• 1.

    KOS Košice
    20-4 44
  • 2.

    INT Inter
    18-6 42
  • 3.

    LEV Levice
    17-7 41
  • 4.

    PDA Prievidza
    16-6 38
  • 5.

    SVT Svit
    12-12 36
  • 6.

    HAN Handlová
    11-13 35
  • 7.

    KOM Komárno
    12-10 34
  • 8.

    LUC Lučenec
    10-12 32
  • 9.

    KAR Karlovka
    6-17 29
  • 10.

    SNV Spišská N.V.
    4-20 28
  • 11.

    NIT Nitra
    2-21 25

Prehľad kôl

Vyberte kolo prosím

Základná časť
1.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
2.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
3.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
4.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
5.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
6.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
7.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
8.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
9.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
10.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
11.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
12.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
13.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
14.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
15.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
16.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
17.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
18.kolo (4 / 5 odohrané zápasy)
19.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
20.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
21.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
22.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
23.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
24.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
25.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
26.kolo (4 / 5 odohrané zápasy)
27.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
28.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
29.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
30.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
31.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
32.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
33.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
34.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
35.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
36.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
37.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
38.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
39.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
40.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
41.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
42.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
43.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
44.kolo (0 / 5 odohrané zápasy)
Pohár FIBA Európa - skupina F
1.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
2.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
3.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
4.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
5.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
6.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
Pohár FIBA Európa - skupina L
1.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
2.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
3.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
4.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
6.kolo (0 / 1 odohrané zápasy)
Alpsko-jadranský pohár - skupina C
1.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
2.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
3.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
4.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
Alpsko-jadranský pohár - skupina D
1.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
2.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
3.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
4.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
Alpsko-jadranský pohár - štvrtfinále
1.kolo (1 / 2 odohrané zápasy)
2.kolo (0 / 1 odohrané zápasy)
Liga Majstrov - predkolo
0.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)