• 1.

  PDA Prievidza
  0-0 0
 • 2.

  SNV Spišská N.V.
  0-0 0
 • 3.

  ZIL Žilina
  0-0 0
 • 4.

  LUC Lučenec
  0-0 0
 • 5.

  INT Inter
  0-0 0
 • 6.

  SVT Svit
  0-0 0
 • 7.

  HAN Handlová
  0-0 0
 • 8.

  KOM Komárno
  0-0 0
 • 9.

  LEV Levice
  0-0 0

K Spišiakom sa pridal na poslednú chvíľu, keď prišiel nahradiť pod kôš Richarda Dzugasa, ktorý sa rozhodol nečakane ukončiť svoju kariéru. Dvadsaťštyriročný pivot Milan Vago má za sebou zaujímavú kariéru, v ktorej nechýbali zaujímavé destinácie, ale aj ťažšie zranenia. Rodák z Trnavy však teraz dúfa v úspešnú sezónu v bielo-modrom drese.

Celá jeho doterajšia basketbalová kariéra bola spätá so Spišskou Novou Vsou, preto jeho letný prestup k finalistovi predchádzajúceho ročníka bol pre viacerých prekvapením. Ešte stále len 19-ročného rozohrávača Mateja Majerčáka čaká v Prievidzi nové prostredie, väčší tlak, ale aj výraznejšia zodpovednosť na palubovke.

Patril k veľkým talentom slovenského basketbalu, pôsobil v belgickom Oostende a od vtedajšieho reprezentačného trénera Ivana Rudeža dostal aj pozvánku do mužskej reprezentácie. Lenže prišli zdravotné problémy, ktorého na dva roky odstavili z palubovky. Michal Kuzmiak však dostal šancu od Iskry Svit, kde sa chce opäť dostať do povedomia a zároveň úspešne reštartovať svoju kariéru.

Staronová posila Komárna Miles Bowman jr. sa vrátil do klubu, kde odštartoval svoju profesionálnu kariéru. Dvadsaťšesťročný Američan chce hlavne v drese „obuvníkov“ zabudnúť na nevydarený angažmán v Belgicku a priniesť opäť na juh Slovenska majstrovskú trofej.

Aj v tomto roku bude nosiť pomyselnú kapitánsku pásku Novovešťanov hráč, bez ktorého si tréner Korfanta snáď ani nevie predstaviť spišskonovoveskú lavičku. Charizmatický Lukáš Krajňák opäť na seba vezme bremeno kapitánskej zodpovednosti a tretiu sezónu v rade bude predĺženou rukou kouča i vedenia „modro-bielych“.

V mladom družstve Spišskej Novej Vsi bude patriť k lídrom. Americký rozohrávač Eric Nottage sa na Slovensko vrátil dokončiť nedorobenú robotu, ktorá mu tu zostala v jeho prvej profesionálnej sezóne.

Krátka etapa v Nitre, inak je jeho basketbalová kariéra spätá s mestom pod Dubňom. Jakub Merešš sa postupom času vypracoval v Žiline na jedného z lídrov mladého kolektívu. Vo svojom vzostupe chce pokračovať aj v novom ročníku Slovenskej basketbalovej ligy.