• 1.

  INT Inter
  6-0 12
 • 2.

  LUC Lučenec
  3-1 7
 • 3.

  ZIL Žilina
  2-1 5
 • 4.

  PDA Prievidza
  2-2 6
 • 5.

  SVT Svit
  2-2 6
 • 6.

  LEV Levice
  2-2 6
 • 7.

  KOM Komárno
  1-3 5
 • 8.

  HAN Handlová
  0-3 3
 • 9.

  SNV Spišská N.V.
  0-4 4

Po krátkej prestávke sa opäť rozbieha ligový kolotoč. Štvrté kolo SBL prinesie reprízu finále, Prievidza privíta Inter Bratislava. Na programe je aj tradičné východniarske derby medzi Svitom a Spišskou Novou Vsou. V Leviciach prídu na jarmočný zápas basketbalisti Žiliny. Lučenec sa pokúsi natiahnuť domácu sériu víťazstiev proti Handlovej. 

Slovenská basketbalová liga má počas týždňa prvú kratšiu prestávku, vyplní ju však atraktívna predohrávka piateho kola. Na Pasienkoch sa pokúsia basketbalisti Komárna zastaviť víťaznú sériu Interu Bratislava. Podarí sa im to?

Program tretieho kola Slovenskej basketbalovej ligy prináša viaceré atraktívne duely. Na Pasienkoch to bude boj o prvé miesto, v súboji nezdolaných tímov Inter privíta Lučenec. Lákadlom sú aj tri štvrťfinálové reprízy, Prievidza si zmeria sily s Komárnom a Handlová s Levicami. Staronového kouča Svitu Rudolfa Juga čaká premiéra na lavičke, jeho zverenci sa predstavia v Žiline.

V priebehu 24 hodín si Inter Bratislava a Spišská Nová Ves vyskúšajú, aké sú to tzv. back-to-back zápasy. Práve tieto dva celky totiž čaká predohrávka 8. kola Slovenskej basketbalovej ligy. 

Nový ročník Slovenskej basketbalovej ligy úspešne odštartovala predohrávka Prievidza - Levice. Teraz sú na rade zostávajúce stretnutia prvého kola. V ďalšej semifinálovej repríze si zmerá sily úradujúci majster Inter Bratislava a bronzová Iskra Svit. Zaujímavá konfrontácia sa črtá v Lučenci, kam pricestujú basketbalisti Komárna. Vynovená Žilina privíta omladený kolektív Spišskej Novej Vsi.

V druhom kole SBL sa premiérovo v novom ročníku dostane do akcie Handlová, na úvod ju čaká predstavenie na palubovke Svitu. Ťahákom je duel medzi aktuálnym víťazom Slovenského pohára Patriotmi Levice a úradujúcim majstrom Interom Bratislava. Lučenec sa pokúsi o druhý domáci triumf za sebou, v ceste jej však bude stáť Prievidza. Nulu v kolónke víťazstiev zmaže víťaz súboja Komárno - Spišská Nová Ves. 

Po 136 dňoch sa opäť rozbieha kolotoč Slovenskej basketbalovej ligy, v otváracom zápase nového ročníka si v rámci semifinálovej reprízy zmerajú sily BC Prievidza a Patrioti Levice.