• 1.

    KMR Komárno
    0-0 0
  • 2.

    PDA Prievidza
    0-0 0
  • 3.

    LUC Lučenec
    0-0 0
  • 4.

    INT Inter
    0-0 0
  • 5.

    SVT Svit
    0-0 0
  • 6.

    HAN Handlová
    0-0 0
  • 7.

    LEV Patrioti
    0-0 0
  • 8.

    SNV Rytieri
    0-0 0

Tak ako každé leto, tak aj v tomto nesmie chýbať program prípravných zápasov pred sezónou 2022/2023. Kedy a proti komu nastúpi váš obľúbený tím? Na jednom mieste vám tradične prinášame prehľadne a pravidelne aktualizovaný prehľad tímov Niké SBL a ich prípravných stretnutí. 

Poznámka: V prehľade sú len potvrdené zápasy. Program jednotlivých klubov sa môže meniť, upravovať, respektíve aktualizovať.

Patrioti Levice (1.)

Patrioti Levice - BC Prievidza 69:82 (40:43)

Body - Patrioti: Kovac 15, Lapornik 12, Wade-Chatman 11, McCallum 9, Bojanovský a Pažický 6, Kneževič a Krajčovič po 5, Chaban a Solčánsky 0

Patrioti Levice - UBC St. Pölten (Rak.) 77:70 (38:37)

Body - Patrioti: Kovac 19, Lapornik 17, McCallum 13, Bojanovský 8, Freeman, Kneževič, Kotásek a Krajčovič po 5, Chaban 0)

Federálny pohár - A-skupina (Patrioti Levice, Spišskí Rytieri, BC Geosan Kolín/ČR, BK ARMEX Děčín/ČR):

Patrioti Levice - Spišskí Rytieri 91:85 (51:49)

Body - Patrioti: Freeman a Lapornik po 22, Bachan 14, Kneževič 12, Bojanovský 7, Kotásek 6, Kovac 5, McCallum 3, Chaban 0

BC GEOSAN Kolín (ČR) - Patrioti Levice 60:69 (39:34)

Body - Patrioti: McCallum 14, Freeman a Lapornik po 11, Bojanovský 9, Kneževič a Kovac po 8 8, Bachan 5, Kotásek 3, Chaban 0

Patrioti Levice - BK ARMEX Děčín (ČR) 97:90 (54:39)

Body - Patrioti: Lapornik 26, Freeman 15, McCallum 12, Bojanovský 11, Kovac 10, Kneževič 8, Kotásek 7, Bachan 5, Chaban 3, Krajčovič a Solčánsky 0

Federálny pohár - o 1. - 4. miesto (Patrioti Levice, BKM Lučenec, BC Komárno, BK Opava/ČR):

Patrioti Levice - BC Komárno 83:81 (46:42)

Body - Patrioti: Kneževič 17, Lapornik 16, Freeman 15, McCallum 11, Kovac 9, Bachan 8, Bojanovský 5, Kotásek 2, Chaban 0

BK Opava (ČR) - Patrioti Levice 73:71 (42:29)

Body - Patrioti: Bojanovský 16, Freeman 15, Kneževič 11, Lapornik a McCallum po 10, Kovac 5, Bachan 4, Kotásek 0

 

BKM Lučenec (2.)

Medzinárodný turnaj v maďarskom Miškolci (BKM Lučenec, MEAFC Miškovec/Maď., DEAC Debrecín/Maď., Jászberény KSE/Maď.):

MEAFC Miškovec (Maď.) - BKM Lučenec 59:83 (24:41)

Body - Lučenec: Natesan 20, Láštic 13, Rákai a White po 10, Siládi 9, Manderson 8, Bolek 6, Ďuriš 3, Corbin a Kapustík po 2

Jászberény KSE (Maď.) - BKM Lučenec 86:96 (38:56)

Body - Lučenec: Bolek, Siládi a White po 18, Natesan 16, Láštic 14, Rákai 5, Corbin 4, Ďuriš 3, Kapustík 0

