• 1.

  PDA Prievidza
  0-0 0
 • 2.

  LUC Lučenec
  0-0 0
 • 3.

  INT Inter
  0-0 0
 • 4.

  SVT Svit
  0-0 0
 • 5.

  HAN Handlová
  0-0 0
 • 6.

  LEV Levice
  0-0 0
 • 7.

  SNV Spišská N.V.
  0-0 0

Konečne začíname! Sezóna 2020/2021 - „covid sezóna“, bude určite špecifická, ťažká zo športového a finančného hľadiska pre veľa klubov. No hlavné je, že sa začne a aby sa dohrala. Veľmi rýchlo uvidíme, kto urobil čo cez prípravu, kto bude naháňať výsledok a kto bude len prežívať počas sezóny.

Dobrý deň fanúšikovia a priaznivci basketbalu. Tento víkend sa nám začne prvé kolo základnej časti Slovenskej basketbalovej ligy a musím Vám povedať, že sa nesmierne teším. Dlhá odluka od paluboviek sa priznám, mi vôbec neprospela. I keď v tejto sezóne nás čaká množstvo zmien, nie všetky podľa môjho gusta, no napriek tomu sa bude na čo pozerať. Ale poďme po poriadku.

Je jeden z najdlhšie pôsobiacich legionárov v najvyššej súťaži. Saša Jankovič je s menšími prestávkami súčasťou najvyššej súťaže od roku 2006. Za ten čas prestriedal množstvo klubov, bol súčasťou početných basketbalových, ale aj súkromných úspechov. Svoju slovenskú etapu života sa nám rozhodol spísať do svojho blogu.

Každý mesiac má na našom webe vyhradený svoj stĺpček hráč MBK Handlová Nikolas Skouen. V marci jeho tím bojoval v záverečných kolách základnej časti o čo najlepšiu pozíciu pred play off. Bol to boj doslova do poslednej sekundy, čo nám už priblíži samotný hráč.

Každý mesiac má na našom webe vyhradený svoj stĺpček hráč MBK Handlová Nikolas Skouen. „Baníku“ sa na začiatku nového kalendárneho roka darilo, čo sa odzrkadlilo aj na pozitívach, ktoré prevládajú u reprezentanta Nórska. Čo teda priniesol január z pohľadu hráča Handlovej?

Každý mesiac má na našom webe vyhradený svoj stĺpček hráč MBK Handlová Nikolas Skouen. Tím z Hornej Nitry má za sebou mesiac, v ktorom odohral len tri stretnutia, keďže sa tím neprebojoval na Slovenský pohár. Veľa sa teda trénovalo, zároveň sa finalizovala súpiska na kľúčovú časť sezóny.

Každý mesiac sa vám prostredníctvom svojho blogu na našom webe prihovára hráč MBK Handlová Nikolas Skouen. Aj pri spomienkach na december bolo o čom hovoriť, preto si prečítajte jeho pohľad na záverečný mesiac roka 2018.