• 1.

    INT Inter
    6-0 12
  • 2.

    LUC Lučenec
    3-1 7
  • 3.

    ZIL Žilina
    2-1 5
  • 4.

    PDA Prievidza
    2-2 5
  • 5.

    SVT Svit
    2-2 6
  • 6.

    LEV Levice
    2-2 6
  • 7.

    KOM Komárno
    1-3 5
  • 8.

    HAN Handlová
    0-3 3
  • 9.

    SNV Spišská N.V.
    0-4 4

Ako každú sezónu, tak aj pred ďalšou edíciou Slovenskej basketbalovej ligy sme pre vás pripravili prehľad prípravných zápasov jednotlivých účastníkov ligy.

Poznámka: V prehľade sú len potvrdené zápasy. Program jednotlivých klubov sa môže zmeniť, respektíve aktualizovať.

Inter Bratislava (1.)

KK Cedevita Olimpija (Chor.) – Inter Bratislava 75:61 (40:33)

Body - Inter: Alcegaire 16, Fundenburk 10, Skinner 8, Abrhám 7, Fusek 6, Ihring 5, Baťka 4, Čekovský a Kozlík po 3, Barač, Bulatovič a Hlivák 0

Alma Pallacanestro Terst (Tal.) – Inter Bratislava 72:72 (40:32)

Body - Inter: Alcegaire a Baťka po 13, Barač 12, Čekovský 10, Fusek a Ihring po 7, Bulatovič a Funderburk po 4, Hlivák 2, Abrhám 0

KK Primorska (Slov.) – Inter Bratislava 83:59 (38:27)

Body - Inter: Fundenburk 12, Kozlík 9, Alcegaire, Ihring a Skinner po 7, Barač a Fusek po 6, Baťka 5, Bulatovič a Hlivák 0

BK JIP Pardubice (ČR) – Inter Bratislava 67:107 (37:53)

Body - Inter: Funderburk 27, Skinner 18, Alcegaire 15, Ihring 13, Kozlík 11, Fusek 10, Barač 9, Baťka 4, Bulatovič a Hlivák 0

USK Praha (ČR) – Inter Bratislava 61:71 (33:34)

Body - Inter: Funderburk 18, Alcegaire 14, Barač 12, Baťka a Skinner po 11, Fusek 3, Ihring 2, Bulatovič, Hlivák a Kozlík 0

Inter Bratislava - BK Olomoucko (ČR) 79:70 (42:37)

Body - Inter: Funderburk 16, Baťka 14, Skinner 10, Čekovský a Kozlík po 8, Alcegaire 7, Barač 6, Fusek 5, Hlivák a Ihring po 2, Bulatovič 1

 

BC Prievidza (2.)

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BC Prievidza 67:96 (39:52)

BC Prievidza - Szolnok Olaj KK (Maď.) 79:71 (40:33)

Body - Prievidza: Gačeša 19, Durmo 18, Mokráň a Guillory po 10, Delič a Johnson po 7, Brown 6, Majerčák 2, Antoni, Kádaši a Pasovský 0

DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR) – BC Prievidza 83:78 

Body - Prievidza: Gačeša 24, Brown 13, Delič, Durmo, Guillory a Majerčák po 8, Antoni 7, Mokráň 2, Johnson, Kádaši a Pasovský 0

BC Prievidza – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 101:77 (49:42)

Body - Prievidza: Durmo 18, Gačeša 17, Brown a Guillory po 12, Delič 11, Johnson 8, Mokráň 7, Majerčák 6, Kádaši 5, Pasovský 3, Antoni 2

BC Prievidza - BK Dukes Klosterneuburg (Rak.) 90:81 (47:26)

Body - Prievidza: Brown 26, Durmo 16, Guillory0 140, Delič 13, Gačeša 11, Johnson 6, Majerčák 3, Mokráň 1, Antoni, Kádaši, Matuška a Pasovský 0

BK Dukes Klosterneuburg (Rak.) – BC Prievidza 79:85 (44:39)

Body - Prievidza: Delič 19, Brown 16, Gačeša a Guillory po 15, Durmo 11, Antoni 7, Johnson 2, Majerčák a Mokráň 0

BC Prievidza – BK JIP Pardubice (ČR) 82:73 (44:45)

Body - Prievidza: Brown a Delič po 15, Gačeša 15, Johnson 10, Antoni a Durmo po 8, Guillory 5, Majerčák 3, Mokráň 1, Bakoš, Kádaši, Lukáč a Matuška 0

 

Patrioti Levice (3.)

DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR) – Patrioti Levice 83:75 (47:44)

Body - Levice: Juríček 21, Kirves 17, Hill 12, Žiak 9, Bachan a Perovič po 6, Hot a Volárik po 2, Danielič 0

BK Opava (ČR) – Patrioti Levice 99:83 (52:34)

Body - Levice: Perovič 19, Juríček 17, Kirves 13, Bachan 11, Hill 9, Volárik 8, Hot 4, Žiak 2, Adámik a Danielič 0

NH Ostrava (ČR) – Patrioti Levice 74:82 (38:40)

Body - Levice: Žiak 20, Perovič 17, Hill 13, Bachan a Kirves po 9, Hot a Volárik po 7, Adámik a Danielič 0

Medzinárodný turnaj v Zalaegerszegu (Zalaegerszeg ZTE KK/Maď., Šopron KC/Maď., Fürstenfeld Panthers/Rak., Patrioti Levice)

Zalaegerszeg ZTE KK (Maď.) – Patrioti Levice 87:86 (43:37)

Body - Levice: Hot 19, Žiak 16, Kirves 13, Perovič 12, Bachan 8, Hill 6, Danielič 5, Bojanovský 3, Juríček a Volárik po 2

BSC Raiffeisen Fürstenfeld Panthers (Rak.) – Patrioti Levice 59:85 (34:39)

Body - Levice: Bachan 17, Perovič 16, Volárik 11, Adámik a Kirves po 9, Žiak 8, Hot 7, Danielič 5, Bojanovský 3

Patrioti Levice - Šopron KC (Maď.) 87:74 (45:45)

Body - Levice: Perovič a Žiak po 21, Bojanovský 12, Hot 11, Bachan 10, Kirves 8, Danielič 3, Volárik 1, Adámik 0

Memoriál bratov Kleinovcov v Leviciach (Patrioti Levice, BK Opava/ČR, Helios Suns Domžale/Slov., egoé Basket Brno/ČR)

Patrioti Levice - Helios Suns Domžale (Slov.) 69:75 (39:35)

Body - Levice: Kirves a Perovič po 15, Hot a Žiak po 12, Hill 11, Bojanovský 4, Bachan, Danielič a Volárik 0

Patrioti Levice - BK Opava (ČR) 73:66 (35:41)

Body - Levice: Bojanovský 18, Hill 14, Hot 13, Kirves 8, Perovič a Žiak po 7, Bachan 4, Danielič 2, Volárik 0

Patrioti Levice - egoé Basket Brno (ČR) 74:65 (38:32)

Body - Levice: Perovič 18, Žiak 15, Perovič 14, Bojanovský 7, Danielič 6, Bachan a Hot po 5, Hill 4, Adámik a Volárik 0

 

Iskra Svit (3.)

Iskra Svit – NH Ostrava (ČR) 88:86 (40:38)

Body - Svit: Carr 22, Johnson 18, Baldovský 10, Nesbitt 9, Bizub, Findura a Monček po 8, Jovanovič 5, Kubaský 0

Iskra Svit – Níreďháza Blue Sharks (Maď.) 94:78 (42:40)

Body - Svit: Monček 16, Carr 15, Nesbitt 14, Bizub 12, Baldovský 9, Findura 8, Jovanovič 7, Johnson 6, Ivan 5, Kubaský 2

Iskra Svit - Níreďháza Blue Sharks (Maď.) 84:63 (37:37)

Body - Svit: Nessbitt 20, Johnson 16, Carr 15, Ivan 9, Bizub 7, Kubaský 5, Jovanovič a Ščavnický po 4, Findura a Monček po 2

Medzinárodný turnaj v Olomoucku (BK Olomoucko/ČR, Mistebalch Mustangs/Rak., Iskra Svit)

Iskra Svit - Mistebalch Mustangs (Rak.) 97:66 (51:31)