Federálny pohár - B-skupina (BKM Lučenec, MBK Baník Handlová, BK REDSTONE Olomoucko/ČR, Královští Sokoli Hradec Králové/ČR):

BKM Lučenec - Královští Sokoli Hradec Králové (ČR) 79:73 (38:32)

Body - Lučenec: White 17, Natesan 16, Corbin 14, Kneževič 13, Bolek 10, Manderson 7, Láštic 2, Rákai 0

BKM Lučenec - BK REDSTONE Olomoucko (ČR) 98:74 (50:41)

Body - Lučenec: Manderson 22, White 20, Kneževič 18, Natesan 17, Láštic 7, Bolek a Corbin po 5, Siládi 4, Ďuriš a Rákai 0

BKM Lučenec - MBK Baník Handlová 70:78 (35:40)

Body - Lučenec: Natesan 18, Kneževič a Manderson po 13, Bolek 11, White 9, Corbin a Láštic po 3, Rákai a Siládi 0

Federálny pohár - o 1. - 4. miesto (Patrioti Levice, BKM Lučenec, BC Komárno, BK Opava/ČR):

BK Opava (ČR) - BKM Lučenec 80:76 (26:40)

Body - Lučenec: Natesan 18, White 15, Bolek a Kneževič po 12, Manderson 11, Láštic 8, Corbin, Ďuriš, Rákai a Siládi 0

BKM Lučenec - BC Komárno 95:89 (41:51)

Body - Lučenec: White 32, Kneževič 18, Natesan 17, Bolek 12, Láštic 8, Manderson 5, Rákai 2, Siládi 1, Corbin 0

 

BC Komárno (3.)

BC Komárno - Óbudai Kaszások Kosárlabda Akadémia (Maď.) 87:65 (51:42)

Body - Komárno: Gašič a Stuckey po 14, Podojak 12, Stajčič 11, Dolník, Foltín a Skvašik po 8, Jenkins 5, Gyuricsek 4, Danielič 3

Budapešť Honvéd Kosárlabda Szakosztály (Maď.) - BC Komárno 85:70 (46:35)

Body - Komárno: Gašič 19, Podojak 16, Stajčič 11, Jenkins a Volárik po 6, Danielič a Stuckey po 5, Dolník 2, Skvašik 0 

Federálny pohár - C-skupina (BC Komárno, BC Prievidza, SK Slavia Praha/ČR, BK KVIS Pardubice/ČR):

BC Komárno - BK KVIS Pardubice (ČR) 78:76 (40:48)

Body - Komárno: Gašič 21, Jenkins 18, Stuckey 15, Danielič 8, Podojak 7, Volárik 5, Stajčič 4, Dolník a Skvašik 0

BC Komárno - SK Slavia Praha (ČR) 75:72 (40:38)

Body - Komárno: Gašič a Stuckey po 17, Stajčič 15, Podojak 12, Volárik 8, Jenkins 4, Dolník 2, Danielič, Foltín a Skvašik 0

BC Komárno - BC Prievidza 66:60 (33:35)

Body - Komárno: Volárik 14, Jenkins 11, Stuckey 10, Stajčič 8, Danielič a Gašič po 6, Dolník 4, Skvašik 3, Foltín a Podojak po 2

Federálny pohár - o 1. - 4. miesto (Patrioti Levice, BKM Lučenec, BC Komárno, BK Opava/ČR):

Patrioti Levice - BC Komárno 83:81 (46:42)

Body - Komárno: Gašič 22, Podojak 16, Jenkins 15, Stuckey 14, Stajčič a Volárik po 7, Danielič, Dolník a Skvašik 0

BKM Lučenec - BC Komárno 95:89 (41:51)

Body - Komárno: Stuckey 21, Jenkins a Podojak po 14, Stajčič a Volárik po 10, Gašič 8, Foltín 6,Danielič a Skvašik po 3, Dolník 0

MVM-Ose Lions (Maď.) - BC Komárno 93:96

Body - Komárno: Stuckey 33, Gašič 21, Stajčič 12, Volárik 11, Podojak 8, Jenkins 6, Skvašik 3, Dolník 2, Danielič a Foltín 0

 

Spišskí Rytieri (4.)

