• 1.

    INT Inter
    28-4 60
  • 2.

    LEV Levice
    22-10 54
  • 3.

    PDA Prievidza
    19-13 51
  • 4.

    SVT Svit
    19-13 51
  • 5.

    ZIL Žilina
    15-17 47
  • 6.

    KOM Komárno
    13-19 45
  • 7.

    HAN Handlová
    13-19 45
  • 8.

    SNV Spišská N.V.
    9-23 41
  • 9.

    LUC Lučenec
    6-26 38

Prehľad kôl

Vyberte kolo prosím

Základná časť
1.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
2.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
3.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
4.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
5.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
6.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
7.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
8.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
9.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
10.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
11.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
12.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
13.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
14.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
15.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
16.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
17.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
18.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
19.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
20.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
21.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
22.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
23.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
24.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
25.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
26.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
27.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
28.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
29.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
30.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
31.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
32.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
33.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
34.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
35.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
36.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
37.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
38.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
39.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
40.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
41.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
42.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
43.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
44.kolo (5 / 5 odohrané zápasy)
štvrťfinále
1.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
2.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
3.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
4.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
5.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
semifinále
1.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
2.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
3.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
4.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
5.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
6.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
finále
1.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
2.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
3.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
4.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
5.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
Slovenský pohár - štvrtfinále
1.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
Slovenský pohár - semifinále
2.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
Slovenský pohár - finále
3.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
Pohár FIBA Európa - skupina F
1.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
2.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
3.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
4.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
5.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
6.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
Pohár FIBA Európa - skupina L
1.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
2.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
3.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
4.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
6.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
Alpsko-jadranský pohár - skupina C
1.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
2.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
3.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
4.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
Alpsko-jadranský pohár - skupina D
1.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
2.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
3.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
4.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
Alpsko-jadranský pohár - štvrtfinále
1.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
2.kolo (4 / 4 odohrané zápasy)
Alpsko-jadranský pohár - semifinále
1.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
2.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)
Alpsko-jadranský pohár - finále
1.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
2.kolo (1 / 1 odohrané zápasy)
Liga Majstrov - predkolo
0.kolo (2 / 2 odohrané zápasy)