Body - Svit: Baldovský 21, Avramovič 20, Johnson 17, Carr 15, Nesbitt 9, Monček a Ščavnický po 6, Kubaský 3

Basketbal Olomouc (ČR) - Iskra Svit 76:83 (37:43)

Body - Svit: Baldovský 29, Avramovič 18, Carr 15, Johnson 13, Monček 4, Nesbitt a Ščavnický po 2

BK Olomoucko (ČR) - Iskra Svit 96:91 (38:49)

Body - Svit: Johnson 31, Carr 24, Avramovič 18, Monček a Ščavnický po 5, Baldovský a Kubaský po 4

Adra Oil Škrljevo (Chor.) – Iskra Svit 92:102 (60:47)

Body - Svit: Johnson 28, Carr 23, Baldovský 21, Nesbitt 19, Avramovič 9, Monček 2, Findura a Ščavnický 0

Medzinárodný turnaj v Pule (KK Pula 1981/Chor., Adra Oil Škrljevo/Chor., KK Zaprude/Chor., Iskra Svit)

KK Pula 1981 (Chor.) - Iskra Svit 71:86 (39:47)

Body - Svit: Johnson 21, Avramovič 20, Nesbitt 17, Carr 12, Baldovský 7, Ščavnický 5, Findura a Monček po 2, Kubaský 0

Adra Oil Škrljevo (Chor.) - Iskra Svit 104:91 (50:34)

Body - Svit: Nesbitt 22, Johnson 19, Baldovský 15, Monček 13, Carr 9, Kubaský 6, Ščavnický 4, Avramovič 3, Findura 0

Baťov pohár vo Svite (Iskra Svit, KK Pula 1981/Chor., BK Olomoucko/ČR, BKM Lučenec)

Iskra Svit - BK Olomoucko (ČR) 71:77 (37:35)

Body - Svit: Nesbitt 21, Johnson 18, Carr 15, Monček 5, Stuteville 4, Kubaský a Findura po 3, Bizub 2

Iskra Svit - BKM Lučenec 81:67 (44:31)

Body - Svit: Johnson a Stuteville po 16, Carr 11, Monček a Nesbitt po 11, Kubaský 8, Findura 3, Bizub 2

Iskra Svit - KK Pulia 1981 79:58 (Chor.) (34:32)

Body - Svit: Findura 18, Ivan 12, Carr, Nesbitt a Stuteville po 10, Bizub 9, Kubaský a Monček po 5

 

BK Slávia Žilina (5.)

Medzinárodný turnaj v Miškovci (MEAFC-Miškovec/Maď., Jászberény KSE/Maď., BKM Lučenec, BK Slávia Žilina)

MEAFC Miškovec - BK Slávia Žilina 73:108 (28:46)

Body - Žilina: Sapp 20, Faulkner 19, Wiggins 18, Špaleta 15, Merešš 14, Jeftič 13, Kubala 6, Rožánek 3, Hoferica, Pažický a Turza 0

BKM Lučenec - BK Slávia Žilina 93:91 (63:45)

Body - Žilina: Sapp 21, Jeftič 20, Špaleta 17, Rožánek 14, Merešš 9, Wiggins 6, Hoferica 4, Faulkner a Pažický 0 

NH Ostrava (ČR) – BK Slávia Žilina 94:91 (52:54)

Body – Žilina: Sapp 25, Wiggins 17, Merešš 16, Rožánek 15, Špaleta 8, Jeftič 5, Hoferica a Kubala po 2, Faulkner 1, Ďuriš a Podhorský 0

BK Opava (ČR) - BK Slávia Žilina 83:85 (42:37)

Body - Žilina: Merešš a Sapp po 18, Špaleta 16, Wiggins 13, Rožánek 10, Hoferica 8, Jeftič 2, Ďuriš, Pažický, Podhorský a Turza 0

BK Slávia Žilina - Kingspan Královští Sokoli Hradec Králové (ČR) 105:72 (52:35)

Body - Žilina: Merešš 22, Špaleta 17, Sapp 16, Rožánek 15, Jeftič a Wiggins po 14, Hoferica 3, Ďuriš a Pažický po 2, Kubala, Podhorský a Turza 0

Kingspan Královští Sokoli Hradec Králové (ČR) - BK Slávia Žilina 93:66 (52:30)

Body - Žilina: Rožánek 17, Špaleta 12, Wiggins 8, Hoferica a Merešš po 7, Jeftič a Sapp po 6, Podhorský 3, Ďuriš, Hamilton a Turza 0

USK Praha (ČR) - BK Slávia Žilina 63:64 (30:39)

Body - Žilina: Merešš 14, Sapp 13, Wiggins 11, Jeftič a Rožánek po 10, Špaleta 6, Ďuriš, Hamilton, Hoferica a Podhorský 0

 

MBK Rieker COM-Therm Komárno (6.)