Spišskí Rytieri - Iskra Svit 89:80 (54:50)

Body - Rytieri: McGlynn 24, Juríček 21, Washington 18, Antoni a Židzik po 9, Sokolovskij 8, Jasečko a Makula 0

Hübner Níreďháza BS (Maď.) - Spišskí Rytieri 72:78 (37:37)

Body - Rytieri: Washington 18, Juríček 16, McGlynn 10, Hlivák 9, Fusek 8, Antoni 7, Mrviš 5, Makula 3, Sokolovskij 2

Federálny pohár - A-skupina (Patrioti Levice, Spišskí Rytieri, BC Geosan Kolín/ČR, BK ARMEX Děčín/ČR):

Patrioti Levice - Spišskí Rytieri 91:85 (51:49)

Body - Rytieri: Washington 22, McGlynn 19, Fusek 15, Antoni 12, Bile 10, Juríček 4, Hlivák 3, Mrviš a Židzik 0

BK ARMEX Děčín (ČR) - Spišskí Rytieri 107:103 pp (51:61, 93:93)

Body - Rytieri: McGlynn 32, Washington 20, Fusek 15, Hlivák 12, Bile 11, Juríček, Antoni 4, Mrviš 3 Židzik 0

BC GEOSAN Kolín (ČR) - Spišskí Rytieri 70:65 (38:34)

Body - Rytieri: McGlynn 17, Bile 14, Juríček 9, Mrviš 7, Antoni a Fusek po 6, Hlivák 4, Židzik 2, Jasečko 0

Federálny pohár - o 13. - 16. miesto (Spišskí Rytieri, BC Prievidza, Inter Bratislava, MBK Baník Handlová):

Spišskí Rytieri - BC Prievidza 71:75 (25:42)

Body - Rytieri: Juríček 19, McGlynn 17, Hlivák 14, Fusek 12, Mrviš 9, Jasečko, Makula, Sokolovskij a Židzik 0

MBK Baník Handlová - Spišskí Rytieri 63:66 (35:34)

Body - Rytieri: Hlivák 21, Juríček 12, Mrviš 11, Fusek 10, Makula 6, Židzik 4, Jasečko 2

 

Inter Bratislava (5.)

Inter Bratislava - BC GGMT Viedeň (Rak.) 73:90 (33:53)

Body - Inter: Zdanavičius 25, Zakas 16, Moorman 10, Magdolen 7, Bulatovič 6, Poška 5, Hudec 4, Ďurečko, D. Koller, M. Koller, Ondruš a Weber 0

Federálny pohár - D-skupina (Iskra Svit, Inter Bratislava, BK Opava/ČR, NH Ostrava/ČR):

BK Opava (ČR) - Inter Bratislava 97:82 (52:41)

Body - Inter: Zdanavičius 28, Hudec 16, Moorman 14, M. Koller a Zakas po 8, Bulatovič 4, Ďurečko a Magdolen po 2, D. Koller 0

Inter Bratislava - NH Ostrava (ČR) 76:89 (35:43)

Body - Inter: Zdanavičius 25, Zakas 14, Moorman 13, Bulatovič 7, Hudec 6, Magdolen 5, M. Koller 4, Ďurečko 2, D. Koller 0

Inter Bratislava - Iskra Svit 79:86 (43:44)

Body - Inter: Moorman 23, Zdanavičius 21, Zakas 16, Hudec 8, Bulatovič 7, D. Koller a Magdolen po 2, Ďurečko a M. Koller 0

Federálny pohár - o 13. - 16. miesto (Spišskí Rytieri, BC Prievidza, Inter Bratislava, MBK Baník Handlová):

