• 1.

    PDA Prievidza
    0-0 0
  • 2.

    SNV Spišská N.V.
    0-0 0
  • 3.

    INT Inter
    0-0 0
  • 4.

    LEV Levice
    0-0 0
  • 5.

    ZIL Žilina
    0-0 0
  • 6.

    LUC Lučenec
    0-0 0
  • 7.

    SVT Svit
    0-0 0
  • 8.

    HAN Handlová
    0-0 0
  • 9.

    KOM Komárno
    0-0 0

Ako každú sezónu, tak aj pred ďalšou edíciou Slovenskej basketbalovej ligy sme pre vás pripravili prehľad prípravných zápasov jednotlivých účastníkov ligy.

Poznámka: V prehľade sú len potvrdené zápasy. Program jednotlivých klubov sa môže zmeniť, respektíve aktualizovať.

BK Inter Bratislava (1.)

28. augusta: KK Cedevita Olimpija (Chor.) – BK Inter Bratislava

30. augusta: Alma Pallacanestro Terst (Tal.) – BK Inter Bratislava

1. septembra: KK Primorska (Slov.) – BK Inter Bratislava

6. septembra: BK JIP Pardubice (ČR) – BK Inter Bratislava

7. septembra: USK Praha (ČR) – BK Inter Bratislava

11. septembra: BK Olomoucko (ČR) – BK Inter Bratislava

 

BC Prievidza (2.)

25. augusta: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BC Prievidza

30. augusta: BC Prievidza - Szolnok Olaj KK (Maď.)

7. septembra: DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR) – BC Prievidza

11. septembra: BC Prievidza – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

15. septembra: BC Prievidza - BK Dukes Klosterneuburg (Rak.)

24. septembra: BK Dukes Klosterneuburg (Rak.) – BC Prievidza

27. septembra: BC Prievidza – BK JIP Pardubice (ČR)

 

BK Levickí Patrioti (3.)

4. septembra: DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR) – BK Levickí Patrioti

6. septembra: BK Opava (ČR) – BK Levickí Patrioti

7. septembra: NH Ostrava (ČR) – BK Levickí Patrioti

13. – 15. septembra: Medzinárodný turnaj v Zalaegerszegu (Zalaegerszeg ZTE KK/Maď., BK Levickí Patrioti, ?)

21. – 23. septembra: Memoriál bratov Kleinovcov v Leviciach (BK Levickí Patrioti, BK Opava/ČR, Helios Suns Domžale/Slov., egoé Basket Brno/ČR)

 

Iskra Svit (3.)

21. augusta: Iskra Svit – NH Ostrava (ČR)

23. augusta: Iskra Svit – Níreďháza Blue Sharks (Maď.)

24. augusta: Iskra Svit - Níreďháza Blue Sharks (Maď.)

12. septembra: DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR) – Iskra Svit

13. septembra: Kingspan Královští Sokoli Hradec Králové (ČR) – Iskra Svit

14. septembra: BK Olomoucko (ČR) – Iskra Svit

19. septembra: Adra Oil Škrljevo (Chor.) – Iskra Svit

20. – 21. septembra: Medzinárodný turnaj v Pule (KK Pula 1981/Chor., Iskra Svit, ?)

26. – 28. septembra: Baťov pohár vo Svite (Iskra Svit, KK Pula 1981/Chor., BK Olomoucko/ČR, BKM Lučenec)

 

BK Slávia Žilina (5.)

6. – 7. septembra: Medzinárodný turnaj v Miškovci (MEAFC-Miškovec/Maď., Jászberény KSE/Maď., BKM Lučenec, BK Slávia Žilina)

13. septembra: NH Ostrava (ČR) – BK Slávia Žilina

17. septembra: BK Opava (ČR) - BK Slávia Žilina

20. septembra: BK Slávia Žilina - Kingspan Královští Sokoli Hradec Králové (ČR)

26. septembra: Kingspan Královští Sokoli Hradec Králové (ČR) - BK Slávia Žilina

27. septembra: USK Praha (ČR) - BK Slávia Žilina 

 

MBK Rieker Com-Therm Komárno (6.)

31. augusta: Alba Fehérvár (Maď.) – MBK Rieker Com-Therm Komárno

2. septembra: MBK Rieker Com-Therm Komárno – Šopron KC (Maď.)

12. – 13. septembra: Medzinárodný turnaj v Szombathely (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/Maď., MBK Rieker Com-Therm Komárno, ?)

19. – 20. septembra: Medzinárodný turnaj v Šoproni (Šopron KC/Maď., MBK Rieker Com-Therm Komárno, ?)

 

MBK Handlová (7.)

31. augusta: MBK Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

16. septembra: MBK Handlová – BKM Lučenec

18. septembra: BKM Lučenec – MBK Handlová

28. septembra: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Handlová

 

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves (8.)

25. augusta: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BC Prievidza

31. augusta: MBK Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

11. septembra: BC Prievidza – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

21. septembra: BKM Lučenec - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

28. septembra: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Handlová

 

BKM Lučenec (9.)

6. – 7. septembra: Medzinárodný turnaj v Miškovci (MEAFC-Miškovec/Maď., Jászberény KSE/Maď., BKM Lučenec, BK Slávia Žilina)

11. septembra: Salgótarján KSE (Maď.) – BKM Lučenec

16. septembra: MBK Handlová – BKM Lučenec

18. septembra: BKM Lučenec – MBK Handlová

21. septembra: BKM Lučenec - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 

26. – 28. septembra: Baťov pohár vo Svite (Iskra Svit, KK Pula 1981/Chor., BK Olomoucko/ČR, BKM Lučenec)

Foto: Lukáš Droppan