#6Louis Munks III*37:205862.551241.788100415123001933300
    #7Milan Žiak20:52331001520125000014000441020
    #8Jared Maree*23:291250152034753143300022860
    #9Milan Šoltés0:000000000000000000000000
    #10Remi Yusuf17:051333.30000000001130121230
    #12Maroš Rendla0:000000000000000000000000
    #13Peter Vojtek11:16111000000001120000000240
    #15Patrick Agho0:000000000000000000000000
    #17Milan Hintoš10:590300000002130001020010
    #18Nikola Biloš*35:392366.70400004041000141440
    #21Christopher Matagrano*22:05245000012503470110134590
    Celkom200:001529528312614187820929812714222368600

Min - Odohrané minúty, 2D - Premenené strely za 2 body, 2S - Vystrelené pokusy za 2 body, 2% - Percentuálna úspešnosť streľby za 2 body, 3D - Premenené strely za 3 body, 3S - Vystrelené pokusy za 3 body, 3% - Percentuálna úspešnosť streľby za 3 body, THD - Premenené trestné hody, THS - Uskutočnené trestné hody, TH% - Percentuálna úspešnosť streľby trestných hodov, DO - Obranné doskoky, - Útočné doskoky, D - Doskoky, As - Asistencie, L- - Straty, L+ - Zisky, Bl - Bloky, Bl- - Obdržané bloky, F- - Fauly, F+ - Získané fauly, B - Body, - Užitočnosť, +- - Plus mínus body

Povedali po zápase

Ľudovít Smačko (tréner MBK Handlová): „Veľmi dobrou kolektívnou obranou, sme dostávali súpera pod tlak a výborným vstupom do druhého polčasu sme si vytvorili vyše 20-bodový náskok, ktorý bol rozhodujúci. Veľmi ma teší, že dostali príležitosť všetci hráči.

Ondrej Haviar (hráč MBK Handlová): „Odohrali sme výborný zápas, ktorý sme rozhodli v tretej štvrtine, keď sme si veľmi dobrou obranou dokázali vytvoriť rozhodujúci náskok.“

Martin Blaho (tréner ŠKP Banská Bystrica): „Na začiatku sme so súperom držali krok, ale potom sa prejavilo, že Handlová má lepších hráčov po fyzickej stránke a s vyšším IQ. Máme pred sebou veľa roboty a súperovi gratulujem k zaslúženému víťazstvu.“

Milan Žiak (hráč ŠKP Banská Bystrica): „Prvý polčas sme začali dobre, ale Handlová nás v druhom polčase jasne prevýšila a preto sme zápas prehrali.“

Preview:

ŠH Handlová, sobota 25.10. od 18:00

Tento zápas sa mal pôvodne odohrať v Banskej Bystrici, no na základe žiadosti „policajtov“ sa duel uskutoční v handlovskej športovej hale. Práve tam sa v stredu odohralo 105. Hornonitrianske derby, v ktorom si Handlová tvrdo vybojovala víťazstvo nad Prievidzou, ktorým „baníci“ pretrhli šnúru prehier. Významné, a najmä prvé víťazstvo majú na svojom konte aj zverenci najmladšieho trénera v lige, Martina Blaha. Banskobystričania zatiaľ na domácej pôde neodohrali ani jediný zápas v sezóne a zo súperových paluboviek si odnášali jednu prehru za druhou. Premiérové víťazstvo prišlo až v 7. kole, keď porazili Karlovku sedembodovým rozdielom, 86:79.