MBK Baník Handlová - Inter Bratislava 53:72 (33:34)

Body - Inter: Zdanavičius 26, Bulatovič 13, Hudec 11, D. Koller 9, M. Koller 7, Zakas 3, Ďurečko 2, Magdolen 1, Ondruš 0

Inter Bratislava - BC Prievidza 61:62 (31:31)

Body - Inter: Zdanavičius 26, Zakas 12, Bulatovič, D. Koller a Hudec po 6, Ondruš, Ďurečko a M. Koller 0

 

Iskra Svit (6.)

Spišskí Rytieri - Iskra Svit 89:80 (54:50)

Body - Svit: Avramovič 19, King 15, Thomas 13, Koval 12, Baldovský 11, Turza 6, Harabin a Monček po 2, Blaško, Čmil a Kester 0

Iskra Svit - BC Prievidza 81:73 (38:30)

Body - Svit: Koval 19, King 18, Goncalves 15, Thomas 13, Avramovič 8, Kester a Monček po 3, Matušek 2, Baldovský, Harabin a Turza 0

Federálny pohár - D-skupina (Iskra Svit, Inter Bratislava, BK Opava/ČR, NH Ostrava/ČR):

NH Ostrava (ČR) - Iskra Svit 62:88 (31:44)

Body - Svit: Avramovič 19, Goncalves 15, Thomas 14, King 12, Monček 8, Harabin a Koval po 6, Baldovský a Turza po 3, Matušek 2, Kester a Čmil 0

Iskra Svit - BK Opava (ČR) 58:77 (39:41)

Body - Svit: King 27, Goncalves 10, Thomas 8, Koval 6, Kester 3, Harabin a Turza po 2, Baldovský a Monček 0

Inter Bratislava - Iskra Svit 79:86 (43:44)

Body - Svit: King 25, Goncalves 16, Thomas 13, Avramovič 11, Koval 8, Turza 5, Baldovský 4, Harabin a Monček po 2, Kester a Matušek 0

Federálny pohár - o 5. - 8. miesto (Iskra Svit, BC GEOSAN Kolín/ČR, BK KVIS Pardubice/ČR, BK REDSTONE Olomoucko/ČR):

Iskra Svit - BC GEOSAN Kolín (ČR) 62:83 (35:37)

Body - Svit: King 15, Koval 14, Thomas 12, Goncalves a Kester po 6, Avramovič 5 Baldovský a Matušek po 2, Blaško a Čmil 0

BK REDSTONE Olomoucko (ČR) - Iskra Svit 71:98 (37:47)

Body - Svit: King 24, Avramovič 22, Goncalves 20, Koval 15, Thomas 8, Baldovský 7, Matušek 2, Blaško, Čmil a Kester 0

 

MBK Baník Handlová (7.) 

NH Ostrava (ČR) - MBK Baník Handlová 99:91 (67:42)

Body - Handlová: Brown 23, Aranitovič 17, Pipíška 14, Clergeot a Sedlarevič po 11, Welsch 8, Kádaši 5, Rožánek 2

MBK Baník Handlová - UBC St. Pölten (Rak.) 76:91 (46:42)

Body - Handlová: Clergeot 17, Sedlarevič 13, Brown 12, Aranitovič 10, Welsch 9, Dimakopoulos 5, Kádaši 4, Pipíška a Rožánek po 3

Federálny pohár - B-skupina (BKM Lučenec, MBK Baník Handlová, BK REDSTONE Olomoucko/ČR, Královští Sokoli Hradec Králové/ČR):

MBK Baník Handlová - BK REDSTONE Olomoucko (ČR) 73:78 (42:43)

Body - Handlová: Clergeot 19, Dimakopoulos 15, Brown 12, Pipíška 9, Sedlarevič 6, Kádaši 4, Obert a Rožánek po 3, Aranitovič 2, Obert 0

