• 1.

    INT Inter
    23-5 51
  • 2.

    LEV Levice
    17-11 45
  • 3.

    LUC Lučenec
    15-13 43
  • 4.

    PDA Prievidza
    16-12 43
  • 5.

    SVT Svit
    14-14 42
  • 6.

    ZIL Žilina
    14-13 41
  • 7.

    HAN Handlová
    9-18 36
  • 8.

    SNV Spišská N.V.
    9-18 36
  • 9.

    KOM Komárno
    7-20 34

Samozrejmosťou v rámci nášho letného servisu je prehľadný a pravidelne aktualizovaný prehľad prípravných zápasov účastníkov Slovenskej basketbalovej ligy. Na jednom mieste tak nájdete, kde, kedy a proti komu bude váš obľúbený tím hrať.

Poznámka: V prehľade sú len potvrdené zápasy. Program jednotlivých klubov sa môže meniť, upravovať, respektíve aktualizovať.

Inter Bratislava

21. augusta: Inter Bratislava - mmcité1 Basket Brno (ČR)

25. augusta: Inter Bratislava - BK Olomoucko (ČR)

28. augusta: BK Olomoucko (ČR) - Inter Bratislava

2. septembra: BK JIP Pardubice (ČR) - Inter Bratislava

3. septembra: USK Praha (ČR) - Inter Bratislava

10. - 12. septembra: Medzinárodný turnaj vo Svite (Iskra Svit, Inter Bratislava, Klosterneuburg Dukes/Rak., ?)

17. septembra: Inter Bratislava - ?

19. septembra: Inter Bratislava - Swans Gmunden (Rak.)

 

Patrioti Levice

22. augusta: Patrioti Levice - mmcité1 Basket Brno (ČR)

26. augusta: ERA Basketball Nymburk (ČR) - Patrioti Levice

28. - 29. augusta: Medzinárodný turnaj v Brne (mmcité1 Basket Brno/ČR, Patrioti Levice, Helios Suns Domžale/Slov., Atomerőmű SE/Maď.)

3. septembra: Patrioti Levice - DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR)

 

BKM Lučenec

26. augusta: Hübner Níreďháza BS (Maď.) - BKM Lučenec 

29. augusta: BKM Lučenec - Hübner Níreďháza BS (Maď.)

5. septembra: BKM Lučenec - Jászberény KSE (Maď.)

11. - 12. septembra: Medzinárodný turnaj v Miškovci (MEAFC Miškovec/Maď., BKM Lučenec, Jászberény KSE/Maď., ?)

16. septembra: BKM Lučenec - Hübner Níreďháza BS (Maď.)

22. septembra: Jászberény KSE (Maď.) - BKM Lučenec

 

BC Prievidza

22. augusta: Iskra Svit - BC Prievidza

29. augusta: BC Prievidza - Iskra Svit

3. - 4. septembra: Medzinárodný turnaj v Olomouci (BK Olomoucko/ČR, BC Prievidza, ?, ?)

8. septembra: BC Prievidza - NH Ostrava (ČR)

 

Iskra Svit

22. augusta: Iskra Svit - BC Prievidza

29. augusta: BC Prievidza - Iskra Svit

4. - 6. septembra: Medzinárodný turnaj v Spišskej Novej Vsi (BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, Iskra Svit, BK Opava/ČR, Kapfenberg Bulls/Rak.)

10. - 12. septembra: Medzinárodný turnaj vo Svite (Iskra Svit, Inter Bratislava, Klosterneuburg Dukes/Rak., ?)

 

MBK Baník Handlová

29. augusta: MBK Baník Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

2. septembra: MBK Baník Handlová - DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR)

4. septembra: NH Ostrava (ČR) - MBK Baník Handlová

12. septembra: MBK Baník Handlová - SKN St. Pölten (Rak.)

15. septembra: Jászberény KSE (Maď.) - MBK Baník Handlová

 

Spišskí Rytieri

21. augusta: DEKSTONE Tuři Svitavy (ČR) - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

22. augusta: BK Olomoucko (ČR) - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

29. augusta: MBK Baník Handlová - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

4. - 6. septembra: Medzinárodný turnaj v Spišskej Novej Vsi (BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, Iskra Svit, BK Opava/ČR, Kapfenberg Bulls/Rak.)

13. septembra: Jászberény KSE (Maď.) - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

14. septembra: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Maď.) - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

 

MBK Rieker COM-Therm Komárno

 

Foto: Lukáš Droppan