• 1.

    SNV Rytieri
    17-4 38
  • 2.

    LEV Patrioti
    14-6 34
  • 3.

    SVT Svit
    11-9 31
  • 4.

    KMR Komárno
    10-10 30
  • 5.

    INT Inter
    10-11 31
  • 6.

    LUC Lučenec
    9-11 29
  • 7.

    PDA Prievidza
    6-15 27
  • 8.

    HAN Handlová
    5-16 26

Alpsko-jadranský pohár


Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2
22.9.2022 19:00
HR Zabok
63:88
Temešvár RO
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3
23.9.2022 19:00
SI Rogaška
97:103
Temešvár RO
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4
24.9.2022 19:00
HR Zabok
86:62
Rogaška SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1
11.10.2022 19:00
AT Oberwart
74:71
Górnicza PL
12.10.2022 19:30
HR Furnir
73:96
Pardubice CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1
12.10.2022 18:00
HR Šibenka
61:94
Viedeň AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1
12.10.2022 17:45
CZ Kolín
91:68
Kapfenberg AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 1
12.10.2022 19:00
SI Rogaška
106:62
Zabok HR
12.10.2022 17:30
RO Temešvár
106:72
Rytieri
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2
19.10.2022 17:30
CZ Pardubice
93:63
Oberwart AT
19.10.2022 18:00
PL Górnicza
87:77
Furnir HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2
19.10.2022 19:00
AT Viedeň
99:69
Olomoucko CZ
19.10.2022 18:00
SI Ilirija
67:85
Šibenka HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 2
19.10.2022 19:00
AT Kapfenberg
57:83
Komárno
19.10.2022 18:00
HR Škrljevo
73:84
Kolín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3
25.10.2022 18:00
HR Šibenka
77:84
Olomoucko CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3
25.10.2022 19:00
HR Zabok
80:88
Rytieri
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 3
26.10.2022 18:00
PL Górnicza
68:79
Pardubice CZ
26.10.2022 19:30
HR Furnir
71:67
Oberwart AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3
26.10.2022 18:00
SI Ilirija
69:81
Viedeň AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3
26.10.2022 17:30
HR Škrljevo
90:77
Kapfenberg AT
26.10.2022 17:45
CZ Kolín
79:91
Komárno
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5
27.10.2022 17:00
SI Rogaška
75:96
Rytieri
12.11.2022 18:00
RO Temešvár
92:65
Zabok HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4
22.11.2022 17:30
CZ Pardubice
90:77
Furnir HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4
22.11.2022 17:00
Rytieri
95:88
Temešvár RO
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4
23.11.2022 18:00
PL Górnicza
89:74
Oberwart AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4
23.11.2022 19:00
AT Viedeň
68:69
Šibenka HR
23.11.2022 20:00
SI Ilirija
90:81
Olomoucko CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 4
23.11.2022 19:00
AT Kapfenberg
76:83
Kolín CZ
23.11.2022 18:00
HR Škrljevo
69:76
Komárno
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5
30.11.2022 19:30
HR Furnir
62:69
Górnicza PL
30.11.2022 19:00
AT Oberwart
76:85
Pardubice CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5
30.11.2022 19:00
CZ Olomoucko
81:90
Viedeň AT
30.11.2022 18:00
HR Šibenka
92:77
Ilirija SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5
30.11.2022 17:45
CZ Kolín
66:65
Škrljevo HR
30.11.2022 17:00
Komárno
67:65
Kapfenberg AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1
6.12.2022 19:00
CZ Olomoucko
69:78
Ilirija SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 6
13.12.2022 19:00
CZ Olomoucko
70:59
Šibenka HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6
13.12.2022 18:00
Rytieri
86:81
Zabok HR
13.12.2022 17:30
RO Temešvár
99:74
Rogaška SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6
14.12.2022 17:30
CZ Pardubice
69:78
Górnicza PL
14.12.2022 19:00
AT Oberwart
85:76
Furnir HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 6
14.12.2022 19:00
AT Viedeň
67:80
Ilirija SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6
14.12.2022 19:00
AT Kapfenberg
86:78
Škrljevo HR
14.12.2022 18:00
Komárno
68:69
Kolín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1
21.12.2022 18:00
Komárno
88:79
Škrljevo HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2
21.12.2022 17:00
Rytieri
81:93
Rogaška SI

Tabuľka

A-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. CZ PAR Pardubice 6 5-1 512:435 11
2. PL GOR Górnicza  6 4-2 462:435 10
3. AT OBE Oberwart 6 2-4 439:485 8
4. HR FUR Furnir 6 1-5 436:494 7
B-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. AT VIE Viedeň 6 5-1 499:429 11
2. HR SIB Šibenka 6 3-3 443:460 9
3. SI ILI Ilirija 6 3-3 461:475 9
4. CZ OLO Olomoucko 6 2-4 454:493 8
C-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. KMR Komárno 6 5-1 473:418 11
2. CZ BCK Kolín 6 5-1 472:441 11
3. HR SKR Škrljevo 6 1-5 454:477 7
4. AT KAP Kapfenberg 6 1-5 429:492 7
D-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. RO TEM Temešvár 6 5-1 576:466 11
2. SNV Rytieri 6 4-2 518:523 10
3. SI ROG Rogaška 6 2-4 507:527 8
4. HR ZAB Zabok 6 1-5 437:522 7