MBK Baník Handlová - Královští Sokoli Hradec Králové (ČR) 87:95 (40:50)

Body - Handlová: Klergeot 27, Brown a Sedlarevič po 14, Aranitovič 12, Pipíška 11, Dimakopoulos 6, Rožánek 2, Vojtek 1, Kádaši a Obert 0

BKM Lučenec - MBK Baník Handlová 70:78 (35:40)

Body - Handlová: Klergeon 21, Sedlarevič 14, Dimakopoulos 13, Aranitovič 12, Pipíška 8, Rožánek 5, Kádaši 3, Brown 2, Obert a Vojtek 0

Federálny pohár - o 13. - 16. miesto (Spišskí Rytieri, BC Prievidza, Inter Bratislava, MBK Baník Handlová):

MBK Baník Handlová - Inter Bratislava 53:72 (33:34)

Body - Handlová: Aranitovič 22, Brown 11, Dimakopoulos 7, Obert a Sedlarevič po 5, Pipíška 2,Vojtek 1, Kádaši a Rožánek 0

MBK Baník Handlová - Spišskí Rytieri 63:66 (35:34)

Body - Handlová: Sedlarevič 16, Brown 12, Aranitovič 11, Obert 8, Rožánek 7, Dimakopoulos 5, Kádaši a Vojtek po 2

 

BC Prievidza (8.)

Patrioti Levice - BC Prievidza 69:82 (40:43)

Body - Prievidza: Taylor 20, Gligorijevič a Ilič po 15, Jašš 13, Lukáč 7, Kincel a Králik po 5, Djukanovič 2, Krčmárik 0

Iskra Svit - BC Prievidza 81:73 (38:30)

Body - Prievidza: Taylor 21, Djukanovič 16, Gligorijevič 10, Jašš 8, Ilič a Lukáč po 6, Kincel 4, Králik 2, Krčmárik 0

Federálny pohár - C-skupina (BC Komárno, BC Prievidza, SK Slavia Praha/ČR, BK KVIS Pardubice/ČR):

SK Slavia Praha (ČR) - BC Prievidza 84:62 (46:35)

Body - Prievidza: Djukanovič a Taylor po 13, Lukáč 10, Kincel 7, Gligorejevič 6, Gajdoš 5, Ilič a Jašš po 3, Krčmárik 2, Králik 0

BC Prievidza - BK KVIS Pardubice 71:77 (25:44)

Body - Prievidza: Taylor 20, Kincel 18, Djukanovič a Gligorijevič po 8, Lukáč 6, Ilič 3, Gajdoš 2, Králik a Krčmárik 0

BC Komárno - BC Prievidza 66:60 (33:35)

Body - Prievidza: Kincel 12, Ilič, Gligorijevič a Taylor po 10, Jašš 6, Djukanovič a Lukáč po 5, Gajdoš 2, Králik a Krčmárik 0

Federálny pohár - o 13. - 16. miesto (Spišskí Rytieri, BC Prievidza, Inter Bratislava, MBK Baník Handlová):

Spišskí Rytieri - BC Prievidza 71:75 (25:42)

Body - Prievidza: Ilič 21, Taylor 17, Jašš 12, Kincel 11, Djukanovič 4. Gligorijevič a Králik po 3, Gajdoš a Krčmárik po 2, Lukáč 0

Inter Bratislava - BC Prievidza 61:62 (31:31)

Body - Prievidza: Kincel 19, Lukáč 10, Djukanovič 9, Gligorijevič 8, Ilič 7, Jašš 5, Krčmárik a Taylor po 2, Gajdoš a Králik 0

BC Prievidza - Viedeň D.C. Timberwolves (Rak.) 80:77 (36:33)

Body - Prievidza: Ilič 21, Taylor 15, Gajdoš 10, Lukáč 9, Krčmárik 7, Kincel 6, Gligorijevič a Králik po 5, Djukanovič 2

Foto: Lukáš Droppan