• 1.

    LEV Patrioti
    25-3 53
  • 2.

    KMR Komárno
    17-11 45
  • 3.

    LUC Lučenec
    17-11 45
  • 4.

    INT Inter
    14-14 42
  • 5.

    SNV Rytieri
    14-14 42
  • 6.

    SVT Svit
    10-18 38
  • 7.

    HAN Handlová
    9-19 37
  • 8.

    PDA Prievidza
    6-22 34

Alpsko-jadranský pohár


Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1
23.9.2021 18:00
PL Górnicza
93:85
Rytieri
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 1
27.9.2021 20:00
SI Ilirija
83:74
Prievidza
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1
28.9.2021 18:00
HR Šibenka
64:79
Patrioti
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 2
28.9.2021 17:00
AT Dukes
56:52
Górnicza PL
28.9.2021 18:00
HR Gorica
93:69
Rytieri
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 1
29.9.2021 17:30
CZ Pardubice
79:76
Wels AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2
29.9.2021 18:00
HR Škrljevo
83:70
Prievidza
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2
6.10.2021 18:00
Patrioti
93:64
Wels AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1
6.10.2021 18:00
CZ Děčín
73:109
Viedeň AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3
6.10.2021 18:00
Prievidza
81:91
Ústí nad Labem CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2
13.10.2021 18:00
SI Šenčur
86:67
Viedeň AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 4
13.10.2021 18:00
AT Dukes
55:72
Rytieri
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 3
19.10.2021 17:00
Patrioti
101:71
Pardubice CZ
19.10.2021 18:00
HR Šibenka
104:81
Wels AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 2
20.10.2021 18:00
Inter
88:81
Děčín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6
20.10.2021 18:00
HR Gorica
100:78
Dukes AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 3
20.10.2021 18:00
HR Škrljevo
73:84
Ilirija SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3
26.10.2021 18:00
PL Górnicza
99:63
Dukes AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3
27.10.2021 19:00
Inter
84:86
Viedeň AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4
27.10.2021 20:00
SI Ilirija
87:77
Škrljevo HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 3
3.11.2021 17:00
Rytieri
74:72
Gorica HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5
3.11.2021 19:30
Prievidza
77:79
Škrljevo HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4
10.11.2021 17:30
CZ Pardubice
83:75
Patrioti
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4
10.11.2021 18:00
CZ Děčín
80:79
Inter
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 1
10.11.2021 18:00
AT Dukes
78:96
Gorica HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 4
10.11.2021 18:00
CZ Ústí nad Labem
102:71
Prievidza
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 1
16.11.2021 18:00
SI Šenčur
74:95
Inter
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 4
17.11.2021 19:00
AT Viedeň
98:78
Děčín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5
17.11.2021 18:00
Rytieri
80:77
Dukes AT
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 2
21.11.2021 17:30
CZ Pardubice
82:67
Šibenka HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 5
22.11.2021 18:00
PL Górnicza
100:80
Gorica HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 3
24.11.2021 18:00
CZ Děčín
86:83
Šenčur SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 1
24.11.2021 18:00
HR Škrljevo
74:75
Ústí nad Labem CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 4
26.11.2021 18:00
HR Gorica
77:98
Górnicza PL
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 2
26.11.2021 20:00
SI Ilirija
99:81
Ústí nad Labem CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6
28.11.2021 18:00
CZ Ústí nad Labem
81:60
Škrljevo HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6
1.12.2021 19:15
Patrioti
94:77
Šibenka HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 5
6.12.2021 18:00
CZ Ústí nad Labem
59:71
Ilirija SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5
8.12.2021 18:00
SI Šenčur
101:75
Děčín CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina D 6
8.12.2021 18:00
Prievidza
85:83
Ilirija SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5
14.12.2021 19:00
AT Wels
56:86
Patrioti
Alpsko-jadranský pohár - skupina C 6
14.12.2021 18:00
Rytieri
92:76
Górnicza PL
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 5
15.12.2021 19:00
AT Viedeň
93:76
Inter
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 6
21.12.2021 18:30
AT Wels
79:83
Šibenka HR
Alpsko-jadranský pohár - skupina B 6
22.12.2021 18:00
AT Viedeň
104:71
Šenčur SI
23.12.2021 15:00
Inter
101:105*
Šenčur SI
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 4
5.1.2022 19:00
AT Wels
50:79
Pardubice CZ
Alpsko-jadranský pohár - skupina A 5
18.1.2022 10:00
HR Šibenka
20:0
Pardubice CZ

Tabuľka

A-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. Levice Patrioti 6 5-1 528:415 11
2. CZ PAR Pardubice 6 4-2 394:389 10
3. HR SIB Šibenka 6 3-3 415:415 9
4. AT WEL Wels 6 0-6 416:524 6
B-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. AT VIE Viedeň 6 5-1 557:468 11
2. SI SEN Šenčur 6 3-3 520:528 9
3. INT Inter 6 2-4 523:519 8
4. CZ DEC Děčín 6 2-4 473:558 8
C-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. SNV Spišskí Rytieri 6 4-2 472:466 10
2. PL GOR Dabrowa Górnicza 6 4-2 518:453 10
3. HR GOC Velika Gorica 6 3-3 518:497 9
4. AT DUK Klosterneuburg 6 1-5 407:499 7
D-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. SI ILI Ilirija 6 5-1 507:449 11
2. CZ UST Ústí nad Labem 6 4-2 489:456 10
3. HR SKR Škrljevo 6 2-4 446:474 8
4. PDA Prievidza 6 1-5 458:521 8