• 1.

    INT Inter
    12-2 26
  • 2.

    LEV Levice
    11-4 26
  • 3.

    SVT Svit
    10-5 25
  • 4.

    ZIL Žilina
    9-5 23
  • 5.

    PDA Prievidza
    8-7 23
  • 6.

    KOM Komárno
    6-9 21
  • 7.

    SNV Spišská N.V.
    5-9 19
  • 8.

    HAN Handlová
    3-11 17
  • 9.

    LUC Lučenec
    1-13 15

Alpsko-jadranský pohár


Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1
26.9.2018 18:00
HR Škrljevo
78:74
Brno CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1
27.9.2018 18:00
CZ Děčín
77:70
Levice
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1
2.10.2018 19:00
SI Polzela
82:76
Osijek HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 2
2.10.2018 19:00
HR Škrljevo
83:75
Zalakerámia HU
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 1
2.10.2018 19:00
PL Gliwice
98:80
Šenčur SI
3.10.2018 18:00
CZ Ústí nad Labem
106:79
Šenčur SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2
9.10.2018 18:00
SI Polzela
93:91
Praha CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2
10.10.2018 18:00
Levice
95:67
Děčín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 2
10.10.2018 18:00
CZ Brno
77:76
Dukes AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2
10.10.2018 18:00
CZ Ústí nad Labem
76:78
Gliwice PL
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1
16.10.2018 18:00
AT Graz
71:84
Körmend HU
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3
16.10.2018 18:00
CZ Praha
76:68
Polzela SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3
22.10.2018 18:00
HU Zalakerámia
88:70
Brno CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2
23.10.2018 18:00
HR Osijek
86:69
Praha CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3
24.10.2018 00:00
AT Viedeň
80:93
Ústí nad Labem CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2
30.10.2018 18:00
AT Traiskirchen
65:77
Osijek HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3
30.10.2018 18:00
AT Viedeň
92:115
Gliwice PL
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 3
31.10.2018 19:00
AT Graz
76:81
Levice
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 4
31.10.2018 18:00
AT Dukes
66:59
Brno CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4
6.11.2018 18:00
AT Traiskirchen
47:77
Praha CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2
7.11.2018 18:00
CZ Děčín
87:70
Körmend HU
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3
7.11.2018 18:00
HU Zalakerámia
101:86
Dukes AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4
7.11.2018 18:00
CZ Ústí nad Labem
92:66
Viedeň AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4
13.11.2018 18:00
HU Körmend
106:81
Levice
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1
13.11.2018 19:00
AT Traiskirchen
72:82
Polzela SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5
13.11.2018 18:00
CZ Praha
78:67
Osijek HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5
13.11.2018 18:00
AT Dukes
72:89
Zalakerámia HU
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 3
14.11.2018 18:00
CZ Děčín
86:76
Graz AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3
14.11.2018 18:00
SI Šenčur
94:66
Viedeň AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4
20.11.2018 18:00
HU Körmend
101:69
Graz AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3
20.11.2018 18:00
HU Zalakerámia
79:72
Škrljevo HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5
21.11.2018 18:00
AT Viedeň

Šenčur SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 6
27.11.2018 18:00
CZ Praha
87:45
Traiskirchen AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4
27.11.2018 18:00
HR Osijek

Polzela SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6
27.11.2018 18:00
CZ Brno
71:73
Škrljevo HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6
27.11.2018 18:00
SI Šenčur
87:101
Gliwice PL
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5
1.12.2018 18:00
HR Škrljevo
100:91
Dukes AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6
1.12.2018 18:00
CZ Brno
86:83
Zalakerámia HU
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5
1.12.2018 18:00
PL Gliwice
81:83
Ústí nad Labem CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5
2.12.2018 18:00
SI Polzela
84:42
Traiskirchen AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 6
3.12.2018 18:00
HR Osijek
87:61
Traiskirchen AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5
4.12.2018 18:00
AT Graz
85:91
Děčín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6
5.12.2018 18:00
HU Körmend
103:78
Děčín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6
5.12.2018 18:00
SI Šenčur
103:77
Ústí nad Labem CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5
11.12.2018 18:00
Levice
82:79
Körmend HU
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6
18.12.2018 18:00
Levice

Graz AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6
19.12.2018 18:00
AT Dukes

Škrljevo HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6
19.12.2018 18:00
PL Gliwice

Viedeň AT

Tabuľka

  A-skupina     
Poz.     Z V-P Skóre B
1. HU KOR Kormend 6 4-2 543:468 10
2. CZ DEC Děčín 6 4-2 486:499 10
3. LEV small Levice 5 3-2 409:405 8
4. AT GRZ Graz 5 0-5 377:443 5
  B-skupina     
Poz.       Z V-P Skóre B
1. CZ PR Praha   6 4-2 478:406 10
2. SI POL Polzela   5 4-1 409:357 9
3. HR OSI Osijek   5 3-2 393:355 8
4. AT TRA Traiskirchen   6 0-6 332:494 6
  C-skupina     
Poz.     Z V-P Skóre B
1. HU ZTE Zalakerámia 6 4-2 495:469 10
2. HR SKR Škrljevo 5 4-1 406:390 9
3. CZ BRN Brno 6 2-4 437:444 8
4. AT DUK Klosteneuburg 5 1-4 391:426 6
  D-skupina     
Poz.     Z V-P Skóre B
1. CZ UST Ústí 6 4-2 527:487 10
2. PL GLI Gliwice 5 4-1 473:418 9
3. SI SEN Šenčur 5 2-3 443:448 7
4. AT VIE Viedeň 4 0-4 304:394 4

 

 

örmend