Alba Fehérvár (Maď.) – MBK Rieker COM-Therm Komárno 90:50 (41:26)

MBK Rieker COM-Therm Komárno – Šopron KC (Maď.) 90:87 (43:51)

Medzinárodný turnaj v Szombathely (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/Maď., Viedeň D.C. Timberwolves/Rak., BC SCM Temešvár/Rum., MBK Rieker COM-Therm Komárno)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Maď.) - MBK Rieker COM-Therm Komárno 93:69 (55:26)

Body - Komárno: Bowman 14, Stamenkovič 13, Hayes 9, Bolek a Miloševič po 8, Pipíška 5, Stojanov 4, Gabrijel a Marchyn po 3, Ray 2 

Viedeň D.C. Timberwolves (Rak.) - MBK Rieker COM-Therm Komárno 52:90

Body - Komárno: Bowman 17, Ray 15, Gabrijel 9, Pipíška a Stamenkovič po 8, Bolek a Stojanov po 7, Halmeš a Hayes po 6, Miloševič 5, Marchyn 2

Medzinárodný turnaj v Šoproni (Šopron KC/Maď., Alba Fehérvár/Maď., Zalaegerszeg ZTE KK/Maď., MBK Rieker COM-Therm Komárno)

Zalaegerszeg ZTE KK (Maď.) - MBK Rieker COM-Therm Komárno 84:82 (42:40)

Body - Komárno: Bowman a Stamenkovič po 16, Bolek 14, Ray 13, Hayes a Pipíška po 9, Gabrijel 3, Stojanov 2, Halmeš 0

Alba Fehérvár (Maď.) - MBK Rieker COM-Therm Komárno 90:86 (58:42)

Body - Komárno: Hayes 19, Bolek a Ray po 15, Stojanov 10, Pipíška 9, Bowman 6, Marchyn 5, Gabrijel 4, Halmeš 3, Stamenkovič 0

 

MBK Baník Handlová (7.)

MBK Baník Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 85:73 (41:31)

Body - Handlová: Mrviš a Radukič po 19, Mitrovič 14, Jankovič a Petráš po 8, Dolník a Jašš po 4, Halada, Matých a Stehlík po 3

Arkadia Traiskirchen Lions (Rak.) - MBK Baník Handlová 79:77 (35:37)

Body - Handlová: Radukič 16, Petráš 15, Halada a Mitrovič po 11, Jašš 10, Mrviš 7, Baltus 5, Stehlík 2

MBK Baník Handlová - BK Dukes Klosterneuburg (Rak.) 69:64 (40:29)

Body - Handlová: Radukič 19, Mitrovič 15, Mrviš 9, Petráš 8, Jašš 6, Halada 5, Dolník 4, Baltus 3

BKM Lučenec – MBK Baník Handlová 73:77 (32:36)

Body - Handlová: Mitrovič a Radukič po 15, Mrviš 14, Dolník 11, Halada 10, Petráš 6, Baltus a Mátych po 3

MBK Baník Handlová - Kingspan Královští Sokoli Hradec Králové (ČR) 89:75 (53:29)

Body - Handlová: Petráš 21, Halada 15, Radukič 13, Mrviš 12, Dolník 10, Mitrovič 7, Jašš 5, Baltus 4, Mátych 2

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Baník Handlová 97:79 (53:44)

Body - Handlová: Petráš 21, Mitrovič 16, Radukič 14, Halada 12, Baltus a Jašš po 5, Dolník 4, Mrviš 2

 

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves (8.)

