• 8.

10-22 42
  • 9.

4-28 36

Ani v druhom stretnutí Alpsko-adriatického poháru na palubovke súpera sa Leviciam zvíťazil neporadilo, slovinskému Helios Suns Domžale podľahli vysoko 52:90.

V úvodných minútach sa oba celky oťukávali, ale potom začali preberať taktovku nad stretnutím hráči Domžale. Šnúrou 21 bodov v rade dokázali ešte do konca prvej 10-minútovky zlomiť odpor levického družstva. Zverenci Tea Hojča sa snažili v ďalšom priebehu urobiť niečo s hrozivým výsledkom prvej štvrtiny, ale slovinský celok sa držal na koni po väčšinu stretnuia. Hráčov Heliosu nezastavila ani polčasová prestávka, aj v druhom polčase dokázali navyšovať skóre a priepastne sa vzďalovať svojmu slovenskému súperovi. Záverečná štvrtina sa už dohrávala, vyváženú minutáž dostali takmer všetci hráči na oboch stranách. Levice nakoniec odchádzali zo Slovinska s vysokou prehrou, Heliosu Suns Domžale podľahli 52:90.

Helios Suns Domžale - BK Levickí Patrioti 90:52 (31:10, 14:14, 26:12, 19:16)

Domžale: Močnik 19, Robertson 18, Zagorac 12, Lelič 10, Čakarun 5 (Atanackovič 11, Gorjanc a Šantelj po 4, Berlič 3, Koroseč a Malidžan po 2)

Levice: Latinovič 15, Kovačevič a Valentine po 7, Stojadinovič 5, Žiak 0 (Klár 8, Miljkovič 6, Granger 3, Markovič 1, Rozim 0)

TH: 23/18 - 13/9, Trojky: 12 - 5, Fauly: 18 - 24