• 1.

    INT Inter
    8-3 19
  • 2.

    SNV Rytieri
    8-3 19
  • 3.

    LEV Patrioti
    6-4 16
  • 4.

    SVT Svit
    5-5 15
  • 5.

    LUC Lučenec
    5-6 16
  • 6.

    KMR Komárno
    4-5 13
  • 7.

    HAN Handlová
    3-8 14
  • 8.

    PDA Prievidza
    3-8 14

Federálny pohár


Federálny pohár - skupina A 1
9.9.2022 17:00
CZ Kolín
86:71
Děčín CZ
9.9.2022 19:30
Patrioti
91:85
Rytieri
Federálny pohár - skupina B 1
9.9.2022 15:30
Handlová
73:78
Olomoucko CZ
9.9.2022 18:00
Lučenec
79:73
Hradec Králové CZ
Federálny pohár - skupina C 1
9.9.2022 18:10
CZ Slavia
84:62
Prievidza
9.9.2022 20:30
Komárno
78:76
Pardubice CZ
Federálny pohár - skupina D 1
9.9.2022 16:00
CZ Opava
97:82
Inter
9.9.2022 18:30
CZ Ostrava
62:88
Svit
Federálny pohár - skupina A 2
10.9.2022 15:30
CZ Děčín
107:103
Rytieri
10.9.2022 18:00
CZ Kolín
60:69
Patrioti
Federálny pohár - skupina B 2
10.9.2022 18:10
Handlová
87:95
Hradec Králové CZ
10.9.2022 20:30
Lučenec
98:74
Olomoucko CZ
Federálny pohár - skupina C 2
10.9.2022 16:00
Prievidza
71:77
Pardubice CZ
10.9.2022 19:00
Komárno
75:72
Slavia CZ
Federálny pohár - skupina D 2
10.9.2022 15:30
Inter
76:89
Ostrava CZ
10.9.2022 18:00
Svit
58:77
Opava CZ
Federálny pohár - skupina A 3
11.9.2022 11:00
Patrioti
97:90
Děčín CZ
11.9.2022 13:30
CZ Kolín
70:65
Rytieri
Federálny pohár - skupina B 3
11.9.2022 15:30
CZ Hradec Králové
68:70
Olomoucko CZ
11.9.2022 18:00
Lučenec
70:78
Handlová
Federálny pohár - skupina C 3
11.9.2022 16:00
CZ Pardubice
89:73
Slavia CZ
11.9.2022 19:00
Komárno
66:60
Prievidza
Federálny pohár - skupina D 3
11.9.2022 15:00
CZ Ostrava
62:92
Opava CZ
11.9.2022 17:15
Inter
79:86
Svit
Federálny pohár - semifinále 1
16.9.2022 16:30
CZ Opava
80:76
Lučenec
16.9.2022 19:00
Patrioti
83:81
Komárno
16.9.2022 17:00
CZ Pardubice
88:63
Olomoucko CZ
16.9.2022 19:30
Svit
62:83
Kolín CZ
16.9.2022 17:00
CZ Děčín
87:52
Hradec Králové CZ
16.9.2022 19:30
CZ Slavia
87:83
Ostrava CZ
16.9.2022 16:00
Handlová
53:72
Inter
16.9.2022 19:00
Rytieri
71:75
Prievidza
Federálny pohár - finále 1
17.9.2022 18:00
CZ Opava
73:71
Patrioti
17.9.2022 18:00
CZ Pardubice
77:94
Kolín CZ
17.9.2022 18:00
CZ Děčín
83:75
Slavia CZ
17.9.2022 15:00
Inter
61:62
Prievidza
Federálny pohár - o 3.miesto 1
17.9.2022 15:30
Lučenec
95:89
Komárno
17.9.2022 15:30
CZ Olomoucko
71:98
Svit
17.9.2022 15:30
CZ Hradec Králové
80:88
Ostrava CZ
17.9.2022 18:00
Handlová
63:66
Rytieri

Tabuľka

A-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. LEV Patrioti 3 3-0 257:235 6
2. CZ BCK Kolín 3 2-1 216:205 5
3. CZ DEC Děčín 3 1-2 268:286 4
4. SNV Rytieri 3 0-3 253:268 3
B-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. LUC small Lučenec 3 2-1 247:225 5
2. CZ OLO Olomoucko 3 2-1 222:239 5
3. CZ HRK Hradec Králové 3 1-2 236:236 4
4. HAN Handlová 3 1-2 238:243 4
C-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. KMR Komárno 3 3-0 219:208 6
2. CZ PAR Pardubice 3 2-1 242:222 5
3. CZ SLA Slavia Praha 3 1-2 229:226 4
4. PDA Prievidza 3 0-3 193:227 3
D-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. CZ OPA Opava 3 3-0 266:202 6
2. SVT Svit 3 2-1 232:218 5
3. CZ OST Ostrava 3 1-2 213:256 4
4. INT Inter 3 0-3 237:272 3