• 1.

    INT Inter
    7-2 16
  • 2.

    LEV Patrioti
    6-3 15
  • 3.

    SNV Rytieri
    6-3 15
  • 4.

    SVT Svit
    4-4 12
  • 5.

    KMR Komárno
    3-5 11
  • 6.

    HAN Handlová
    3-6 12
  • 7.

    PDA Prievidza
    3-6 12
  • 8.

    LUC Lučenec
    3-6 12

Sixt Alpe Adria Cup


Alpe Adria Cup - Group D 2
22.9.2022 19:00
HR Zabok
63:88
Temešvár RO
Alpe Adria Cup - Group D 3
23.9.2022 19:00
SI Rogaška
97:103
Temešvár RO
Alpe Adria Cup - Group D 4
24.9.2022 19:00
HR Zabok
86:62
Rogaška SI
Alpe Adria Cup - Group A 1
11.10.2022 19:00
AT Oberwart
74:71
Górnicza PL
12.10.2022 19:30
HR Furnir
73:96
Pardubice CZ
Alpe Adria Cup - Group B 1
12.10.2022 18:00
HR Šibenka
61:94
Viedeň AT
Alpe Adria Cup - Group C 1
12.10.2022 17:45
CZ Kolín
91:68
Kapfenberg AT
Alpe Adria Cup - Group D 1
12.10.2022 17:30
RO Temešvár
106:72
Rytieri
12.10.2022 19:00
SI Rogaška
106:62
Zabok HR
Alpe Adria Cup - Group A 2
19.10.2022 18:00
PL Górnicza
87:77
Furnir HR
19.10.2022 17:30
CZ Pardubice
93:63
Oberwart AT
Alpe Adria Cup - Group B 2
19.10.2022 18:00
SI Ilirija
67:85
Šibenka HR
19.10.2022 19:00
AT Viedeň
99:69
Olomoucko CZ
Alpe Adria Cup - Group C 2
19.10.2022 18:00
HR Škrljevo
73:84
Kolín CZ
19.10.2022 19:00
AT Kapfenberg
57:83
Komárno
Alpe Adria Cup - Group B 3
25.10.2022 18:00
HR Šibenka
77:84
Olomoucko CZ
Alpe Adria Cup - Group D 3
25.10.2022 19:00
HR Zabok
80:88
Rytieri
Alpe Adria Cup - Group A 3
26.10.2022 19:30
HR Furnir
71:67
Oberwart AT
26.10.2022 18:00
PL Górnicza
68:79
Pardubice CZ
Alpe Adria Cup - Group B 3
26.10.2022 18:00
SI Ilirija
69:81
Viedeň AT
Alpe Adria Cup - Group C 3
26.10.2022 17:45
CZ Kolín
79:91
Komárno
26.10.2022 17:30
HR Škrljevo
90:77
Kapfenberg AT
Alpe Adria Cup - Group D 5
27.10.2022 17:00
SI Rogaška
75:96
Rytieri
12.11.2022 18:00
RO Temešvár
92:65
Zabok HR
Alpe Adria Cup - Group A 4
22.11.2022 17:30
CZ Pardubice
90:77
Furnir HR
Alpe Adria Cup - Group D 4
22.11.2022 17:00
Rytieri
95:88
Temešvár RO
Alpe Adria Cup - Group A 4
23.11.2022 18:00
PL Górnicza
89:74
Oberwart AT
Alpe Adria Cup - Group B 4
23.11.2022 19:00
AT Viedeň
68:69
Šibenka HR
23.11.2022 20:00
SI Ilirija
90:81
Olomoucko CZ
Alpe Adria Cup - Group C 4
23.11.2022 19:00
AT Kapfenberg
76:83
Kolín CZ
23.11.2022 18:00
HR Škrljevo
69:76
Komárno
Alpe Adria Cup - Group A 5
30.11.2022 19:30
HR Furnir

Górnicza PL
30.11.2022 19:00
AT Oberwart

Pardubice CZ
Alpe Adria Cup - Group B 5
30.11.2022 18:00
HR Šibenka

Ilirija SI
30.11.2022 18:00
CZ Olomoucko

Viedeň AT
Alpe Adria Cup - Group C 5
30.11.2022 17:45
CZ Kolín

Škrljevo HR
30.11.2022 17:00
Komárno

Kapfenberg AT
Alpe Adria Cup - Group B 1
6.12.2022 18:00
CZ Olomoucko

Ilirija SI
Alpe Adria Cup - Group A 6
14.12.2022 17:30
CZ Pardubice

Górnicza PL
14.12.2022 19:00
AT Oberwart

Furnir HR
Alpe Adria Cup - Group B 6
14.12.2022 18:00
CZ Olomoucko

Šibenka HR
14.12.2022 19:00
AT Viedeň

Ilirija SI
Alpe Adria Cup - Group C 6
14.12.2022 18:00
Komárno

Kolín CZ
14.12.2022 19:00
AT Kapfenberg

Škrljevo HR
Alpe Adria Cup - Group D 6
14.12.2022 17:30
RO Temešvár

Rogaška SI
14.12.2022 18:00
Rytieri

Zabok HR
Alpe Adria Cup - Group C 1
21.12.2022 20:00
Komárno

Škrljevo HR
Alpe Adria Cup - Group D 2
21.12.2022 20:00
Rytieri

Rogaška SI

Standings

A-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. CZ PAR Pardubice 4 4-0 358:281 8
2. PL GOR Górnicza  4 2-2 315:304 6
3. HR FUR Furnir 4 1-3 298:340 5
4. AT OBE Oberwart 4 1-3 278:324 5
B-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. AT VIE Viedeň 4 3-1 342:268 7
2. HR SIB Šibenka 4 2-2 292:313 6
3. SI ILI Ilirija 3 1-2 226:247 4
4. CZ OLO Olomoucko 3 1-2 234:266 4
C-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. CZ BCK Kolín 4 3-1 337:308 7
2. KMR Komárno 3 3-0 250:205 6
3. HR SKR Škrljevo 3 1-2 232:237 4
4. AT KAP Kapfenberg 4 0-4 278:347 4
D-skupina
Poz. Z V-P Skóre B
1. RO TEM Temešvár 5 4-1 477:392 9
2. SNV Rytieri 4 3-1 351:349 7
3. HR ZAB Zabok 5 1-4 356:436 6
4. SI ROG Rogaška 4 1-3 340:347 5