-1 146:138 3
3. HR OSI Osijek 1 0-1 082:088 1
4. AT GRZ Graz 1 0-1 064:079 1