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BC Prievidza 67:96 (39:52)

Body - Spišská Nová Ves: Alleyn 17, Maxwell 16, Thompkins 12, Krajňák 8, Nottage 7, Židzik 4, Sewiol 3, Korfanta, Rákai a Tchúr 0

MBK Baník Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 85:73 (41:31)

Body - Spišská Nová Ves: Nottage 27, Alleyn 14, Maxwell 9, Sewiol 7, Krajňák 6, Thompkins 4, Tchúr, Vago a Židzik po 2

BC Prievidza – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 101:77 (49:42)

Body - Spišská Nová Ves: Alleyn 21, Maxwell a Nottage po 18, Vago 6, Krajňák a Sewiol po 5, Tchúr a Židzik po 2, Rákai a Thompkins 0

Sokol Lancut (Poľ.) - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 85:89 (48:42)

Body - Spišská Nová Ves: Maxwell 21, Nottage 17, Thompkins 13, Alleyn 12, Sewiol 11, Vago 9, Tchúr 4, Židzik 2, Krajňák 0

Sokol Lancut (Poľ.) - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 88:98 (48:55)

Body – Spišská Nová Ves: Nottage a Thompkins po 19, Maxwell 17, Alleyn 16, Sewiol 15, Krajňák 9, Vago 2, Židzik 1, Tchúr 0

BKM Lučenec - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 80:67 (37:26)

Body - Spišská Nová Ves: Alleyn 20, Maxwell 13, Sewiol 12, Krajňák 8, Nottage 5, Židzik 4, Thompkins 3, Vago 2, Rákai a Tchúr 0

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Baník Handlová 97:79 (53:44)

Body - Spišská Nová Ves: Alleyn 22, Nottage 20, Thompkins 18, Sewiol 10, Maxwell a Židzik po 9, Krajňák 7, Tchúr 2

 

BKM Lučenec (9.)

Medzinárodný turnaj v Miškovci (MEAFC-Miškovec/Maď., Jászberény KSE/Maď., BKM Lučenec, BK Slávia Žilina)

Jászberény KSE (Maď.) - BKM Lučenec 76:82 pp (34:34, 69:69)

Body - Lučenec: Caffey 20, Murray-Boyles 17, Musil 16, Eudy 12, Zorvan 9, Skvašik 3, Grenda a Tyson po 2, Jackuliak 1

BKM Lučenec - BK Slávia Žilina 93:91 (63:45)

Body - Lučenec: Murray-Boyles 24, Caffey 22, Musil 17, Eudy 15, Jackuliak 6, Zorvan 5, Skvašik 4

Salgótarján KSE (Maď.) – BKM Lučenec 51:77 (26:34)

Body - Lučenec: Murray-Boyles a Zorvan po 16, Eudy 14, Skvašik 12, Jackuliak 10, Caffey 5, Janošov 4, Grenda 0

BKM Lučenec – MBK Baník Handlová 73:77 (32:36)

Body - Lučenec: Jackuliak 19, Murray-Boyles 16, Zorvan 11, Eudy a Musil po 8, Caffey 7, Grenda a Skvašik po 2

BKM Lučenec - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 80:67 (37:26)

Body - Lučenec: Basabe 26, Caffey a Murray-Boyles po 12, Jackuliak 9, Zorvan 8, Eudy 6, Dunne 5, Musil 2, Grenda a Skvašik 0

Baťov pohár vo Svite (Iskra Svit, KK Pula 1981/Chor., BK Olomoucko/ČR, BKM Lučenec)

BKM Lučenec - KK Pula 1981 (Chor.) 91:60 (38:37)

Body - Lučenec: Caffey 21, Eudy a Musil po 13, Murray-Boyles 10, Jackuliak 9, Basabe a Dunne po 7, Zorvan 6, Skvašik 5

Iskra Svit - BKM Lučenec 81:67 (44:31)

Body - Lučenec: Basabe 19, Jackuliak 12, Caffey 10, Murray-Boyles 8, Dunne 7, Musil 5, Zorvan 4, Eudy 2

BKM Lučenec - BK Olomoucko (ČR) 82:89 (47:44)

Body - Lučenec: Dunne a Jackuliak po 20, Basabe 17, Musil 15, Murray-Boyles 6, Grenda a Zorvan po 2, Eudy a Skvašik 0

Foto: Lukáš Droppan